Strony związane z hasłem 'kurs tańca':

 • Kurs tańca Kraków

  Szkoły tańca Kraków jest to Krakowska firma ucząca tańca, która naucza w sposób profesjonalny tańca współczesnego. Nasz kurs tańca oferuje także zajęcia dla narzeczonych, są to dodatkowe szkolenia na ślub. W portalu szkoła tańca Kraków jest możliwość znaleźć wieści na temat całej naszej oferty tanecznej w tym cennik szkoleń i znaleźć informacje kontaktowe do naszej siedziby. Dodatkowym atutem jest informacje, że można dokonać rejestracji online na kurs.

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Tańca u Ciebie w domu na DVD

  Wydawnictwo Taneczne NAUKATANCA.PL oferuje profesjonalne materiały do samodzielnej nauki tańca.

  PIERWSZY TANIEC (oferta specjalna, przygotowana z myślą o narzeczonych),
  Krok po kroku nauczycie się podstaw klasycznych tańców oraz zaawansowanych choreografii specjalnie dobranych na uroczystość przyjęcia weselnego. Romantyczny walc angielski oraz wirujący walc wiedeński zachwycą i z pewnością pozostaną na długo w pamięci gości weselnych. Dodatek na płycie w postaci nauki tańca użytkowego 2 na 1 da ci możliwość tańczenia prawie do każdej melodii.

  TAŃCE LATYNOAMERYKAŃSKIE (Samba, Chacha, Rumba, Pasodoble, Jive),
  Poczuj gorące rytmy i przenieś się w fascynujący świat tańców latynoamerykańskich.

  TAŃCE STANDARDOWE (Walc angielski, Tango, Walc wiedeński, Foxtrot, Quickstep), Przeżyj niepowtarzalne emocje i pełne romantyzmu chwile, które towarzyszą tańcom standardowym.

  TANIEC UŻYTKOWY.
  W sprzedaży muzyka taneczna oraz wszystko to, co przeniesie Cię w fascynujący świat tańca i dźwięku. Ciekawe działy (aktualności, wydarzenia taneczne itp.). Liczne promocje.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną propozycją www.NAUKATANCA.PL
  Koniecznie zobacz DEMO!!

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taniec Kraków

  Szkoła Tańca Kraków Skalskidance - zobacz czego jesteśmy w stanie Cię wyedukować. Jeśli chcesz mieć możliwość tańczyć, ponieważ czeka Cię impreza taneczna proponujemy różnoraką gammę pomocy tanecznych, których elementy odnajdziesz na naszej www. Uczymy na Krakowskim rynku prawie najdłużej dlatego dysponujemy rzeszę usatysfakcjonowanych tancerzy, dołącz do nich i Ty oraz pozostań zawodowym tancerzem. Szkoły Tańca Kraków to możliwość dla wszystkich bez względu na wiek, nasi fachowi nauczyciele są w stanie dostosować się do każdej osoby, a także każdego nauczać w inny sposób, indywidualne podejście daje nam wielki plus nad innymi firmami - sprawdź taniec Kraków.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tańca Łódź

  Doskonała nauka tańca w Łodzi oferuje naukę tańca towarzyskiego, tanga argentyńskiego oraz zajęcia dla dzieci. U nas zdobędziesz umiejętności aby być dobrym tancerzem, Oferujemy też zajęcia tańca dla szkół - naukę tańca towarzyskiego, prowadzimy też świetlicę profilaktyczną, zajęcia dydaktyczne taneczne, oraz zajęcia pozalekcyjne. Najważniejsze jest to aby już dzieciom zaszczepić od małego miłość do tańca, dzięki temu nie będą miały w przyszłości problemu z tańcem, dlatego w naszej szkole tańca oferujemy naukę tańca dla dzieci z różnych grup wiekowych Dla nowożeńców proponujemy naukę pierwszego tańca na sali, udowodnijcie jak możecie zaskoczyć gości wspaniałym pokazem tańca dzięki szkole tańca Feather w Łodzi. Na zajęcia nauki tańca zapraszamy w Łodzi do Iguana Dance Studio na ul. Lipowej 15/17. Taniec to nie tylko umiejętność pokazania się w towarzystwie, to również styl życia a także najlepszy sposób na uprawianie sportu w sposób przyjemny. Dzięki regularnemu tańcowi niema kłopotów ze zdrowiem, nadwagą itp. W naszej szkole tańca nauki prowadzi Michał Lotka, taniec rozpoczął od 1989 roku, tańczył między innymi w klubie tańca towarzyskiego „Kameleon” od 1994 roku prowadził zajęcia w klubie „Flash” w 1998 roku ukończył kurs tańca Ministerstwa Kultury i Sztuki dla nauczycieli tańca a także Wydział Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2009 roku jest sędzią klasy międzynarodowej IFMD (International Federation of Modern Dance), oraz członkiem Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego. Taka wiedza i doświadczenie naszego trenera Umożliwia najlepsze efekty kursantów z naszej szkoły nauki tańca. Serdecznie witamy nowych w naszej szkole tańca.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »