Strony związane z hasłem 'anielice':

 • Decou-galeryjka | decoupage

  Mały blog o dużej pasji. Znajdziesz tu galerię prac wykonanych techniką decoupage; miedzy innymi butelki, szkatułki, doniczki, ramki do zdjęć. Decoupage jest to technika zdobienia przedmiotów wzorami wyciętymi lub wydartymi z serwetek lub specjalnych papierów przy użyciu kleju, a następnie polakierowaniu całej powierzchni zdobionego przedmiotu. Przedmioty te są oryginalne i niepowtarzalne.
  Prócz tego znajdziesz tu zdjęcia innych przedmiotów wykonanych przeze mnie ręcznie: wyszywane aniołki, anielice, tildy, kolczyki i inne wyroby biżuteryjne, zakładki do książek, ozdoby świąteczne.
  Jeśli szukasz pomysłu na prezent to idealnie trafiłeś - jest tu wiele pomysłów do własnego wykonania, ale istnieje również możliwość zamówienia czegoś na życzenie. Wszystko, co znajduje się na moim blogu wykonam na Twoje zamówienie! Zapraszam serdecznie do obejrzenia i komentowania galerii moich prac.

  Data dodania: 09 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły dekoracyjne - sklep internetowy

  Ten sklep proponuje zróżnicowany wybór produktów które mogą pełnić funkcję użytkowo-dekoracyjną. Są to wazony, świeczniki, różnego rodzaju ramki na zdjęcia oraz figurki. Większą część produktów stanowią także kadzidełka i olejki wraz z dodatkami.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »