Opieka nad budżetem finansowym domeną kobiet

Mówi się, że to mężczyźni pracują na utrzymanie domu a kobiety się nim opiekują. Nawet jeśli to jest prawda to kobiety jeszcze opiekują się domowym budżetem. Dlatego każda pani powinna spotkać się wraz z mężem z doradcą finansowym, aby dowiedzieć się czegoś więcej o planowaniu finansowym.


Szczegóły strony rownet.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę rownet.pl:

Opieka nad budżetem finansowym domeną kobiet

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 91 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 159
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • International Coaching Certification. Realizujemy szkolenia biznesowe oraz szkolenia z coachingu zakończone międzynarodowym certyfikatem IICD. Oferujemy Państwu również indywidualne procesy typu business coaching i executive coaching.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Beneficium Mens jest firmą z tradycjami, która zajmuje się szkoleniami i kursami przede wszystkim z zakresu marketingu, zamówień publicznych, pr, hr oraz coachingu. Naszym celem jest kształcenie ludzi po to by dać im wiedzę i motywację niezbędną do odniesienia sukcesu na każdej płaszczyźnie życia. Nasi trenerzy przekazują uczestnikom kursów i szkoleń swoją wiedzę, doświadczenie oraz pasję. Swoją postawą życiową pobudzają do działania, ponieważ umiejętnie realizują się zarówno w sferze zawodowej jak i w życiu prywatnym.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wiele osób uważa, że to mężczyźni opiekują się finansami rodzinnymi. Jednak takie opienie wyrażają tylko mężczyźni. To panie stoją na straży finansów rodzinnych i to one powinny powiększać swoją świadomość finansową, bo to w większości one podejmują decyzje finansowe.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • NLP Coaching to organizacja oferująca szeroki wachlarz szkoleń i coaching. Posiada międzynarodowe certyfikaty, bogate doświadczenie wśród znanych firm jak również klientów indywidualnych. Wszystko za sprawa wykwalifikowanych specjalistów i światowego standardu. Serwis oferuje m.in.: Certyfikat Master Coach i Trener NLP, coaching biznesowy, motywacyjny, zdrowia, a nawet sport coaching. Dobra propozycja dla Pań prowadzących przedsiębiorstwa i kobiet biznesu. Nie trać czasu- zajrzyj na stronę!

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Platforma Edukacyjna Wielkopolskie Edumix.pl dostarcza kompleksowe informacje o tym jak i gdzie się kształcić - posiada bazę produktów edukacyjnych z regionu Wielkopolskiego, katalog firm i instytucji związanych z szeroko pojętą oświatą i nauką działających na terenie województwa wielkopolskiego oraz ranking najlepszych ofert firm z Poznania, Konina, Kalisza oraz pozostałych miast województwa, stworzony na podstawie ocen i komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Dla ułatwienia poszukiwań, portal został podzielony na 6 sekcji tematycznych: Szkolenia i Kursy, studia, Firmy i Instytucje, szkoły, Ośrodki Szkoleniowe i ogłoszenia drobne typu korepetycje, czy tłumaczenia. Każda szkoła, uczelnia, firma szkoleniowa, czy też ośrodek konferencyjny ma możliwość bezpłatnej prezentacji swojej oferty. Portal Edukacyjny Wielkopolskie Edumix jest pewnym źródłem informacji dla osób poszukujących ofert edukacyjnych z woj. wielkopolskiego.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Integra Consulting zajmuje się profesjonalnym doradztwem i szkoleniem dla firm na terenie całego kraju, a nasza siedziba znajduje się w mieście Poznań. Oprócz specjalistycznych szkoleń i diagnoz wdrażamy również systemy zarządzania zasobami ludzkimi zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, przez co cieszymy się ich zaufaniem. Nasze projekty szkoleniowe oraz doradcze są realizowane kompleksowo i rzetelnie.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe z ponad 1000 polskich firm. Już od wielu lat nasz zespół wspiera firmy w drodze do sukcesu. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu naszej pracy. Zajmujemy się organizacją szkoleń twardych, miękkich, efs, informatycznych biznesowych. Podczas szkoleń ogromną wagę przywiązujemy do ich praktycznego aspektu dlatego niemal osiemdziesiąt procent każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń oraz dodatkowo scenek. Tematyka: zarządzanie, umiejętności osobiste, prawo, sprzedaż, marketing i reklama, rachunkowość i finanse, informatyka, języki i wiele innych. Szkolenia nf.pl to największe narzędzie rozwoju osobistego w polskim internecie.

  Data dodania: 24 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznes to wspaniała sprawa, jeżeli jest nasz, ale nie możemy utknąć w martwym punkcie, a więc korzystamy ze szkoleń takich jak szkolenia biznesowe, które podnoszą nasze umiejętności. Ośrodki szkoleniowe są bardzo popularne, a więc budowanie zespołu staje się łatwiejsze. Zarządzanie zespołem to wyzwanie ale po szkoleniu staje się łatwe.coaching, bizes, szkolenia, zaspół

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest dziedziną psychologii, która zajmuje się dążeniami do wytyczonych celów. Coach jest osobistym trenerem, z przygotowaniem do tej roli, który pomaga odkryć wspólnie z zainteresowaną osobą najskuteczniejszą drogę do obranego celu. Kurs coach pozwala nabyć wiedzę z dziedziny psychologii i psychoanalizy, które pozwalają opanować sztukę korygowania zachowań osoby, przed którą stoją określone przez nią zadania. Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania - zapraszamy na szkolenia coaching oraz na inne szkolenia np. negocjacje. Mamy również inne propozycje kursów, jednym z nich są negocjacje.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Proponujemy kursy z zakresu coachingu, a więc programowania neurolingwistycznego. Jeśli Twoje kolacje biznesowe nie nie owocują nowymi kontraktami, a prezentacje które organizujesz spotykają się z złym odbiorem i znużeniem słuchaczy, przyjdź do nas. W naszej firmie nauczysz się jakim sposobem możesz zmienić bieżącą sytuację i jak sprawić, aby te kolacje były zdecydowanie bardziej efektywne.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »