Kursy językowe Podkategoria: Kursy językowe

1 · 2 · następna strona »
 • Ruslan.pl - kursy językowe, kursy dla firm, Wrocław

  Ruslan.pl organizuje kursy językowe dla firm i osób prywatnych- dzieci, młodzież, dorośli. Oferujemy kursy językowe ( język angielski, język niemiecki, język rosyjski) oraz korepetycje (język polski, matematyka, historia, biologia, geografia, chemia, fizyka). Przygotowujemy do następujących egzaminów: egzamin maturalny, egzamin gimnazjalny oraz egzamin szóstoklasisty. Oferujemy kursy firmowe i kursy języka specjalistycznego. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu . Oferujemy również tłumaczenia pisemne z języka angielskiego i niemieckiego oraz usługi z zakresu BHP (pomiary natężenia oświetlenia i wentylacji).
  http://www.ruslan.pl Wrocław. Serdecznie zapraszamy.
  Kontakt:
  tel. 600 700 144
  biuro@ruslan.pl
  www.ruslan.pl

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • .: Kursy Poznań

  Platforma Edukacyjna Wielkopolskie Edumix.pl dostarcza kompleksowe informacje o tym jak i gdzie się kształcić - posiada bazę produktów edukacyjnych z regionu Wielkopolskiego, katalog firm i instytucji związanych z szeroko pojętą oświatą i nauką działających na terenie województwa wielkopolskiego oraz ranking najlepszych ofert firm z Poznania, Konina, Kalisza oraz pozostałych miast województwa, stworzony na podstawie ocen i komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Dla ułatwienia poszukiwań, portal został podzielony na 6 sekcji tematycznych: Szkolenia i Kursy, studia, Firmy i Instytucje, szkoły, Ośrodki Szkoleniowe i ogłoszenia drobne typu korepetycje, czy tłumaczenia. Każda szkoła, uczelnia, firma szkoleniowa, czy też ośrodek konferencyjny ma możliwość bezpłatnej prezentacji swojej oferty. Portal Edukacyjny Wielkopolskie Edumix jest pewnym źródłem informacji dla osób poszukujących ofert edukacyjnych z woj. wielkopolskiego.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hello Angielski.Rozmówki Angielskie

  Hello Rozmówki Angielskie Online darmowa nauka języka angielskiego online. Kursy jezyka angielskiego z wymową i mp3, nauka słówek i zwrotów angielskich, rozmówki, testy i ćwiczenia, gramatyka angielska, złote myśli po angielsku, Business English oraz inne pomoce dla uczących się jezyka angielskiego są tu za darmo.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki lublin

  Learnfun to platforma z ogłoszeniami o korepetycjach w Lublinie. Ogłoszeniodawcy mogą wybierać spośród dwunastu kategorii, w których można zamieścić swoją ofertę – między innymi język polski, język rosyjski, chemia, matematyka. Zarówno dodawanie, jak i przeglądanie ogłoszeń jest darmowe. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość edycji swoich ofert, które pozostają w serwisie tak długo, jak chce ogłoszeniodawca.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego w Krakowie EDUKUS

  Edukus to profesjonalne centrum Edukacyjne. Czytelniczki portalu lilja.pl znajdą w nim ofertę zarówno dla siebie jak i dla swoich pociech. W siedzibie firmy mieszczącej się w sercu krakowskiego Kazimierza można zapisać się na kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania. Bardzo szeroką ofertę edukacyjną uzupełniają kursy dla uczniów w każdym wieku. Korepetycje na każdym poziomie, kursy przed egzaminem gimnazjalnym, kursy przygotowawcze do matury. Wszystko z uznanymi w krakowskim środowisku pedagogicznym nauczycielami, w multimedialnie wyposażonych nowoczesnych salach, w mało liczebnych grupach i za rozsądną cenę. Polemcamy: www.edukus.edu.pl

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Poznań

  Na stronce internetowej zaprezentowano niezwykle ciekawą ofertę szkoleniową. Szkoła językowa Poznań gwarantuje wysoki poziom nauczania w miłej atmosferze. Prowadzimy interesujące spotkania biznesowe z zakresu relacji interpersonalnych. W ofercie naszej firmy znajdują się kursy językowe Poznań dla różnych grup. Ogromny nacisk kładziemy na skuteczność i wysoką jakość oferowanych szkoleń. Wybierz naszą ofertę edukacyjną i przekonaj się, jak zadowalające są nasze kursy.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Au Pair - wyjazdy edukacyjne za granicę

  Teraz legalna edukacja, praca i rozrywka w USA jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Dzięki specjalnemu programowi biura Happy AuPair możesz przeżyć swój własny „american dream”. Jeżeli masz 19-26 lat, dobrze posługujesz się językiem angielskim i posiadasz doświadczenie w pracy z dziećmi, wybierz się za ocean w roli au pair.

  Na czym polega program Happy AuPair?

  To program, który umożliwi Ci wyjazd do Stanów Zjednoczonych i zamieszkanie u amerykańskiej rodziny. W zamian za roczne utrzymanie, kieszonkowe, edukację oraz możliwość poznania i zwiedzenia tego pięknego kraju musisz jedynie opiekować się dziećmi w rodzinie, u której mieszkasz.

  Wyjazd w roli au pair to szereg korzyści, które pomogą Ci w dalszym życiu oraz karierze zawodowej.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Sosnowiec

  DISCOVER - profesjonalne kursy języka angielskiego indywidualne oraz dla firm z dojazdem do klienta.
  Dostosowujemy tryb nauczania do potrzeb klienta, uczymy w małych grupach lub indywidualnie.
  Specjalizujemy się wyłącznie w języku angielskim. Wiedza i doświadczenie naszych lektorów zapewniają profesjonalizm.
  Prowadzimy szkolenia specjalistyczne w zakresie biznesu.

  Kurs zapewni Państwu swobodne porozumiewanie się w życiu codziennym.
  Zachęcamy do nauki indywidualnej. Kursy prowadzone indywidualnie pozwalają na efektywne wykorzystanie czasu prowadzonych zajęć, lektor całą swoją uwagę poświęca jednej osobie.
  Oferujemy szkolenia tematyczne - np. dla osób wyjężdżających za granicę.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość szkoleń.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Legnica

  Szkoła językowa w Legnicy oferuje szeroki wybór kursów i szkoleń. Uczymy przede wszystkim języka angielskiego.
  Zapewniamy wysoki poziom w konkurencyjnych cenach.
  Prowadzimy między innymi kursy maturalne. Przygotowują one maturzystów do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu. Do wyboru są kursy przygotowujące do matury podstawowej i rozszerzonej.
  Ponadto szkoła oferuje korepetycje. Pozwalają one dostosować metody nauki do potrzeb danego ucznia.
  W okresie wakacji oferujemy kolonie językowe dla dzieci i młodzieży.
  Uczniowie naszej szkoły mogą liczyć na zniżki przy zakupie podręczników i książek językowych.

  Data dodania: 26 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy maturalne Łódź

  Szkoła academic prowadzi korepetycje na wszystkich poziomach z przedmiotów takich jak: język polski, język angielski, język niemiecki, matematyka, fizyka, chemia. Ponadto szkoła prowadzi zajęcia indywidualne przygotowujące do zdawania certyfikatów z języka niemieckiego i angielskiego oraz zajęcia indywidualne z języków specjalistycznych - angielski biznesowy, prawniczy, medyczny na każdym poziomie, prowadzone przez profesjonalnych trenerów korzystających z materiałów autentycznych.
  W ofercie szkoły academic są również kursy maturalne i gimnazjalne, które prowadzone są w ekskluzywnych 5-osobowych grupach.
  Szkoła oferuje również kursy językowe dla firm, zarówno języka codziennego, jak i języków specjalistycznych. Każda oferta jest zindywidualizowana i przygotowana zgodnie z życzeniem i potrzebami Klienta.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Kraków

  Język angielski Kraków gwarantuje Ci możliwość poznania angielskiego w zdecydowanie szybszym niż do tej pory, gdziekolwiek spotykanym tempie. Zapoznaj się z naszą ofertą!

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Angielskiego -Direct Method w Just Time

  Zapraszamy na kursy języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz rosyjskiego w centrum Warszawy. Stawiamy na komunikację dlatego też 90% czasu na lekcji poświęcamy szkoleniu umiejętności mówienia. Nauka języka angielskiego dodatkowo jest wzmocniona ćwiczeniami na platformie internetowej. Wszystkich rodziców, którzy sprawują opiekę nad dziećmi – zapraszamy do naszej szkoły – zapewniamy bezpłatną opiekę nad dziećmi podczas trwania kursu. Szczegóły – www.jtm.com.pl

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka hiszpańskiego online

  Espaneo.pl oferuje materiały do nauki hiszpańskiego w Internecie. Na stronie znajdziesz słownictwo hiszpańskie, materiały na temat gramatyki języka hiszpańskiego oraz porady i wskazówki przydatne w nauce hiszpańskiego. Opisy matury na wszystkich poziomach z odnośnikami do przykładowych egzaminów oraz dział z opisem egzaminu DELE. Jeśli uczysz się języka hiszpańskiego to warto abyś skorzystał z www.espaneo.pl.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego, kurs języka angielskiego - www.wiedza24.net

  Chciałbyś zainwestować swój czas w wiedzę, ale nie wiesz jak? Zapraszamy na kurs angielskiego bez wychodzenia z domu. Kurs języka angielskiego jest dostępny bezpłatnie dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Zapewnione na kursie angielskiego wysokiej jakości materiały edukacyjne sprawią że nie będziesz bał się mówić w obcym języku. Najlepsze efekty w nauce języka angielskiego osiągniesz tylko w www.wiedza24.net

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Intensywne kursy języka niemieckiego

  Zapraszam młodzież oraz dorosłych na wyspecjalizowane i efektywne zajęcia z języka niemieckiego w przyjemnej atmosferze. Harmonogram szkoleń dostosowuję do Twojego poziomu i potrzeb. Stawiam na efektywność, dlatego na moich zajęciach stosuję metody szybkiego uczenia się dla tych najbardziej zapracowanych. Oferuję: intensywne kursy języka ogólnego, przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, przygotowanie do matury, przygotowanie do wyjazdów zagranicznych, niemiecki dla opiekunek, po zakończeniu kursu dostajesz certyfikat w wersji polskiej oraz dodatkowo niemieckiej. Serdecznie zapraszam na kurs.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski

  Znajomość języków obcych otwiera perspektywy wyjazdów, studiów za granicą, podjęcia lepszej pracy. Jeśli chcesz zainwestować w swoją przyszłość i rozwój, wykorzystaj kursy, które oferują szkoły językowe. Dzięki nim zdobędziesz umiejętności oraz pokonasz barierę językową.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła angielskiego

  BRITISH eHOUSE to Centrum Języka Angielskiego, które oferuje usługi w zakresie języka angielskiego. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania dla młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia

  Strona internetowa, centrum kształcenia i doskonalenia kompetencji menadżerskich i pracowniczych. Vademecum, Konferencje i Kursy to jedna z nie wielu marki szkoleniowych na rynku, która rok do roku szkoli ponad 3 tysiące osób. W serwisie firmy znajdziemy bogatą ofertą zarówno najpopularniejszych na rynku szkoleń takich jak warsztaty miękkie i warsztaty sprzedażowe, niemniej jednak także bardzo profesjonalnych kursów takich jak warsztaty z prawa celnego czy prawa zleceń publicznych. Marka Vademecum jest mocno rozpoznawalna na rynku, między innymi dlatego, że funkcjonuje sukcesywnie od 1995 roku i jest kluczowym współzałożycielem Polskiej Izby marki szkoleniowych.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków

  Jeżeli poszukują Państwo szkoły języka angielskiego znajdującej się w Krakowie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Językowego Lingua Expert, znajdującego się w samym sercu Krakowa - na Starym Mieście - przy ul. Mikołajskiej.
  Kursy organizowane przez tę szkołę obejmują grupy nie większe niż osiem osób, o odpowiednim poziomie do stopnia znajomości języka angielskiego przez uczęszczającego.
  Szkoła przygotowana jest na naukę każdego poziomu angielskiego w tym specjalistycznych kursów - np. prawniczych, finansowych, itp.
  Oferta Lingua Expert obejmuje również dzieci, w tym grupy składające się z przedszkolaków.
  Nauczyciele w szkole Lingua Expert są specjalistami z języka angielskiego, ale i mają wykształcenie pedagogiczne konieczne do prawidłowego nauczania w grupie.
  Na stronie www Centrum Językowego znajdą Państwo m.in. spis organizowanych kursów, cennik usług oraz dane kontaktowe. Serdecznie zapraszamy do szkoły Lingua Expert!

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski Ząbki

  Do English Way School zapraszamy chętnych do nauki języków obcych (angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, ukraińskiego) na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy językowe

Kursy językowe - nowa strona:

Adres: