Kursy sekretarskie i asystenckie Podkategoria: Kursy sekretarskie i asystenckie

 • Szkolenia dla astystentek

  Firma Eck Prestige trudni się organizacją profesjonalnych szkoleń m.in. z dziedziny zarządzania logistyki, również szkolenia BHP. Wykładowcy to wysokiej klasy specjaliści, którzy posiadają zarówno dużą wiedzę, jak i praktykę oraz charyzmę. Dzięki kursom firmy ECK Prestige pracownicy wielu firm poprawiają swoje umiejętności, zdobywając niezbędne przygotowanie zawodowe a także wartościowe kontakty zawodowe. Zapraszamy do zaznajomienia się z szeroką gamą szkoleń na eck-prestige.pl

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • .: Kursy Poznań

  Platforma Edukacyjna Wielkopolskie Edumix.pl dostarcza kompleksowe informacje o tym jak i gdzie się kształcić - posiada bazę produktów edukacyjnych z regionu Wielkopolskiego, katalog firm i instytucji związanych z szeroko pojętą oświatą i nauką działających na terenie województwa wielkopolskiego oraz ranking najlepszych ofert firm z Poznania, Konina, Kalisza oraz pozostałych miast województwa, stworzony na podstawie ocen i komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Dla ułatwienia poszukiwań, portal został podzielony na 6 sekcji tematycznych: Szkolenia i Kursy, studia, Firmy i Instytucje, szkoły, Ośrodki Szkoleniowe i ogłoszenia drobne typu korepetycje, czy tłumaczenia. Każda szkoła, uczelnia, firma szkoleniowa, czy też ośrodek konferencyjny ma możliwość bezpłatnej prezentacji swojej oferty. Portal Edukacyjny Wielkopolskie Edumix jest pewnym źródłem informacji dla osób poszukujących ofert edukacyjnych z woj. wielkopolskiego.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla sekretarek

  Dzisiaj opanowanie języka angielskiego w wersji komunikatywnej to całkowita podstawa. Jednak, żeby zwiększyć własne horyzonty związane z pracą przydało by się znać angielski również od bardziej specjalistycznej strony. Właściwym wyborem jest właśnie angielski w biznesie! Nasza szkoła językowa to nie tylko specjalistyczna jednostka do spraw zaawansowanego jezyka angielskiego, ale również spory zespół nauczycieli pomagających online.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs motywacji

  Wspaniała Motywacja to niezwykle ciekawy kurs szkoleniowy, który bardzo dokładnie opisuje zagadnienie związane z motywowaniem ludzi, prowadzeniem ich do celu i kształtowania postawy lidera. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż całość została przedstawiona w bardzo umiejętny i ciekawy sposób. Teraz praktycznie każda osoba będzie mogła może nabyć profesjonalną wiedzę z tego tematu, gdyż jak zapewnia autor szkolenia, będzie ono darmowe.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • AVENHANSEN - Szkolenia otwarte Poznań

  Jeżeli interesują Cię atrakcyjne szkolenia otwarte, Poznań okaże się trafnym wyborem. Firma AVENHANSEN otwiera swoje nowe biuro i będzie organizować profesjonalne szkolenia biznesowe prowadzone przez najlepszych trenerów. Jeśli jesteś z zachodniej lub północnej Polski, szkolenia które były dla Ciebie w zbyt odległym Krakowie, przestaną być problemem. Wejdź na stronę nowej filii AVENHANSEN i zobacz jakie szkolenia będą dostępne już w marcu 2011. Zapraszamy na kursy z AVENHANSEN

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy sekretarskie i asystenckie

Kursy sekretarskie i asystenckie - nowa strona:

Adres: