Strony związane z hasłem 'gry towarzyskie':

 • Poznaj siebie - rozwój osobisty kobiet

  Poznaj siebie to psychozabawa zorganizowana w formie gry towarzyskiej, dzięki której możesz dowiedzieć się co o tobie myślą twoi znajomi. Wiedza na temat obrazu własnej osoby na tle opinii znajomych (uzyskanych anonimowo i przedstawionych statystycznie) może być punktem wyjścia twojego rozwoju osobistego.
  Czy byłoby to użyteczne gdybyś tak jak James Bond miał/a w głowie swoisty skaner, dzięki któremu widzisz myśli swoich znajomych na swój temat. Wiesz już do czego byś go zastosował/a jako pierwsze?

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gry Planszowe

  Gry planszowe powróciły do mody. Niełatwo sobie wyobrazić domówkę bez charakterystycznej planszy, kostek i pionków, choćby rodzice coraz chętniej wybierają ten rodzaj zabawek także z konstatują o osobistych dzieciach. W gronie nich można odnaleźć gry edukacyjne, przeznaczone do gry dla jednego czy większej ilości graczy, a ich wybór jest realnie ogromny. Gry planszowe oferuje w wielu sklepach, natomiast dzięki sklepowi internetowemu bractwo-kupieckie.pl także klienci, którzy mieszkają oprócz stolicą, mogą zamawiać wyselekcjonowane gry, w których mogą podbijać nowe terytoria, bawić się w sklep czy grać w gry wymagające kwalifikacji strategicznych. Takie gry mogą stanowić okazję do wspólnej zabawy dla całej rodziny.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »