Strony związane z hasłem 'gabinet okulistyczny warszawa':

 • Optyk warszawa

  Najwyższej jakości okulary, szkła, oprawki, soczewki kontaktowe i usługi okulistyczne w stolicy. Optyk Warszawa, gabinet okulistyczny Warszawa – czyli zlokalizowane w jednym miejscu wszystko to, co służy zdrowemu spojrzeniu. Specjalistyczne usługi, jak szlifowanie szkieł i badanie wzroku, świadczone przez wyspecjalizowanych pracowników i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Markowe produkty - soczewki Warszawa, soczewki kontaktowe Warszawa i okulary Warszawa - w rewelacyjnie niskich cenach.

  Data dodania: 26 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Onkologia

  Szpital Sióstr Elżbietanek oferuje pacjentom dostęp do lekarzy wielu specjalizacji, przyjmujących też w przyszpitalnej przychodni. Jednym z najważniejszych oddziałów szpitalnych jest tutaj onkologia, połączona również z niewiele inwazyjnymi zabiegami chirurgicznymi. Jednak sami pacjenci szukają także lekarzy o nieco innych specjalnościach. Jedną z nich jest ortopedia - Warszawa oferuje dostęp do wielu fachowców z tej dziedziny, jest ona również dostępna w ramach oferty leczniczej w Szpitalu. Pacjenci mogą się konsultować z lekarzami także w innych specjalizacjach. Taką specjalizacją jest m.in. urologia - Warszawa cieszy się wieloma autorytetami z tego zakresu, którzy skutecznie umieją zająć się układem moczowym i zadbać o nerki pacjentów.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Okulista warszawa

  Okularnik.net jest to strona zakładu optycznego, który pomoże nam dobrać oprawki, soczewki oraz wszelkie dodatki takie jak etui na okulary czy płyny pielęgnacyjne. W ofercie znajdziemy też specjalne oprawki dla dzieci, które będą wytrzymałe, elastyczne i kolorowe, jak i produkty dla firm, które będą na przykład chroniły wzrok pracowników podczas pracy przy komputerze. Na stronie znajdziemy również specjalną zakładkę z ciekawostkami, z której dowiemy się między innymi jak dobrze wybrać soczewki lub oprawki do okularów. Przeczytamy tam także o chorobie cywilizacyjnej czy powłokach jakie mogą mieć nasze okulary.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »