Strony związane z hasłem 'miesięczny':

 • Kobiece dni

  Obserwując swój cykle miesięczny jesteś w stanie określić dni owulacji, wtedy to też może dojść do poczęcia. U nas przeczytasz o dniach owulacji i poczęcia, metodzie objawowo-termicznej, niepłodności, obserwacji śluzu i temperatury, okresie połogu i płodności, o tym co będzie po poronieniu, stosowaniu metody naturalnej, stanie zapalnym dróg rodnych, zwiększonych ilościach hormonów. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna

  Ślub to z pewnością nadzwyczajny dzień w życiu każdego z nas. Jest to uroczystość w której orzekamy związek na całe życie. Trzeba potwierdzić, że jakikolwiek ślub jest wyjątkowy, posiada indywidualną atmosferę. Ślub to także dzień, który jest zrealizowaniem wielo miesięcznych przygotowań i planów. Wydajemy na tą chwilę od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nadzwyczaj ważne jest, aby w odpowiedni sposób udokumentować nasze największe życiowe postanowienie. To oczywiście fotografia ślubna wykreuje dla nas pamiątkowe fotografie, które będą za każdym razem przypominać sobie magię tego unikalnego dnia. U fotografa, który wykonuje naszą sesję fotograficzną bardzo ważne jest doświadczenie, wiedzy, a także nadający się sprzęt. Fotografia ślubna wymaga nie tylko umiejętności teoretycznej, praktycznej, czy też specjalistycznego aparatu. Trzeba mieć dodatkowo odpowiednią ilość fantazji i kreatywnego myślenia, aby każda sesja była inna, bardzo wyjątkowa. Nie ma nic gorszego aniżeli fotografia ślubna, która jest przeprowadzana według szablonów. Fotografie ślubne będą własnymi najważniejszymi pamiątkami z tego okazjonalnego dnia wraz z filmem. Wideofilmowanie Łódź to również nadzwyczaj poważne zlecenie, które jest równie wymagające jak fotografia ślubna Łódź.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • 14 dni od porodu

  W czasie 14 dni od porodu kobiety powinny być czujne i każde odbiegnięcie od normy zgłaszać lekarzowi. Wiadomo jednak, że poród u każdej kobiety przebiega inaczej. Na naszej stronie dowiesz się również o bólach miesięcznych, zakażeniu krocza, ćwiczeniach po porodzie, dopuszczalnej wadze ciała, żylakach, karmieniu. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Regulacja płodności

  Gdy świadomie chcemy począć dziecko, należy pilnować dni płodnych. Decydujemy się wtedy na bycie odpowiedzialnymi rodzicami. Na naszym serwisie dowiesz się o dodatkowym jajeczkowaniu, uświadamianiu dziewczynek, metodzie objawowo-termicznej, miesięcznym cyklu płodności, objawach przed dodatkowym jajeczkowaniem oraz wielu innych ważnych sprawach. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop urodzeniowy

  Czy w życiu codziennym zdarza się nam, że uciekamy od chwili relaksu czy nawet inspiracji, które może nam dać nasz horoskop? Czyż nie jest warto poświecić, krótką chwilę samemu sobie i przeczytać swój horoskop? Sprawdzić co przynosi dla nas los, nasza szczęśliwa gwiazda? Spróbuj odnaleźć cząstkę siebie w swoim horoskopie, pozytywne pchnięcie przez życie codzienne. Niech zmotywuje Cie do działania, osiągnięcia zamierzonych celów i realizacji nowych tych jeszcze trudniejszych do zrealizowania, ale jakże dużej satysfakcji nam dającym. Zajrzyj na serwis horoskop.info i przeczytaj swój horoskop napisany na podstawie Twojej daty urodzenia - horoskop urodzeniowy, horoskop ogólny, horoskop zodiakalny np. horoskop panna, horoskop dla kobiety, horoskop dla mężczyzny, horoskop miłosny, horoskop miesięczny np. horoskop listopad. Zaloguj się na forum i wypowiedz się na tematy związane z ezoteryką wróżbami, horoskopami, znakami zodiaku, a także wiele innych ciekawych tematów.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kobiety

  Na podstawie swoich obliczeń możesz wyliczyć swe dni płodne. Może wtedy dojść do zapłodnienia. Na naszej stronie poczytasz o dniach krwawienia, historii rozwoju, trzyletnim dziecko, noworodku, objawach śluzu, o rozwoju i wzroście człowieka, okresie przejściowym, pierwszych krokach, siedmiomiesięcznym dziecku. serdecznie zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizm kobiety i płód

  Do ok. 45 roku życia kobieta może zajść swobodnie w ciąże. Po zapłodnieniu zarodek naturalnie się rozwija. Na naszej stronie dowiesz się o dwumiesięcznym zarodku, czteromiesięcznym płodzie, ciąży, różnicy między dziewczynką a chłopcem, komórkach jajowych wytwarzanych przez kobietę, menopauzie, procesie kształtowania ciała, rozwoju układu trawiennego, zapłodnieniu i życiu płodu. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Horoskopy miłosne

  Horoskop Baran, Horoskop Rak, Horoskop Wodnik i horoskopy dla każdego innego znaku zodiaku czekają na Ciebie w naszym serwisie. Zapraszamy do korzystania z jego zasobów i czytania wróżb – mamy darmowe horoskopy i horoskopy płatne, horoskop numerologiczny, horoskop partnerski i wiele wiele innych. Wejdź z nami w świat magii i ezoteryki, poznaj techniki wróżbiarskie, tajniki stawiania horoskopów, odczytywania układu gwiazd oraz odkrywania talentów. Odwiedź nas i poznaj przyszłość.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »