Strony związane z hasłem 'koktajle':

 • Barman do wynajęcia na Twoją imprezę

  Flairtender – barman i show czyli pokaz barmański na Twojej imprezie.


  Show barmańskie jest połączone z godzinną obsługą baru, lecz jeśli zechcesz gościć barmanów dłużej na twoim przyjęciu, to także nie jest problemem. Zostaną na nim tak długo, jak zechcesz i będą zabawiać twoich Gości śmiesznymi konkursami.

  Wykonane przez naszych barmanów, z pomysłem i w rytm muzyki, pokazy barmańskie w stylu flair jednego barmana lub w tandemie stworzą niepowtarzalną atmosferę na twojej imprezie.

  Flair show jest pełne ewolucji, podbić i podrzutów butelkami, albo innymi akcesoriami dostępnymi za barem.

  Do potrzeb uczestników barmani stworzą też pyszne i kolorowe koktajle, których smak na długo zapamięta twoje podniebienie.
  Stwórz warunki na pokaz barmanów i gość ich tam, gdzie się bawisz. Zapewnij uczestnikom imprezy rozrywkę na poziomie!

  Flairtender - czyli barmani do wynajęcia na Twoją imprezę.

  Dodatkowo proponujemy ciekawy pomysł na wieczór panieński - barmana, który przyrządzi smakowe drinki i shoty. Przy okazji nauczy dziewczyny przyrządznia paru koktajli typu bacardi mojito, cosmopolitan czy pinacolada. Wszystko uświetni pokaz barmański z elementami fireshow co podgrzeje tylko atmosferę a tanczerz okaże się zbyteczny.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Barman na weselu  Nasze usługi barmańskie są na najwyższym poziomie skierowane do par narzeczonych. Show barmańskie, które wykonuje barman na weselu sprawia, że goście otwierają szerzej oczy i jeszcze dokładniej przyglądają się pokazowi z uśmiechem na ustach. Choć pokaz barmański w stylu flair to jeszcze weselna nowinka, zdobywa coraz większe rzesze sympatyków.

  Organizowane przez barmanów konkursy, coraz częściej uatrakcyjniają tradycyjne oczepiny, a wesele już nie jest tym zwyczajnym, poślubnym przyjęciem.

  Jeżeli masz już zarezerwowany: dom weselny, zespół muzyczny i kucharki to możesz teraz śmiało dzwonić po barmanów na wesele, którzy stworzą pyszne i kolorowe koktajle dla Ciebie i Twoich Gości.

  Dzięki współpracy z firmami i hurtowniami zapewniamy atrakcyjne ceny i rabaty przy zakupie alkoholu, dobranego stosownie do potrzeb klientów. Skorzystajcie z naszych usług i bawcie się na całego, podczas swojego wesela.

  Jesteśmy zawodowcami, którzy w głowie mają przepisy na „milion” drinków – tych najprostszych, jak i tych z drugiego końca świata. Przygotowanie każdego z nich możemy zamienić w prawdziwy flair show.

  Weselny Drink Bar to barmani na wesele tworzący pyszne i kolorowe drinki podczas wesela.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne odchudzanie

  Polecamy skuteczne koktajle odchudzające i inne preparaty na odchudzanie. Ciekawą propozycją dla ludzi przechodzących dietę, jest Goodbye Appetite. Jest to doskonały suplement, który osłabia łaknienie. Zawarte w nim elementy takie jak babka płesznik, glukomannan i fasolamina, sprawiają, że każdy kto zażywa suplement, odczuwa sytość. Goodbye Appetite redukuje także tkankę tłuszczową i normuje poziom glukozy.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak zostać konsultantką

  Kosmetyki Oriflame znane są na całym globie. Wszystkie kobiety znają tą firmę. Możliwy jest zakup tradycyjny lub zostanie konsultantką Oriflame, co będzie się wiązało z pozyskaniem zniżek i rozpowszechnianiem produktów. Jeśli dana osoba ma duże zapotrzebowanie na kosmetyki to jest to fantastyczne ułatwienie. Kosmetyki Oriflame dzielą się na: służące do makijażu, wytypowane do dbania o urodę i perfumy. Sprzedawane są również koktajle odżywcze. Oriflame zapewnia tylko kosmetyki niepowtarzalnej jakości, sprawdzane wcześniej przez zespół specjalistów. O tym jak zostać konsultantką Oriflame można przeczytać na stronie wirtualnej firmy. By zostać konsultantką i dowiedzieć się jak pozyskiwać pieniądze pracując w domu, należy przekazać adres mailowy, na który będą dostarczone dane o tym sposobie działalności.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie odchudzanie

  Nowoczesna kawa odchudzająca. Preparat eliminuje rozterki: szybkie chudnięcie lub trwałe chudnięcie. Jego systematyczne spożywanie powoduje gubienie wagi w szybkim czasie. Do wyboru są różne aromaty oraz wersja do spożycia na zimno. Otrzymane dzięki temu napoje na odchudzanie są pyszne i efektywne zarazem. Nie posiada także nienaturalnych pierwiastków i nie powoduje negatywnych efektów.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • vitalmax

  Czym odróżniają się wytwory Vitalmax? Ich kluczową zaletą w porównaniu z pozostałymi licznymi mieszankami-odżywkami jest to, iż da się je niezwykle bez trudności zażywać (są osiągalne w postaci kapsułek) i to, że poza wspomaganiem rozwoju mięśni w czasie codziennych treningów danych ich części wpływają one także na poprawienie krążenia krwi w organizmie. Dzięki temu rozbudowane mięśnie są skuteczniejsze poprzez użycie tak zwanej „pompy mięśniowej”. Produkty te proponuje organizacja vital-max.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »