Strony związane z hasłem 'katowice.':

 • Biżuteria Katowice

  wyborze biżuterii na wyjątkową okazję, a taką niezaprzeczalnie jest ślub, pomocna może być nam fachowa dłoń osoby, która zajmuje się tym na co dzień i nie jest to przypadkowy pracownik. Powinniśmy wybrać raczej miejsce, gdzie obsługuje nas ktoś z pasją i zaangażowaniem w to co robi. Jeśli szukasz kogoś takiego to mogę szczerze zarekomendować pracownię artystyczną Bess-ART biżuteria Katowice. Pracownia ta ma swoją siedzibę tylko w Katowicach, w dzielnicy Giszowiec, ale podobno po coś wyjątkowego warto jechać nawet "na koniec świata".

  Co jednak w sytuacji, gdy zechcemy jedynie wypożyczyć biżuterię, a nie wydawać nie potrzebnie pieniędzy na kolię lub bransoletkę, którą założymy tylko raz ? Wtedy z pomocą przychodzi nam nowa gałąź jubilerstwa jaką jest wypożyczalnia biżuterii. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy sobie pozwolić na najdroższe modele biżuterii przy zachowaniu dużej części gotówki w portfelu. Biżuteria ślubna Katowice to przetestowana przez wiele klientek usługa w której otrzymujemy pewność, że nasze naturalne piękno zostanie odpowiednio podkreślone przez biżuterię, a nie zepsuje całego efektu.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artystyczna fotografia ślubna w mieście Katowice

  Reklamowana witryna internetowa należy do studia fotograficznego Krzysztofa Pnioka. Na stronie umieszczam również piękne zdjęcia miasta, czy krajobrazu. Zdjęcia ślubne wykonywane są zgodnie z wymaganiami klientów. Moją specjalnością jest wyjątkowa fotografia ślubna Katowice. Fotografowanie to moja największa pasja, dlatego działam z ogromnym zaangażowaniem. Konkurencyjne ceny oraz wywołanie zdjęć dobrej jakości to moje główne zasady. Niewątpliwie będą Państwo zadowoleni z ciekawej oferty.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Restauracje Katowice

  Poszukiwania ulubionej restauracji w stolicy Górnego Śląska mogą stać o wiele łatwiejsze. Umożliwia to nowa wyszukiwarka i baza firm zarazem- Panorama Restauracji Katowice. Jeśli poszukujesz taniej restauracji, masz ochotę na obiad w pizzerii lub pragniesz udać się ze znajomymi do irlandzkiego pubu w Katowicach – skorzystaj z katalogu Restauracje-Katowice.pf.pl.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Katowice

  Jesteśmy psychoterapeutkami z Katowic i Zawiercia. Zajmujemy się wspieraniem ludzi na drodze rozwoju osobistego oraz pomagamy im w leczeniu różnych schorzeń pochodzenia psychologicznego. Jeśli cierpisz z powodu depresji poporodowej, masz zaburzenia nastroju związane z ciążą to chętnie pomożemy ci rozwiązać problem. Nasza pełna oferta usług wraz z cennikiem jest dostępna na naszej stronie internetowej. Wchodząc na stronę znajdziesz tam również informacje o tym czym jest psychoterapia gestalt (w tym nurcie terapeutycznym pracujemy) oraz o naszym doświadczeniu zawodowym.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Katowice

  Nasz serwis skupia fotografów ślubnych pracujących w Katowicach i okolicznych miastach. Powstał by ułatwić parom młodym szukającym fotografa na swój ślub odnalezienie się w morzu ofert. Jest miejscem gdzie szybko i łatwo można uzyskać wiedzę na temat fotografów pracujących w najbliższej okolicy bez potrzeby pochłaniającego czas szukania w zasobach Internetu. Zapraszamy do odwiedzenia naszych galerii a dokładniejsze wiadomości o nas i więcej zdjęć można zobaczyć odwiedzając nasze strony internetowe.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf i kamerzysta na ślub

  Głównym profilem naszej działalności są usługi mutimedialne.
  Zakres naszych usług: reportaż filmowy, sesja fotograficzna, reportaż fotograficzny

  P.W. KADR Klaudiusz Białecki
  ul. Wolności 360, Zabrze
  tel 32 777 12 71, 886 204 210
  www.kadr-zabrze.pl, www.katowice-fotograf.pl,
  e-mail: info@kadr-zabrze.pl

  PRACUJEMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU!!!

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »