Kursy językowe Podkategoria: Kursy językowe

« poprzednia strona · 2
 • Kurs angielskiego

  AngielskieLife.pl to kurs jezykowy oraz nauka angielskiego. Angielski online to coś czego szukasz. Kurs angielskiego to tysiące słówek, przyjazne lekcje oraz ćwiczenia weryfikujące wiedzę. Nauka angielskiego to warunek świetlanej przyszłości. AngielskiLife.pl

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski

  Supermemo to najintensywniejsza propozycja nauki języka angielskiego. Celność, trafność oraz różnorodność w przedstawianiu wiedzy daje niesamowitą skuteczność nauki. Szkolimy z mowy oraz pisowni, angielski to dla nas ciągły dialog, przedstawiamy naukę w formie prezentacji, audycji oraz interaktywnych gier i zabaw. Skarbem Naszej firmy są tysiące zadowolonych użytkowników. Efektywność nauki i skuteczność charakteryzuje współpracę z Supermemo.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy online

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi kursami online. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy takie jak: angielski online czy kursy ćwiczące konwersacje, które pozwolą aby w szybki i efektywny sposób poszerzyć swoją wiedzę z różnych języków, a w szczególności z języka angielskiego. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stornie internetowej. Serdecznie Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obozy językowe

  W dzisiejszych czasach brak zdolności mówienia w języku obcym jest może okazać się ułomnością. W pogoni za zdobyciem zadowalającej pracy, umiejętność ta jest niezbędna. Szczególną wartość daje udział w rozmaitych szkoleniach językowych. Dla chcących nadążyć za rozwojem rynku pracy oferujemy wiele możliwości przyswojenia sobie lub dopracowywania zdolności językowych. Pozwalam sobie zaprosić do osobistego zapoznania naszej propozycji szkoleń językowych.

  Nauczanie języka obcego w naszym systemie szkolnictwa zaczyna się od przedszkola. Nie zaskakuje nas, kiedy słyszymy małe dziecko które mówi w języku obcym. Nauka języka obcego w jak najmłodszych latach daje znacznie lepsze rezultaty, niż start nauki później. Posiadamy szeroki wybór form nauki języka obcego także dla najmłodszych: obozy językowe, kursy językowe a także szkolenia językowe. Pozwalamy sobie zaprosić do z oferowaną przez nas ofertą kursów językowych za granicą.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy językowe

Kursy językowe - nowa strona:

Adres: