Strony związane z hasłem 'magnez':

 • Badanie EMG, Neurolog Warszawa.

  NEUROLOG
  dr Katarzyna Toruńska
  Warszawa
  rejestracja tel. 604 964 039

  NEUROLOG - leczenie chorób i dolegliwości NEUROLOGICZNYCH.

  BADANIE EMG :
  - najnowszy aparat EMG Keypoint Net (2012 r.)
  - najkrótsze terminy
  - ponad 13400 przeprowadzonych badań EMG
  - dziesięcioletni staż w przeprowadzaniu badań EMG
  - możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
  - indywidualna wycena badania EMG
  - wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
  - możliwość konsultacji wyniku badania EMG.
  CHOROBY BADANIE EMG, min.: choroby mięśni (miopatie), spastyczność, choroby złącza nerwowo – mięśniowego (np. miastenia), mononeuropatie (np. cieśń / zespół nadgarstka), polineuropatie (np. cukrzycowa), stwardnienie zanikowe boczne (SLA), zespoły korzeniowe (np. uszkodzenie nerwu strzałkowego).

  SPASTYCZNOŚĆ - diagnostyka i leczenie.

  TĘŻYCZKA - tajemnicza choroba?

  Data dodania: 21 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Makijaż mineralny EDM, Lily Lolo

  Sklep internetowy Kosmetyki Mineralne oferuje produkty do makijażu wytwarzane z naturalnych surowców pochodzących wyłącznie z natury jak karmin, mika, potas, wapń, magnez, dwutlenek tytanu, tlenek cynku czy tlenki żelaza. W asortymencie między innymi mineralne cienie, podkłady, róże, korektory oraz akcesoria takie jak pędzle czy sztuczne rzęsy. Makijaż mineralny łatwy jest do nakładania i usuwania, a przy tym jest trwały. Może być stosowany nawet do bardzo wrażliwej cery, nie zatyka porów, nie powoduje alergii, pomaga w leczeniu skóry poparzonej i po operacjach. Surowce mineralne mają właściwości relaksujące, odmładzające i łagodzące, działają także jako filtry przeciwsłoneczne. Stosując kosmetyki mineralne do makijażu zyskujesz piękny wygląd, zachowujesz zdrową skórę i dbasz o środowisko naturalne.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Witamina B12


  Częstokroć nasz ustrój system ma większe zapotrzebowanie na witaminy, sam nie wszystkie umie wygenerować. Z tego powodu niewyobrażalnie ważne jest dostarczanie ich ciągle w postaci suplementów diety. Witamina C spełnia najważniejsze role w systemie generuje enzymy, sprawia oddychanie komórek. Wspomaga absorbowanie żelaza z pokarmu i powoduje namnażanie krwinek czerwonych. Witamina C jest witaminą zdrowiagłównie dlatego ze dba o dziasła. W nowoczesnych produktach wprowadzono nowoczesne technologie powodujące regularne powolne i wydłużone działanie.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »