Prawo jazdy Wrocław

Szkoła nauki jazdy TAK w Wrocławiu oferuje bardzo atrakcyjne warunki lekcji nauki jazdy. Nauka jazdy to bardzo sumienne zajęcie, do którego jest niezbędne zarówno sporo pracy jak i stosownego podejścia do kursanta. Nasza firma zatrudnia tylko wykwalifikowanych nauczycieli, którzy cieszą się wśród kursantów dużą popularnością, prawidłowym spokojnym podejściem oraz posiadającymi spore kompetencje. Te cechy przekładają się na sporą zdawalność kursantów, którzy uczyli się w naszej szkole jazdy.
Oprócz sympatycznych nauczycieli oferujemy także jedne z najniższych cen w Wrocławiu, oraz wiele innych dodatków, które sprawiają iż wszyscy nasi klienci są w 100% zadowoleni z naszej firmy.

Krzysztof Radwański
Ośrodek Szkolenia Kierowców
TAK spółka z o.o.
53-656 Wrocław
ul. Rysia 1/5
Tel. 501 777 677
e-mail : naukajazdy@tak.wroclaw.pl
NIP 8910007226
Regon 930015728


Szczegóły strony www.tak.wroclaw.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.tak.wroclaw.pl:

Prawo jazdy Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 58
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Dodatkowe zajęcia, takie jak nauka tańca są świetnym rozwiązaniem dla zagospodarowania czasu dzieciom i młodzieży. Posyłając nasze pociechy na różnego rodzaju kursy i lekcje mogą one odkryć to, co naprawdę je interesuje. Nasza szkoła taneczna istnieje od 2007 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 11 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jeżeli poszukują Państwo szkoły języka angielskiego znajdującej się w Krakowie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Językowego Lingua Expert, znajdującego się w samym sercu Krakowa - na Starym Mieście - przy ul. Mikołajskiej.
  Kursy organizowane przez tę szkołę obejmują grupy nie większe niż osiem osób, o odpowiednim poziomie do stopnia znajomości języka angielskiego przez uczęszczającego.
  Szkoła przygotowana jest na naukę każdego poziomu angielskiego w tym specjalistycznych kursów - np. prawniczych, finansowych, itp.
  Oferta Lingua Expert obejmuje również dzieci, w tym grupy składające się z przedszkolaków.
  Nauczyciele w szkole Lingua Expert są specjalistami z języka angielskiego, ale i mają wykształcenie pedagogiczne konieczne do prawidłowego nauczania w grupie.
  Na stronie www Centrum Językowego znajdą Państwo m.in. spis organizowanych kursów, cennik usług oraz dane kontaktowe. Serdecznie zapraszamy do szkoły Lingua Expert!

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doszkalanie się w każdym zakresie to jeden z ważniejszych elementów doszkalania się każdego z Nas w dorosłym życiu. Na witrynie internetowej szkolenia.annatomala.pl macie Państwo sposobność szansę zobaczyć propozycję szkoleń skierowanych do kadry zarządzającej jak również kierowniczej. Proponowane są wykłady na z zakresu autoprezentacji własnej osoby, różnorakich technik sprzedaży a także kreowania wizerunku. Udział w takim szkoleniu sprawia że dowiadujemy się wielu drogich uwag na temat prywatnej autoprezentacji jak również zachowywania się.

  Zapraszamy do wkładu w warsztatach jak również warsztatach prowadzonych przez Panią Annę Tomalę. Czas spędzony na prywatnej edukacji na pewno nie okaże się czasem zaprzepaszczonym.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • AngielskieLife.pl to kurs jezykowy oraz nauka angielskiego. Angielski online to coś czego szukasz. Kurs angielskiego to tysiące słówek, przyjazne lekcje oraz ćwiczenia weryfikujące wiedzę. Nauka angielskiego to warunek świetlanej przyszłości. AngielskiLife.pl

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Znajomość języków obcych otwiera perspektywy wyjazdów, studiów za granicą, podjęcia lepszej pracy. Jeśli chcesz zainwestować w swoją przyszłość i rozwój, wykorzystaj kursy, które oferują szkoły językowe. Dzięki nim zdobędziesz umiejętności oraz pokonasz barierę językową.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Edukus to profesjonalne centrum Edukacyjne. Czytelniczki portalu lilja.pl znajdą w nim ofertę zarówno dla siebie jak i dla swoich pociech. W siedzibie firmy mieszczącej się w sercu krakowskiego Kazimierza można zapisać się na kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania. Bardzo szeroką ofertę edukacyjną uzupełniają kursy dla uczniów w każdym wieku. Korepetycje na każdym poziomie, kursy przed egzaminem gimnazjalnym, kursy przygotowawcze do matury. Wszystko z uznanymi w krakowskim środowisku pedagogicznym nauczycielami, w multimedialnie wyposażonych nowoczesnych salach, w mało liczebnych grupach i za rozsądną cenę. Polemcamy: www.edukus.edu.pl

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • "Ludzie to najważniejszy zasób naszej firmy"
  Na spotkaniach firmowych słyszeliśmy to zdanie tyle razy, że traktujemy je już bardziej jak "oby nam się...", niż poważną deklarację. Tymczasem Zasoby Ludzkie, czy jak powinniśmy je nazywać Kapitał Ludzki to chyba ostatni nie do końca wykorzystany obszar zwiększania konkurencyjności. Przy porównywalnych produktach i cenach Czynnik Ludzki to nasza główna przewaga konkurencyjna. Dbajmy o ten "Najważniejszy Kapitał firmy" nie tylko podczas spotkań firmowych. To nam się po prostu opłaca.
  Prezentujemy Państwu narzędzie wspomagające Zarządzanie Kapitałem Ludzkim opracowane dla praktyków przez praktyków. Stworzyliśmy system, o którym zarządzając Kapitałem Ludzkim zawsze marzyliśmy. Liczymy, że spełni on również Państwa marzenia.

  Oferowany przez nas system mHR jest owocem połączenia możliwości dwóch profesjonalnych w swoich dziedzinach firm. Doradczej specjalizującej się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi (Alta sp. z o.o.) i informatycznej (BPSC SA), która tworzy i wdraża systemy informatyczne do zarządzania przedsiębiorstwem.

  Wspomagamy hr. Zobacz kontakt i poznaj naszych partnerów

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Taneczne NAUKATANCA.PL oferuje profesjonalne materiały do samodzielnej nauki tańca.

  PIERWSZY TANIEC (oferta specjalna, przygotowana z myślą o narzeczonych),
  Krok po kroku nauczycie się podstaw klasycznych tańców oraz zaawansowanych choreografii specjalnie dobranych na uroczystość przyjęcia weselnego. Romantyczny walc angielski oraz wirujący walc wiedeński zachwycą i z pewnością pozostaną na długo w pamięci gości weselnych. Dodatek na płycie w postaci nauki tańca użytkowego 2 na 1 da ci możliwość tańczenia prawie do każdej melodii.

  TAŃCE LATYNOAMERYKAŃSKIE (Samba, Chacha, Rumba, Pasodoble, Jive),
  Poczuj gorące rytmy i przenieś się w fascynujący świat tańców latynoamerykańskich.

  TAŃCE STANDARDOWE (Walc angielski, Tango, Walc wiedeński, Foxtrot, Quickstep), Przeżyj niepowtarzalne emocje i pełne romantyzmu chwile, które towarzyszą tańcom standardowym.

  TANIEC UŻYTKOWY.
  W sprzedaży muzyka taneczna oraz wszystko to, co przeniesie Cię w fascynujący świat tańca i dźwięku. Ciekawe działy (aktualności, wydarzenia taneczne itp.). Liczne promocje.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną propozycją www.NAUKATANCA.PL
  Koniecznie zobacz DEMO!!

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Oświata w Rzeszowie gwarantuje bogatą ofertę, w obrębie której występują: studium policealne, zajęcia językowe oraz kurs fotografii. Zakres prowadzonych u nas kursów językowych jest bardzo szeroki i stale wzbogacamy ofertę. Mamy odpowiednio wyposażone, duże sale szkoleniowe i najlepszych wykładowców. Ogromnym zainteresowaniem darzone są takie szkolenia jak: kurs wizażu, okresowe szkolenia BHP, kurs pedagogiczny, a także kursy dla opiekunów osób starszych. Oferujemy także zajęcia przygotowujące do prowadzenia własnych firm. Uczestnicząc w kursach nauki języków obcych można liczyć na atrakcyjne rabaty.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »