Strony związane z hasłem 'agencja pr':

 • Catering

  Impresariat artystyczny - Agencja Promocyjna MG Rzeszów. Dzięki nam zorganizujesz idealną imprezę. Na rynku jesteśmy bardzo długo - od roku 1997.
  Organizujemy imprezy tematyczne, rekreacyjne, integracyjne i dla dzieci. Nasza oferta to przede wszystkim: zabawki rekreacyjne i pneumatyczne oraz catering. W ofercie znajduje się także
  organizacja akcji samplingowo-degustacyjnych, czy promocji konsumenckich.

  Przydatne linki do strony:
  - oferta
  - kontakt

  Data dodania: 15 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Agencja public relations Poznań

  Agencja public relations i agencja promocji Locco Event to poznańska firma specjalizująca się w organizacji imprez integracyjnych, spotkań firmowych, bankietów oraz wszelkich eventów. Agencja zapewnia pełną obsługę stoisk targowych, wynajmuje hostessy i zajmuje się merchandisingiem. Firma prowadzi różnorodne kampanie reklamowe stosując dostosowane do potrzeb klienta działań: kolportaż ulotek, marketing szeptany, mailing, reklamę bezpośrednią. Locco Event to również agencja public relations, dbająca o wizerunek firm, produktów i marek.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy tymczasowej

  Humanpro to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego. Jesteśmy wpisani do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3502 . Prowadzimy działalność w zakresie leasing pracowniczego, doradztwa personalnego, obsługi kadrowo płacowej, marchandisingu, outsorcingu procesów produkcyjnych oraz payroll. Jesteśmy grupą profesjonalistów nastawionych na indywidualne traktowanie klienta. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Działania Marketingowe i Public Relations

  Agencja PR HEIMA Studio oferuje działania marketingowe w obszarze tradycyjnych mediów i internetowych. Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń, startup PR, brand PR oraz social media. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego z klientów i niebanalne rozwiązania. PR w naszym wykonaniu jest skuteczny i profesjonalny. Jesteśmy HEIMA Studio, marketing to nasza pasja!

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »