Kursy Angielskiego -Direct Method w Just Time

Zapraszamy na kursy języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz rosyjskiego w centrum Warszawy. Stawiamy na komunikację dlatego też 90% czasu na lekcji poświęcamy szkoleniu umiejętności mówienia. Nauka języka angielskiego dodatkowo jest wzmocniona ćwiczeniami na platformie internetowej. Wszystkich rodziców, którzy sprawują opiekę nad dziećmi – zapraszamy do naszej szkoły – zapewniamy bezpłatną opiekę nad dziećmi podczas trwania kursu. Szczegóły – www.jtm.com.pl


Szczegóły strony jtm.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę jtm.com.pl:

Kursy Angielskiego -Direct Method w Just Time

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 64
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • BRITISH eHOUSE to Centrum Języka Angielskiego, które oferuje usługi w zakresie języka angielskiego. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania dla młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • AngielskieLife.pl to kurs jezykowy oraz nauka angielskiego. Angielski online to coś czego szukasz. Kurs angielskiego to tysiące słówek, przyjazne lekcje oraz ćwiczenia weryfikujące wiedzę. Nauka angielskiego to warunek świetlanej przyszłości. AngielskiLife.pl

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Supermemo to najintensywniejsza propozycja nauki języka angielskiego. Celność, trafność oraz różnorodność w przedstawianiu wiedzy daje niesamowitą skuteczność nauki. Szkolimy z mowy oraz pisowni, angielski to dla nas ciągły dialog, przedstawiamy naukę w formie prezentacji, audycji oraz interaktywnych gier i zabaw. Skarbem Naszej firmy są tysiące zadowolonych użytkowników. Efektywność nauki i skuteczność charakteryzuje współpracę z Supermemo.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Znajomość języków obcych otwiera perspektywy wyjazdów, studiów za granicą, podjęcia lepszej pracy. Jeśli chcesz zainwestować w swoją przyszłość i rozwój, wykorzystaj kursy, które oferują szkoły językowe. Dzięki nim zdobędziesz umiejętności oraz pokonasz barierę językową.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • DISCOVER - profesjonalne kursy języka angielskiego indywidualne oraz dla firm z dojazdem do klienta.
  Dostosowujemy tryb nauczania do potrzeb klienta, uczymy w małych grupach lub indywidualnie.
  Specjalizujemy się wyłącznie w języku angielskim. Wiedza i doświadczenie naszych lektorów zapewniają profesjonalizm.
  Prowadzimy szkolenia specjalistyczne w zakresie biznesu.

  Kurs zapewni Państwu swobodne porozumiewanie się w życiu codziennym.
  Zachęcamy do nauki indywidualnej. Kursy prowadzone indywidualnie pozwalają na efektywne wykorzystanie czasu prowadzonych zajęć, lektor całą swoją uwagę poświęca jednej osobie.
  Oferujemy szkolenia tematyczne - np. dla osób wyjężdżających za granicę.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość szkoleń.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Edukus to profesjonalne centrum Edukacyjne. Czytelniczki portalu lilja.pl znajdą w nim ofertę zarówno dla siebie jak i dla swoich pociech. W siedzibie firmy mieszczącej się w sercu krakowskiego Kazimierza można zapisać się na kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania. Bardzo szeroką ofertę edukacyjną uzupełniają kursy dla uczniów w każdym wieku. Korepetycje na każdym poziomie, kursy przed egzaminem gimnazjalnym, kursy przygotowawcze do matury. Wszystko z uznanymi w krakowskim środowisku pedagogicznym nauczycielami, w multimedialnie wyposażonych nowoczesnych salach, w mało liczebnych grupach i za rozsądną cenę. Polemcamy: www.edukus.edu.pl

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona internetowa, centrum kształcenia i doskonalenia kompetencji menadżerskich i pracowniczych. Vademecum, Konferencje i Kursy to jedna z nie wielu marki szkoleniowych na rynku, która rok do roku szkoli ponad 3 tysiące osób. W serwisie firmy znajdziemy bogatą ofertą zarówno najpopularniejszych na rynku szkoleń takich jak warsztaty miękkie i warsztaty sprzedażowe, niemniej jednak także bardzo profesjonalnych kursów takich jak warsztaty z prawa celnego czy prawa zleceń publicznych. Marka Vademecum jest mocno rozpoznawalna na rynku, między innymi dlatego, że funkcjonuje sukcesywnie od 1995 roku i jest kluczowym współzałożycielem Polskiej Izby marki szkoleniowych.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • W dzisiejszych czasach brak zdolności mówienia w języku obcym jest może okazać się ułomnością. W pogoni za zdobyciem zadowalającej pracy, umiejętność ta jest niezbędna. Szczególną wartość daje udział w rozmaitych szkoleniach językowych. Dla chcących nadążyć za rozwojem rynku pracy oferujemy wiele możliwości przyswojenia sobie lub dopracowywania zdolności językowych. Pozwalam sobie zaprosić do osobistego zapoznania naszej propozycji szkoleń językowych.

  Nauczanie języka obcego w naszym systemie szkolnictwa zaczyna się od przedszkola. Nie zaskakuje nas, kiedy słyszymy małe dziecko które mówi w języku obcym. Nauka języka obcego w jak najmłodszych latach daje znacznie lepsze rezultaty, niż start nauki później. Posiadamy szeroki wybór form nauki języka obcego także dla najmłodszych: obozy językowe, kursy językowe a także szkolenia językowe. Pozwalamy sobie zaprosić do z oferowaną przez nas ofertą kursów językowych za granicą.

  Data dodania: 26 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Espaneo.pl oferuje materiały do nauki hiszpańskiego w Internecie. Na stronie znajdziesz słownictwo hiszpańskie, materiały na temat gramatyki języka hiszpańskiego oraz porady i wskazówki przydatne w nauce hiszpańskiego. Opisy matury na wszystkich poziomach z odnośnikami do przykładowych egzaminów oraz dział z opisem egzaminu DELE. Jeśli uczysz się języka hiszpańskiego to warto abyś skorzystał z www.espaneo.pl.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Na stronce internetowej zaprezentowano niezwykle ciekawą ofertę szkoleniową. Szkoła językowa Poznań gwarantuje wysoki poziom nauczania w miłej atmosferze. Prowadzimy interesujące spotkania biznesowe z zakresu relacji interpersonalnych. W ofercie naszej firmy znajdują się kursy językowe Poznań dla różnych grup. Ogromny nacisk kładziemy na skuteczność i wysoką jakość oferowanych szkoleń. Wybierz naszą ofertę edukacyjną i przekonaj się, jak zadowalające są nasze kursy.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »