Trener Biznesu

Marcin Osman to doświadczony trener biznesu, który oferuje wyspecjalizowane kursy z zakresu technik dystrybucji, radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach, negocjacji w branży, innowacji w biznesie a także m.in. w doradztwie strategicznym dla top managmentu. Jego specjalnością są kwestie i wyzwania, do których rozwiązanie potrzebne jest niestandardowe myślenie wykraczające poza ramy ustalonych reguł. Na szkoleniach jest 100% praktyki. Nie przerabiamy nikomu niepotrzebnej teorii. Osman to nie tylko coach biznesu. To też autor artykułów, a również doradca biznesowy zaangażowany i współtworzący różnorodne inicjatywy międzynarodowe. Uczył się od najlepszych. Wśród jego mentorów znajdziecie Richarda Bronsona, Mortena Lunda czy Jamesa Altuchera.


Szczegóły strony osman.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę osman.pl:

Trener Biznesu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 10
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • International Coaching Certification. Realizujemy szkolenia biznesowe oraz szkolenia z coachingu zakończone międzynarodowym certyfikatem IICD. Oferujemy Państwu również indywidualne procesy typu business coaching i executive coaching.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wiele osób uważa, że to mężczyźni opiekują się finansami rodzinnymi. Jednak takie opienie wyrażają tylko mężczyźni. To panie stoją na straży finansów rodzinnych i to one powinny powiększać swoją świadomość finansową, bo to w większości one podejmują decyzje finansowe.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • NLP Coaching to organizacja oferująca szeroki wachlarz szkoleń i coaching. Posiada międzynarodowe certyfikaty, bogate doświadczenie wśród znanych firm jak również klientów indywidualnych. Wszystko za sprawa wykwalifikowanych specjalistów i światowego standardu. Serwis oferuje m.in.: Certyfikat Master Coach i Trener NLP, coaching biznesowy, motywacyjny, zdrowia, a nawet sport coaching. Dobra propozycja dla Pań prowadzących przedsiębiorstwa i kobiet biznesu. Nie trać czasu- zajrzyj na stronę!

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Interesuje Cię dobre Biuro Rachunkowe lub szkolenia w branży finansowej które zagwarantuje Ci dobra pracę i obsługę podatkową na wysokim poziomie? Pozwoli zaoszczędzić Ci comiesięcznej pracy związanej z dostarczeniem i odbiorem dokumentów od Twojego księgowego. Zapewniamy bezpłatny odbiór dokumentów od klienta, dzięki czemu będziesz miała więcej czasu dla siebie. Skoncentruj się na własnym rozwoju. Podatki zostaw nam.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Witryna internetowa AMB training experts z Wielkopolski. Oferujemy kursy szkoleniowe z zakresu obsługi klienckiej oraz menedżerskie. Dzięki uzyskanej edukacji w Wielkiej Brytanii możemy obrócić godziny teorii w efektywną wiedzę, gotową do użytku. Aby nasze kursy edukacyjne szły w słuszną stronę przeprowadzamy wiele działań mających na celu analizę wymagań klienta oraz przygotowanie i możliwości rozwinięcia naszych szkoleń. Szkolenia AMB są pełne wielu skutecznych i użytecznych metod, które uczynią z naszych klientów pewnych liderów czy kierowników.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznes to wspaniała sprawa, jeżeli jest nasz, ale nie możemy utknąć w martwym punkcie, a więc korzystamy ze szkoleń takich jak szkolenia biznesowe, które podnoszą nasze umiejętności. Ośrodki szkoleniowe są bardzo popularne, a więc budowanie zespołu staje się łatwiejsze. Zarządzanie zespołem to wyzwanie ale po szkoleniu staje się łatwe.coaching, bizes, szkolenia, zaspół

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowanie zespołu to ciągły proces. Imprezy integracyjne czy wspólne wyjazdy motywacyjne nieustannie budują relacje w zespole, co zawsze przekłada się na jego efektywność. W tym procesie nie można iść na skróty. Zaufanie, komunikacja i współpraca wymagają czasu i przemyślanych rozwiązań. Dlatego też w zależności od etapu życia zespołu, jest miejsce na szkolenie biznesowe, ale również Event, wieczorną zabawę, czy konferencję tematyczną służącą podsumowaniu lub inauguracji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe rozwiązania: od wieczorów tematycznych po obsługę techniczną.
  Zapraszamy na naszą stronę www.TeamAndPersonal.pl, która pomoże zdiagnozować na jakim etapie jest twój zespół i jakich rozwiązań potrzebuje. (Grupa www.HRComplex.pl )

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching to słowo staje coraz bardziej widoczne w naszej kulturze. Znalazło ono doskonałe zastosowanie w przekazywaniu wiedzy w zakresie na przykład szkoleń menedżerskich czy zarządzaniu zespołem. Szkolenia są dostępne na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Proponujemy kursy z zakresu coachingu, a więc programowania neurolingwistycznego. Jeśli Twoje kolacje biznesowe nie nie owocują nowymi kontraktami, a prezentacje które organizujesz spotykają się z złym odbiorem i znużeniem słuchaczy, przyjdź do nas. W naszej firmie nauczysz się jakim sposobem możesz zmienić bieżącą sytuację i jak sprawić, aby te kolacje były zdecydowanie bardziej efektywne.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Krakowska Szkoła Restauratorów oferuje szkolenia gastronomiczne na terenie całego kraju. W szerokiej ofercie kursy barmańskie, kelnerskie, baristyczne, sommelierskie, flair, jak również savoir vivre. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam opracować kursy najwyższej jakości zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu. Posiadamy Akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »