Strony związane z hasłem 'neurolog':

 • Badanie EMG, Neurolog Warszawa.

  NEUROLOG
  dr Katarzyna Toruńska
  Warszawa
  rejestracja tel. 604 964 039

  NEUROLOG - leczenie chorób i dolegliwości NEUROLOGICZNYCH.

  BADANIE EMG :
  - najnowszy aparat EMG Keypoint Net (2012 r.)
  - najkrótsze terminy
  - ponad 13400 przeprowadzonych badań EMG
  - dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
  - możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
  - indywidualna wycena badania EMG
  - wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
  - możliwość konsultacji wyniku badania EMG.
  CHOROBY BADANIE EMG, min.: choroby mięśni (miopatie), spastyczność, choroby złącza nerwowo – mięśniowego (np. miastenia), mononeuropatie (np. cieśń / zespół nadgarstka), polineuropatie (np. cukrzycowa), stwardnienie zanikowe boczne (SLA), zespoły korzeniowe (np. uszkodzenie nerwu strzałkowego).

  SPASTYCZNOŚĆ - diagnostyka i leczenie.

  TĘŻYCZKA - tajemnicza choroba?

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze Opole - informacja medyczna

  Przejrzysty serwis informacyjny dla pacjentów o gabinetach lekarskich, lekarzach specjalistach, przychodniach, poradniach, placówkach diagnostycznych. Serwis zawiera dane teleadresowe oraz informacje o zakresie świadczonych usług podmiotów działających w branży medycznej na terenie Opola i okolic. W dwóch kliknięciach znajdziecie Państwo specjalistę. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o.

  Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o. jest firmą ze 100% polskim kapitałem. Świadczy usługi z zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki medycznej dla wszystkich osób ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia (NFZ), dla klientów MEDICOVER, Allianz, DantexMed, CMP, Uniqa, MedicaPolska, Polsko Amerykańskiego Systemu Medycznego (PASM II), jak również dodatkowe odpłatne, specjalistyczne konsultacje i badania dla klubów sportowych, dla osób fizycznych i firm. Prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową produktów uciskowych włoskiej firmy GT CALZE.

  Dostępne:
  -poradnia lekarza POZ
  -alergologiczna
  -chirurgiczna
  -dermatologiczna
  -gastroenterologiczna
  -ginekologiczna
  -kardiologiczna
  -laryngologiczna
  -medycyny pracy
  -medycyny sportowej
  -neurologiczna
  -ortopedyczna
  -proktologiczna
  -rehabilitacyjna
  -stomatologiczna
  -pracownia diagnostyki obrazowej USG (USG, USG Doppler, echo serca, próba dobutaminowa)
  -diagnostyka obrazowa TK
  -pracownia RTG
  -pracownia gastroskopii
  -pracownia EKG (próba wysiłkowa)
  -badanie spirometryczne
  -pole widzenia
  -holter ekg i ciśnieniowy
  -gabinet zabiegowy i laboratorium.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychosfera.net

  Tworząc naszą stronę chcieliśmy żeby zawierała ona nie książkowe wiadomości na temat depresji, psychiatrii czy neurologii, ale ciekawe artykuły, które traktowałyby o tych naukach trochę z innej strony. Nie znajdą u nas Państwo więc
  książkowej definicji psychoterapii. Natomiast jest to strona dla każdego kto ma ochotę dowiedzieć się wielu ciekawych wiadomości, na przykład, ze samochodowy GPS działa w sposób niekorzystny dla mózgu. Tego rodzaju nowinki bardzo ciężko znaleźć na innych stronach o podobnej tematyce, dlatego chcieliśmy aby psychosfera stanowiła swego rodzaju powiew świeżości i wybijała się na spośród innych, niemal identynych pozycji.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie depresji - psychiatra Warszawa

  Jesteśmy zespołem wyspecjalizowanych lekarzy i terapeutów, którzy specjalizują się w diagnozowaniu i leczeniu wszelkich anomalii neurologicznych i psychicznych wśród dzieci i dorosłych. Wczesna diagnoza pozwala na skuteczniejsze działania. Podwaliną odpowiedniej diagnozy, terapii i treningów są stałe specjalistyczne badania. Doświadczenie naszych specjalistów oraz aparatura jaki posiada Centrum Medico Brain, zapewnia najwyższą jakość badań. Psychologia i psychiatria to porcja usług. W ramach badań Medico Brain realizuje świadczenia takie jak EEG, konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, wykrywa anomalie prawidłowego rozwoju u dzieci, wykrywa ADHD i wiele innych, których nie sposób wymienić. Satysfakcja naszych pacjentów z wyników leczenia i terapii, jest doskonałą rekomendacją Medico Brain.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Kraków - Alternativa

  W naszym gabinecie proponujemy bezpieczną i skuteczną terapię manualną skojarzoną z rehabilitacją ruchową i fizykoterapią. Zapewniamy profesjonalną pomoc popartą czternastoletnią praktyką i edukacją w Stanach Zjednoczonych i w Polsce.
  Zapewniamy również rehabilitację neurologiczną i pourazową prowadzoną przez wykwalifikowanych terapeutów z dużym doświadczeniem klinicznym. Wykorzystujemy nowoczesne, sprawdzone i uznane na całym świecie metody terapii.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pensjonat Ciechocinek


  Pensjonat Lila oferuje komfortowe warunki pobytu, wspaniała domową atmosferę oraz miłą i profesjonalną obsługę. Jest to idealne miejsce dla osób pragnących wypocząć, zrelaksować się oraz poprawić swoją kondycję fizyczną. Ośrodek Lila zaprasza na leczenie uzdrowiskowe i rehabilitację w zakresie: kardiologii, reumatologii, neurologii ortopedii, chorób układu oddechowego, cukrzycy i chorób naczyń oraz kobiety po mastektomii.

  Data dodania: 20 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Badania Kierowcow Profilaktyczne PGL ZDROWIE SC Kaczyce Cieszyn

  Badania Kierowcow Profilaktyczne PGL ZDROWIE SC Kaczyce Cieszyn

  Czym się zajmujemy:

  1. Poradnia POZ
  2. Laryngologia
  3. Neurologia
  4. Chirurgia
  5. Stomatologia
  6. Rehabilitacja
  7. Badania profilaktyczne
  8. Badania kierowców

  Adres


  PGL „Zdrowie” S.C.
  Sobieskiego 12
  43-417 Kaczyce
  (32) 46-94-144

  Badania z zakresu POZ, Laryngologia, Neurologia, Chirurgia, Stomatologia oraz Rehabilitacja wykonywane są w większości stacjonarnie w siedzibie przychodni w Kaczycach.

  Badania profilaktyczne oraz kierowców wykonywane w przychodni oraz w umówionych miejscach na terenie powiatu Cieszyńskiego (Cieszyn Jastrzębie Ustroń Skoczów)


  Data dodania: 26 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Warszawa, Wilanów - CITYMED

  CITYMED przychodnia warszawa wilanów zapewnia swoim pacjentom opiekę medyczną w pełnym oczekiwanym zakresie. Usługi przychodni są dedykowane osobom prywatnym, jak również firmą, które w ofercie oprócz podstawowej opieki zdrowotnej znajdą ofertę z zakresu medycyny pracy. Każdego dnia w naszej placówce do dyspozycji każdego pacjenta są lekarze następujących specjalizacji: kardiolog, ginekolog, laryngolog, neurolog, okulista, ortopeda, dermatolog, endokrynolog dziecięcy, lekarz medycyny pracy.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • chirurgia krótkoterminowa

  Wiele osób cierpi na przewlekłe bóle kręgosłupa. Często są one tak uciążliwe, że nie pomagają nawet tabletki przeciwbólowe. Chory udaje się do lekarza, który zaleca mu terapię. Kiedy terapia również zawodzi, to pozostaje tylko jedno rozwiązanie – operacja kręgosłupa. Ten sposób leczenia bólu kręgosłupa jest najbardziej skuteczny, bo efekty widać już zaraz po operacji.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog

  Neurolog w prywatnej praktyce zajmuje się leczeniem stwardnienia rozsianego, oraz łagodzeniem jego objawów. Jeżeli osoba podejrzewająca chorobę zgłosi się do specjalisty, neurolog bez wątpienia określi jej stan zdrowia.Neurolog w ramach indywidualnej specjalizacji zajmuję się między innymi takim schorzeniem jak padaczka. W związku z tym osoby, których problemem jest to schorzenie powinny wiedzieć, że teraz neurolog może pomóc.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental

  Specjalistyczne Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental to kompleksowe leczenie stomatologiczne oraz bólu głowy. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz pełen pasji doświadczony zespół zagwarantują skuteczne leczenie.

  Na dziesięciu pacjentów, którzy trafiają do naszego Ośrodka Leczenia Bólu Głowy i Dysfunkcji Narządu Żucia, ośmiu cierpi na dotkliwe bóle głowy. Zazwyczaj byli lub są leczeni u neurologa, psychiatry i kilku innych specjalistów. Poddawani wielu badaniom, które nic nie wykazują. W przypadkach, gdy nie ma przyczyn, a pacjenta wciąż boli głowa, bardzo często stwierdza się migrenę. Tymczasem prawda jest taka, że tych statystycznych ośmiu pacjentów cierpi na bruksizm i/lub zaburzenia czyli dysfunkcje stawów skroniowo – żuchwowych.
  W B-dental na początku pacjent zostaje przebadany w kierunku ustalenia przyczyn jego dolegliwości.Abyleczenie było skuteczne, wymaga się również aby stan uzębienia pacjenta był poprawny. W Centrum Bdental leczą specjaliści w dziedzinie stomatologii zachowawczej wraz z nowoczesną endodoncją, stomatologii dziecięcej i ortodoncji, nowoczesnej protetyki, chirurgii i implantologii. Dysponujemy również odpowiednim do różnego rodzaju zabiegów specjalistycznym sprzętem. Pozwala nam to leczyć pacjentów kompleksowo. W przypadku wykrycia przyczyny bólu głowy zostaje natychmiast wdrożone leczenie przyczynowe, związane z wyeliminowaniem napięcia mięśni i odpowiednim ułożeniem żuchwy w stawach skroniowo-żuchwowych. Możemy się poszczycić bogatym dorobkiem zarówno praktycznym jak i naukowym w leczeniu tych zaburzeń.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pokonaj stres

  Walka ze stresem wymaga szczególnego zaangażowania. Terapia stresu metodą EEG Biofeedback to nowatorska metoda terapii. Stosuje się ją zaledwie od paru lat w leczeniu niedomagań o źródle w centralnym układzie nerwowym. Skuteczność metody EEG Biofeedback została wielokrotnie potwierdzona eksperymentami i badaniami naukowymi na całym świecie. Mnóstwo naukowców - specjalistów neurologów i neuroterapeutów – nadal prowadzi badania nad rozwojem metody oraz jej nowymi modyfikacjami.
  Metoda terapii EEG Biofeedback w Polsce stosowana jest zaledwie od paru lat. W Łodzi znajduje się tylko sześć gabinetów. W większości z nich można leczyć zaburzenia takie jak migreny, ADHD, depresję, stres. W najnowocześniejszym z nich - dzięki znacznie lepszym urządzeniom EEG Biofeedback możliwa jest również terapia wspomagająca osoby normalne. Zabiegi takie stymulują działania mózgu i umożliwiają lepsze zapamiętywanie.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Warszawa


  Zapraszamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą przychodnile karskiej Demeter posiadającej swoje oddziały w trzech miejscach w województwie mazowieckim (ul. Potocka 14, ul. Białostocka 7, ul. Targowa 2). W naszej obszernej ofercie znajdą Państwo usługi medyków takich specjalności jak: ginekolodzy, neurologowie, kardiolodzy, reumatolodzy, dietetycy, a także okuliści i inni. Wykonujemy badania USG np.: diagnostyka wad płodu, badanie przezpochwowe narządu rodnego, badania dopplerowskie tętnic kończyn dolnych oraz badania laboratoryjne(mn. wykrywanie wad genetycznych płodu, oznaczenie grupy krwi, badania immunologiczne).

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »