Strony związane z hasłem 'gabinet stomatologiczny':

 • Dentysta Wrocław

  Implanty - Ewa i Piotr Młyńczak ul.Wołyńska, Wrocław. Bezbolesna Stomatologia zachowawcza dla wymagającego pacjenta - ortodoncja, implanty Branemark, protetyka, choroby przyzębia. Nowoczesny sprzęt, bezpieczna i nowoczesna sterylizacja, ocena stanu uzębienia oraz badania jamy ustnej, chirurgia i implanty. Prostowanie, leczenie i uzupełnianie brakujących zębów, badania jamy ustnej. Implantologia - implanty, zapobieganie próchnicy, leczenie chorób przyzębia, wybielanie zębów, profilaktyka i RTG.

  Data dodania: 08 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Poznań

  Klinika Candeo Wiesław Hędzelek - gabinet stomatologiczny Poznań, Bednarska, woj. wielkopolskie. Najnowsze technologie i bezbolesne leczenie - implantologia, protetyka, leczenie zębów, implanty i ortodoncja. Najlepsi lekarze specjaliści - na najwyższym poziomie i w konkurencyjnych cenach. Gabinet dentystyczny, konsultacja - stomatologia estetyczna, usunięcie kamienia nazębnego, przegląd jamy ustnej, leczenie zębów i wybielanie zębów. Protetyk, ortodonta, dentysta Poznań - wysokiej jakości licówki, zabiegi specjalistyczne, korony porcelanowe, implanty.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Kraków

  Obecnie gabinet stomatologiczny Unident to jeden z najlepszych i najbardziej nowoczesnych gabinetów dentystycznych znajdujących się w Krakowie. Nasi fachowcy gwarantują wygodę przeprowadzanych zabiegów. Szczególnie skupiamy się na tym, by nasi pacjenci byli zadowoleni. Właśnie dlatego oferujemy im pełną gamę usług dentystycznych. Nasi specjaliści z zakresu stomatologii troszczą się nie tylko o zdrowie pacjenta, ale także o jego komfort i wygodę. Gabinet dentystyczny Unident jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, albowiem troszczymy się o każdego pacjenta. Unident to stomatologia z najwyższej półki.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Implanty warszawa

  Gabinet dentystyczny S.Tom oferuję pacjentom implanty w kolorze zębów charakteryzujące się najwyższym zaawansowaniem technologicznym. Dzięki nowoczesnym metodom nasi pacjenci bardzo szybko wracają do normalnego funkcjonowania. W naszym gabinecie pracują lekarze specjaliści takich dziedzin jak endodencja, pedodencja (lek. Stom Beata Szuta), leczenie estetyczne (lek. Anna Wesołowska), protetyczne (lek Edward Wąsowski) czy implanto-protetyka (Tomasz Falkowski). Nasi lekarze posiadają duży staż kliniczny i są znanymi specjalistami w swoich dziedzinach. Polecamy nasz gabinet również ze względu na panującą tam miła rodzinną atmosferę.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny w Sosnowcu województwo Śląskie.

  Jeśli obawiasz się igieł, w naszym gabinecie poczujesz się spokojny. Wykorzystujemy znieczulenie INJEX. Gabinet stomatologiczny mieści się w Sosnowcu na ulicy Grottgera 9/1. W zakresie naszych usług znajduje się usuwanie zębów, leczenie dorosłych, leczenie kanałowe, czyszczenie zębów z kamienia . Dentysta Sosnowiec siedem dni w tygodnu więcej informacji na naszej stronie internetowej. Każda usługa w naszym gabinecie objęta jest zasadami bezpieczeństwa i gwarancją. Chcąc zaoferować Państwu jak najlepsze leczenie konsultujemy się z lekarzami innych specjalności. Prowadzimy bez bolesne leczenie i profilaktykę próchnicy. W pracy stosujemy najnowsze osiągnięcia obecnej stomatologii. Dentysta z długim doświadczeniem.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentyści Rzeszów

  Dodaj swój gabinet stomatologiczny do naszej bazy dentystów z Rzeszowa. Dzięki prostej wyszukiwarce szybko znajdziesz dentystę w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Rzeszów

  Większość ludzi boi się wizyt u dentysty. W dzisiejszych czasach możesz zapomnieć o bólu na fotelu stomatologicznym! Gabinet stomatologiczny Serwińscy oferuje zakres usług stomatologicznych wykonywanych przez wykwalifikowanych dentystów w Rzeszowie. Wykonujemy zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, wszczepiania implantów, stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego oraz usługi protetyczne. Również w naszym gabinecie możesz poddać się bardzo popularnym zabiegom medycyny estetycznej, którym jest nieoperacyjne usuwanie zmarszczek. Nasz gabinet cechuje profesjonalizm oraz rodzinna atmosfera.

  Data dodania: 18 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów

  Stomatolog Rzeszów – lek. dentysta Beata Żabicka wykonuje usługi w nowym, klimatyzowanym pomieszczeniu znajdującym się w Rzeszowie przy ulicy Widokowa 1.

  Gabinet Pani Beaty może pochwalić się bardzo szeroką ofertą, w skład której wchodzi: Radiowiziologia dzięki której stomatolog może zdiagnozować długość kanału zęba, gęstość kości, poprawność wypełnienia kanału co jest bardzo ważną wiedzą do dalszego właściwego leczenia. Gabinet oferuje także stomatologie zachowawczą, estetyczną, protetykę profilaktykę oraz chirurgie.

  Pani Beata gwarantuje każdemu klientowi usługi na najwyższym poziomie świadczone najnowszej klasy sprzętem i materiałami, a co również bardzo ważne wszystkie usługi wykonujemy właściwie bezboleśnie w miłej atmosferze.

  Orisdent spowoduje, iż Twój uśmiech będzie bardzo piękny a wizytę u Pani Beaty będziesz wspominał bardzo miło. Wizyty te jednak po naszym leczeniu będą bardzo rzadkie gdyż nasze materiały i usługi stoją na najwyższym poziomie.

  Szczegółowy wykaz wszystkich świadczonych usług znajdziesz na naszej stronie www orisdent.eu. Na witrynie znajduje się również kontakt do naszego gabinetu, godziny przyjęć klientów jak i bardzo szczegółowy opis wszystkich wykonywanych zabiegów.


  Orisdent Beata Żabicka
  Widokowa 1
  35-119 Rzeszów
  17 859 40 65
  beadent@onet.eu

  NIP: 7961417710
  Regon: 180019209

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie Zębów

  Klinika Stomatologii Estetycznej ANIDENT Warszawa to nowoczesna przychodnia oferująca pełny zakres usług dentystycznych. Szczególną pasją dentystów ANIDENTU jest stomatologia estetyczna oraz jej nowoczesne rozwiązania. W naszym gabinecie oferujemy nowoczesne zabiegi jak licówki oraz koronki pełnoceramiczne LAVA. Oferujemy także profesjonalne wybielanie zębów przy użyciu lampy wybielającej Bio White Accelerator. Jest to jeden z najbardziej efektywnych sposobów na wybielanie zębów. Na stronie internetowej gabinetu stomatologicznego przedstawiamy szczegółowy opis zabiegów jakimi dysponuje współczesna stomatologia estetyczna. Zachęcamy do przeczytania informacji na temat takich procedur jak wybielanie zębów, licówki oraz koronki pełnoceramiczne. Naszą specjalnoscią są również implanty dentystyczne, które również dokładnie prezentujemy na stronie internetowej wraz szczegółową kalkulacją kosztów.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Stomatologiczny KRAWDENT

  Gabinet Dentystyczny KRAWDENT Rzeszów oferuje Państwu profesjonalną, kompleksową opiekę stomatologiczną w bezstresowej, sympatycznej i przytulnej atmosferze. KRAWDENT zapewnia wysoką jakość usług w konkurencyjnej cenie, przy szczególnym uwzględnieniu estetyki. W pracy stosowany jest nowoczesny sprzęt oraz pewne materiały najwyższej jakości. Zapraszamy na bezpłatny przegląd oraz konsultacje.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Rzeszów

  Zapraszamy wszystkich do naszego gabinetu stomatologicznego w Rzeszowie. Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie.
  Wizyta u stomatologa zawsze kojarz się z bólem i cierpieniem? My to zmienimy? U nas spotkasz się miłą obsługą oraz profesjonalnym sprzętem, gwarantujemy, że chętnie będziesz do nas wracać.

  Data dodania: 19 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Plaskacz

  Ten gabinet stomatologiczny tworzą ludzie o wielkim doświadczeniu i predyspozycjach, stale podnoszący swoje kwalifikacje i nieustannie doskonalący się.
  Wspólna praca jest dla nas jasną stroną życia uzupełniającą bogate życie osobiste, w którym nie brakuje czasu dla najbliższych i dla samych siebie.
  Ortodoncja Rzeszów - lek. stom. Jan Plaskacz, zapraszamy.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Rzeszów

  Centrum Stomatologii ProDentica jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej.Oferujemy kompleksowe i profesjonalne leczenie w miłej, bezstresowej atmosferze.Służymy Państwu rzetelną wiedzą ciągle podnosząc nasze kwalifikacje zawodowe poprzez liczne szkolenia i kursy poparte wieloletnią praktyką. W codziennej pracy stosujemy materiały najwyższej jakości i bezpieczne techniki zabiegowe.Zostając naszym Pacjentem będziesz mile zaskoczony jak spokojnie, z uśmiechem i bez bólu mogą wyglądać wizyty u dentysty. Sprawimy, że Twoje zęby będą piękne i zdrowe.W zakresie naszych usług znajdziecie Państwo między innymi: STOAMTOLOGIA ESTETYCZNA, w ramach której wykonujemy zmiany kształtu zębów, zamykanie diastem przestrzeni międzyżebowych, nadbudowa startych zębów, wypełnianie ubytków klinowycho oraz licówki kompozytowe.BIŻUTERIA NAZĘBNA - nasi klienci mogą nabyć fektowne kryształy Svarowskiego w różnych odcieniach: białym, tęczowym, różowym, fioletowym, niebieskim i czerwonym. Są przyklejane do zęba od strony policzka specjalistycznymi żywicami. Mocowanie jest bezpieczne i nie uszkadza zęba, a gdy zajdzie potrzeba po usunięciu nie pozostaje żaden ślad.PERIODONTOLOGIA - w zakresie której wykonujemy Skaling, Piaskowanie, Kiretaż, Unieruchamianie rozchwianych zębów szynami z włókien szklanych oraz zabiegi higienizacji jamy ustnej.PROTETYKA - wykonujemy Protezy szkieletowe, Protezy częściowe i całkowite akrylowe, Protezy elastyczne z bioplastu (nie posiadają żadnych elementów metalowych), Protezy acetalowe, Korony pełnolane, Korony i mosty porcelanowe na podbudowie metalowej lub złocie, Korony pełnoceramiczne z tlenku cyrkonu, Wkłady koronowo-korzeniowe (dla podbudowy koron i filarów mostów), Naprawy protez (dostawianie zębów, klamer, podścielanie poprawiające utrzymanie protez).ORTODONCJA - w leczeniu wad zgryzu stosujemy aparaty ortodontyczne ruchome - zakładane na noc oraz stałe - przyklejane do powierzchni zębów ; metalowe, w kolorze zębów i niewidoczne dla innych.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Kraków

  Dentysta Cichoń świadczy zabiegi w ramach stomatologii. Gabinet posiada nowoczesny aparaturę, dzięki czemu leczenie realizowane są uważnie - a także, co ważne - w niestresującej atmosferze. Bogate doświadczenie oraz duża troska o stan świadczonych usług powoduje, że nasi klienci polecają nas swoim znajomym. Przekonaj się sam, dlaczego warto uzdrawiać swoje zęby właśnie u nas.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Kraków

  Gabinet Stomatologiczny ComplexDent jest zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Rozdroże. Działa od 2004 roku. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt medyczny, który gwarantuje wysoką jakość, bezpieczeństwo i komfort leczenia. ComplexDent oferuje Państwu usługi z zakresu leczenia zębów, oczyszczania, usuwania kamienia nazębnego, protetyki i wybielania. Oferta obejmuje także leczenie paradontozy i wstawianie implantów, protezy zębowe i mosty oraz usuwanie zębów mądrości. Na uwagę zasługuje także radiowizjografia - fotografia cyfrowa - pozwalająca obniżyć dawkę promieni RTG aż do 90% w porównaniu z tradycyjnymi zdjęciami, zapewniając jednocześnie obraz świetnej jakości. Przy ostrych bólach zębów, nasi pacjenci przyjmowani są jeszcze w tym samym dniu. ComplexDent to gwarancja świetnie wykwalifikowanej kadry, która profesjonalizm łączy z umiejętnością nawiązywania kontaktu z pacjentem, również tym najmłodszym, zrozumieniem jego potrzeb, a także zniwelowaniem u niego stresu związanego z wizytą. Serdecznie zapraszamy Państwa do gabinetu ComplexDent.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • stomatologia estetyczna Rzeszów

  Dentar to gabinet stomatologiczny położony w ścisłym centrum Rzeszowa.
  Oto niektóre z naszych usług:
  # profilaktyki (lakowanie, lakierowanie, fluoryzacja) i stomatologii zachowawczej (leczenie kanałowe i wypełnianie zębów) dzieci i dorosłych
  # protetyki: korony i mosty porcelanowe (PROCERA, tytanowe, cyrkonowe) INLAY, ONLAY, licówki porcelanowe, protezy szkieletowe, protezy akrylowe, protezy bezklamrowe oraz expresowa naprawa prac protetycznych
  # implantologii oraz chirurgii stomatologicznej

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Poznań

  Miło zapraszamy do wejścia na witrynę gabinetu stomatologicznego www.dens.pl. W ukazywanej ofercie jest przekrojowa opieka stomatologiczna. Naszą wiedzę zapożyczamy z mnogich
  rozlicznych sympozjów dentystycznych, w jakich biorą udział stomatolodzy pracujący w naszej przychodzi. W naszej pracy staramy się wykorzystywać najnowsze tendencje użytkowane w odontologii. Należymy do Polskiej Akademii stomatologii Estetycznej, jaka należy do międzynarodowej federacji stomatologii estetycznej. Podejmujemy współpracę zarówno z czołowymi laboratoriami technicznymi, dzięki temu polepszamy własną umiejętność dentystyczną. Nasze gabinety stomatologiczne rozportarły własne skrzydła z powodu współpracy z Polskim Towarzystwem Endodontycznym, w obrębie powiązanej z leczeniem kanałowym. Wejdź na prezentowaną witrynę już teraz i obejrzyj prezentowane fotki w menu usługi. Warto pamiętać o tym, że zdrowy i ładny uśmiech to znak ludzi sukcesu, aby go utrzymać nie obejdzie się bez takiej rzeczy jak wysokich lotów stomatologia.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Warszawa

  Centrum SuperNova proponuje bardzo duży wachlarz usług stomatologicznych. Zakres usług tyczy się głównie takiego obszaru stomatologii jak: stomatologia zachowawcza, stomatologia kosmetyczna, endodoncja, ortodoncja Warszawa i wiele innych. Proponowana stomatologia Warszawa gwarantuje możliwość leczenia w komfortowych warunkach i bardzo nowocześnie urządzonych gabinetach. Dentysta Warszawa to w szczególności wykwalifikowana pomoc stomatologiczna także bezpieczne i profesjonalne leczenie. Na stronie internetowej zamieszczony jest obowiązujący wykaz cenowy usług.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Łódź

  Stomatologia w Łodzi znacząco się rozwija. Otwiera się tutaj coraz więcej gabinetów, które w większości posiadają bardzo nowoczesny sprzęt do leczenia zębów. Jest to bardzo istotne, gdyż nowoczesne metody leczenia pozwalają pozbyć się wszelkich problemów związanych z jamą ustną bezboleśnie i w bardzo krótkim czasie. Dzięki temu większość ludzi coraz bardziej przekonuje się do nowszych gabinetów. Jeśli chcesz poznać co to znaczy profesjonalista w dziedzinie stomatologii, to zapraszamy do naszego gabinetu.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • UNIDENT - stomatolog Mielec, Bartosz Dziuba

  Lubisz wspaniały wygląd twoich zębów? Rozumiesz, że zdrowe ząbki to nie tylko piękne uzębienie. Zawsze defekt to coś niewidzialnego. Dorośli i dzieci nie mogą zrozumieć jak maluteńkie problemy stanowią problemy w późniejszym czasie. Banalne zazwyczaj, powodują nawet takie problemy jak próchnica. W późniejszym czasie - stomatolog i docelowo leczenie lecz wtedy płacz. Trzeba czyścić zęby i najważniejsze regularnie chodzić do kontrolowania stanu uzębienia. Dlatego też zadbamy najlepiej o Twoje zęby. Innowacyjne zabiegi to skuteczna metoda. Stomatolog Bartosz Dziuba wykona leczenie rzetelnie. Organizujemy zabiegi m.in. implantologia. Polecamy przy okazji usługi dla urody, dla przykładu: higienizacja. Chyba najlepszy dentysta w mieście. Cechuje nas rzetelność i profesjonalizm, stawiamy na bezbolesne leczenie.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »