Strony związane z hasłem 'gry edukacyjne':

 • Gry edukacyjne i logiczne dla dzieci. Wychowanie i edukacja.

  Zapraszamy na naszą stronę która zajmuje się metodami rozwoju dziecięcego intelektu, pamięci, koncentracji, wyobraźni i innych ważnych cech. Poznacie propozycje gier edukacyjnych oraz logicznych które warto kupić dziecku. Przeczytacie również wiele cennych artykułów o wychowaniu i edukacji dzieci. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spiellust.net

  Serwis o grach planszowych. Znajdziecie tu między innymi recenzje gier dla najmłodszych, w tym także gry z potencjałem edukacyjnym.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gry dydaktyczne - Sklep Nowa Szkoła

  Zabawki edukacyjne i gry dydaktyczne to jest to, czego Państwo w tej chwili szukają? Jeżeli tak, to serdecznie zachęcamy do zajrzenia i zapoznania się z ofertą sklepu internetowego firmy Nowa Szkoła. Ponadto na stronie sklep.nowaszkola.com znajdą Państwo serie meblowe, które z powodzeniem można wykorzystać do wyposażenia żłobka, przedszkola, szkoły lub świetlicy. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gry edukacyjne dla dzieci

  Sklep internetowy Maciejkowo stworzony jest dla młodzieży, z myślą o ich pomysłowej edukacji. Proponujemy Wam, Opiekunom, gry edukacyjne dla dzieci, książki dla dzieci, które przez swą kompleksową postać, obejmującą w sobie edukację i uciechę, przyczynią się iż nauka będzie naturalną frajdą. Mamy nadzieję, że każdy początkujący wynalazca odnajdzie w pojmowaniu nieznanych wiadomości, nietuzinkową frajdę, a to z całą pewnością będzie przydatne w dorosłym żywocie. Zapraszamy też do części sklepu z niesamowitymi klockami np.: Lego Wedo, Lego Mindstorms.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gry Planszowe

  Gry planszowe powróciły do mody. Niełatwo sobie wyobrazić domówkę bez charakterystycznej planszy, kostek i pionków, choćby rodzice coraz chętniej wybierają ten rodzaj zabawek także z konstatują o osobistych dzieciach. W gronie nich można odnaleźć gry edukacyjne, przeznaczone do gry dla jednego czy większej ilości graczy, a ich wybór jest realnie ogromny. Gry planszowe oferuje w wielu sklepach, natomiast dzięki sklepowi internetowemu bractwo-kupieckie.pl także klienci, którzy mieszkają oprócz stolicą, mogą zamawiać wyselekcjonowane gry, w których mogą podbijać nowe terytoria, bawić się w sklep czy grać w gry wymagające kwalifikacji strategicznych. Takie gry mogą stanowić okazję do wspólnej zabawy dla całej rodziny.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »