Strony związane z hasłem 'matka':

 • Ladiva.pl

  Internetowy portal dla kobiet. Odnajdziesz tu wiele praktycznych informacji w tematach takich jak uroda, kosmetyki, moda, zdrowie i fitness, matka i dziecko, przepisy, horoskopy, plotki, miłość i seks. Zasięgniesz porady ekspertów, skorzystasz z interaktywnych pomocy oraz forum dla aktywnych kobiet.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mama blog

  Fascynujące i zajmujące artykuły mam o wykształceniu dziecka. W tym serwisie znajdziesz wiele blogów mam, na których ukazują swoje emocje oraz podpowiadają w jaki sposób słusznie kształcić dziecko. Ogromnym plusem jest również brak opłat związanych z prowadzeniem blogów. Już dzisiaj zapraszamy do założenia swojego bloga. Serwis BlogMamy.pl to niespotykany serwis w swoim rodzaju. Opinie na temat ubranek, foteli samochodowych i tekstów zwyczajnego użytku dla Twoich dzieci. Pewnym z największych atutów pamiętnika jest sposobność utworzenia albumu zdjęć, w której usytuujesz liczną ilość obrazów i zdjęć. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat wychowania dziecka - odwiedź blogi matek. Blog mamy obejmuje także wiele absorbujących przypowieści dotyczących dzieci. Przeżycia, emocje to decydujące plusy danego portalu. Dołącz już dzisiaj oraz dziel się z innymi swoją wiedzą i wrażeniem na temat kształcenia dzieci. Każdy blog posiada osobisty adres w internecie, z powodu tego możesz pokazywać go przyjaciołom W tym pomoże także indywidualna wtyczka portalu Facebook, która automatycznie może opublikować Twoje opowiadania.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rodzice dzieci

  W chwili gdy matka dziecka ma już za sobą poród i stres z nim związany minął, oboje z ojcem dziecka rozpoczynają zupełnie nowy rozdział w życiu jako rodzice. Po powrocie z porodówki cała rodzina jest już w domu. Musi minąć kilka, czasem kilkanaście dni zanim rodzice do końca uświadomią sobie, że ta nowa malutka osoba to ich dziecko. Świeżo upieczeni rodzice są bardzo szczęśliwi i z optymizmem spoglądają w przyszłość, ale niekiedy ogarnia ich niepokój. Z wielu przyczyn wpadają czasem w popłoch i szukają informacji oraz odpowiedzi na nurtujące ich pytania, pytania dotyczące wychowania, rozwoju i zdrowia dziecka.
  Z pomocą przychodzi poradnik dla rodziców znajdujący się pod adresem Rodzice.net

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Z pierwszego tłoczenia

  Podczas pobytu we Włoszech ma się zawsze wrażenie, że wszystko w tym pięknym kraju kręci się właśnie wokół jedzenia! Z miłości do dobrej kuchni Włosi są w stanie pokonać znaczące odległości, aby na przykład nad morzem zjeść frutti di mare czy czekać w kolejce na stolik, oczywiście tylko i wyłącznie wtedy jeśli restauracja jest sprawdzona i cieszy się dobrą opinią.

  Jaka jest włoska kuchnia?
  Prosta, czasami wręcz uboga i szybka w wykonaniu, ale przede wszystkim oparta na produktach, które zapewnia w każdej porze roku matka Natura, gdyż świeżość składników jest najważniejsza. Dlatego włoskie potrawy są hymnem na cześć warzyw i owoców, aromatycznych ziół, świeżo tłoczonej oliwy, lokalnych serów i wędlin oraz grzybów, w tym najcenniejszych – trufli, ryb i owoców morza.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • AZS i objawy alergii

  Rozbudowany serwis o tematyce medycznej z głównym nastawieniem na temat szerokopojętej alergii, czynników je wywołujących tzw. alergenów oraz aplikowania testów alergicznych. Artykuły, opinie i porady na temat różnych odmian alergii, metod ich wykrywania, zapobiegania i leczenia. Tematy przewodnie - alergia pokarmowa u dzieci oraz AZS czyli atopowe zapalenie skóry. Kompendium wiedzy na temat wszystkich odmian alergii. Promocja e-booka „Oswoić atopowe zapalenie skóry”- cenne wskazówki na temat radzenia sobie z AZS przekazane w przystępny sposób przez osobę doświadczoną w tym temacie, matkę dwojga dzieci, która wiele nauczyła się podczas walki z tą chorobą i która doszła do swoich rozwiązań nigdzie nie publikowanych.

  Data dodania: 15 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie rodziny

  Bardzo ważne podczas zakładania rodziny jest zapewnienie jej odpowiedniej opieki zdrowotnej, systematycznych kontroli lekarskich, zaplanowanie rodziny i ochrona jej zdrowia. Na naszej stronie dowiesz się również o ciąży, ciężarnej kobiety zatrudnionej, sprawowaniu właściwej opieki nad dzieckiem i wielu innych. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Creavida - surogatki, macierzyństwo zastępcze

  Nasze centrum powstało żeby zapewnić kojarzenie matki zastępczej z rodzicami biologicznymi. Służymy doradztwem prawnym, finansowym i pomocą psychologiczną oraz zakwaterowaniem, dla tych rodziców, którzy pragną, a nie mogą mieć dziecka, i dla tych kobiet, które pragną pomóc tym parom poprzez użyczanie łona. Biegła pomoc psychologiczna dla obu stron na czas trwania całej procedury. Sporządzenie kompletnej dokumentacji prawnej zapewniającej wywiązanie się z umowy przez obie strony. Nasze centrum powstało w odpowiedzi na potrzebę zapewnienia wiarygodności, odpowiedzialności i zaufania w kontaktach pomiędzy rodzicami biologicznymi a matką zastępczą.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przebieg ciąży

  Encyklopedia wiedzy o ciąży jak również wszystko o rodzeniu dzieci. Całym sercem polecamy opracowany przez nas informator internetowy użyteczny dla kobiet spodziewających się dziecka, jak również dla tych, które są na etapie planów, aby zajść w ciążę. W tym samym miejscu rozjaśnimy wszystkie obiekcje na temat ciąży oraz nowoczesnego rodzenia. Wyłącznie u nas znajdziesz wszystko to, co dobra matka musi przyswoić o przebiegu ciąży jak też porodzie. Jeżeli nękają cię dylematy związane z przebiegiem ciąży, właściwego pożywiania się, konfliktu grupy krwi czy może zapłodnienia in vitro, bezwarunkowo musisz wejść na nasz poradnik. Ze szczegółami obrazujemy dietę w trakcie ciąży, walkę z żylakami i niebezpieczeństwa wynikające z palenia papierosów. Na stronie znajdziesz też informacje odnoszące się do przebiegu akcji porodowej, nacięcia krocza czy w wodzie rodzinnego.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dieta i aktywność w ciąży

  Właściwa dieta może 8-krotnie polepszyć warunki porodu, dwukrotnie skrócić czas trwania pierwszego okresu porodu, skrócić o V3 powrót do pełnej sprawności po porodzie. Ale rozwijający się w macicy płód stale zwiększa swoje zapotrzebowanie energetyczne, zwłaszcza w końcowych miesiącach ciąży. Łącznie więc matka i dziecko potrzebują przeciętnie 2600 kalorii dziennie. Dlatego jest ona tak ważna. Dowiesz się tego i wielu innych na naszej stronie, t.j. aktywności zawodowej i domowej, odpoczynku oraz śnie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matka i dziecko

  Żywienie ma duży wpływ na zdrowie dziecka i jego prawidłowy rozwój, a szczególną rolę odgrywa we wczesnym okresie życia. Stwierdzono, że żywienie matki w okresie ciąży w znacznym stopniu decyduje o rozwoju płodu, dlatego serdecznie zapraszamy na nasz serwis, gdzie dowiesz się o dolegliwościach piersi, karmieniu piersią, odżywianiu się kobiet, kolce, krzyku na dziecko, ilości pokarmu, nienasyconym głodzie, wadze oraz wpływie żywienia na jego zdrowie.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia w Poznaniu

  Spółka Matka, tatuś i ja powstała dla par które szanują sobie założenie rodziny i przyszłe poprawne rodzicielstwo. W naszej szkole rodzenia zaprzątamy się przygotowywaniami spodziewanych rodziców do pielęgnacji i karmienia noworodka. Przygotowujemy niewiasty do porodu, radzimy, uczestniczymy i podtrzymujemy. Zlecenia kierowane są pod okiem wyspecjalizowanej położnej i doktora którzy reagują na przeróżne pytania spodziewanych rodziców. Szkoła rodzenia to nie tylko wiedza o niemowlaku dla przyszłych matek lecz i dla tatów którzy chcą czynnie uczestniczyć przy porodzie jak i dalszym progresu ich dziecka. Zlecenia odbywają się w nastroju stacjonarnym dotyczą spotkań i wizyt na oddziale porodowym gdzie ewentualne mamy dowiedzą się z jakich sprzętów w wiadomym szpitalu zdołają korzystać podczas porodu. Zapraszamy na witrynę internetową www.szkola-mamatataija.pl
  w celu zyskania ogromniejszej ilości wiadomości.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • SuperPani - o czym myślą kobiety

  Portal dla kobiet: miłość i seks, zdrowie, uroda, moda. Wszystko o kobietach i dla kobiet. Przepisy, fryzury, diety, ciąża, kuchnia, kosmetyki, rodzina, styl, fitness, zdrowie, odchudzanie, ćwiczenia, związki, małrzeńskie sfery, łóżkowe fantazje, wystrój domu, aranżacja wnętrz, kobieta pracująca, matka i dziecko

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • O i po porodzie

  Jeżeli chcesz się dowiedzieć wielu rzeczy o porodzie to zapraszamy do przeczytania artykułów. Dowiesz się tu o czynnościach porodowych, cięciu cesarskim, dziecku, jego budowie, karmieniu piersią, liczbie porodów, martwych płodach, postępowaniu rodzącej matki, potomstwie, co się dzieje przed porodem, pępowinie, temperaturze w łonie matki oraz o urodzeniu dziecka.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »