Kursy Angielskiego -Direct Method w Just Time

Zapraszamy na kursy języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz rosyjskiego w centrum Warszawy. Stawiamy na komunikację dlatego też 90% czasu na lekcji poświęcamy szkoleniu umiejętności mówienia. Nauka języka angielskiego dodatkowo jest wzmocniona ćwiczeniami na platformie internetowej. Wszystkich rodziców, którzy sprawują opiekę nad dziećmi – zapraszamy do naszej szkoły – zapewniamy bezpłatną opiekę nad dziećmi podczas trwania kursu. Szczegóły – www.jtm.com.pl


Szczegóły strony jtm.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę jtm.com.pl:

Kursy Angielskiego -Direct Method w Just Time

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 64
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Szkoła językowa w Legnicy oferuje szeroki wybór kursów i szkoleń. Uczymy przede wszystkim języka angielskiego.
  Zapewniamy wysoki poziom w konkurencyjnych cenach.
  Prowadzimy między innymi kursy maturalne. Przygotowują one maturzystów do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu. Do wyboru są kursy przygotowujące do matury podstawowej i rozszerzonej.
  Ponadto szkoła oferuje korepetycje. Pozwalają one dostosować metody nauki do potrzeb danego ucznia.
  W okresie wakacji oferujemy kolonie językowe dla dzieci i młodzieży.
  Uczniowie naszej szkoły mogą liczyć na zniżki przy zakupie podręczników i książek językowych.

  Data dodania: 26 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jeżeli poszukują Państwo szkoły języka angielskiego znajdującej się w Krakowie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Językowego Lingua Expert, znajdującego się w samym sercu Krakowa - na Starym Mieście - przy ul. Mikołajskiej.
  Kursy organizowane przez tę szkołę obejmują grupy nie większe niż osiem osób, o odpowiednim poziomie do stopnia znajomości języka angielskiego przez uczęszczającego.
  Szkoła przygotowana jest na naukę każdego poziomu angielskiego w tym specjalistycznych kursów - np. prawniczych, finansowych, itp.
  Oferta Lingua Expert obejmuje również dzieci, w tym grupy składające się z przedszkolaków.
  Nauczyciele w szkole Lingua Expert są specjalistami z języka angielskiego, ale i mają wykształcenie pedagogiczne konieczne do prawidłowego nauczania w grupie.
  Na stronie www Centrum Językowego znajdą Państwo m.in. spis organizowanych kursów, cennik usług oraz dane kontaktowe. Serdecznie zapraszamy do szkoły Lingua Expert!

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Do English Way School zapraszamy chętnych do nauki języków obcych (angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, ukraińskiego) na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Teraz legalna edukacja, praca i rozrywka w USA jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Dzięki specjalnemu programowi biura Happy AuPair możesz przeżyć swój własny „american dream”. Jeżeli masz 19-26 lat, dobrze posługujesz się językiem angielskim i posiadasz doświadczenie w pracy z dziećmi, wybierz się za ocean w roli au pair.

  Na czym polega program Happy AuPair?

  To program, który umożliwi Ci wyjazd do Stanów Zjednoczonych i zamieszkanie u amerykańskiej rodziny. W zamian za roczne utrzymanie, kieszonkowe, edukację oraz możliwość poznania i zwiedzenia tego pięknego kraju musisz jedynie opiekować się dziećmi w rodzinie, u której mieszkasz.

  Wyjazd w roli au pair to szereg korzyści, które pomogą Ci w dalszym życiu oraz karierze zawodowej.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • AngielskieLife.pl to kurs jezykowy oraz nauka angielskiego. Angielski online to coś czego szukasz. Kurs angielskiego to tysiące słówek, przyjazne lekcje oraz ćwiczenia weryfikujące wiedzę. Nauka angielskiego to warunek świetlanej przyszłości. AngielskiLife.pl

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Supermemo to najintensywniejsza propozycja nauki języka angielskiego. Celność, trafność oraz różnorodność w przedstawianiu wiedzy daje niesamowitą skuteczność nauki. Szkolimy z mowy oraz pisowni, angielski to dla nas ciągły dialog, przedstawiamy naukę w formie prezentacji, audycji oraz interaktywnych gier i zabaw. Skarbem Naszej firmy są tysiące zadowolonych użytkowników. Efektywność nauki i skuteczność charakteryzuje współpracę z Supermemo.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • DISCOVER - profesjonalne kursy języka angielskiego indywidualne oraz dla firm z dojazdem do klienta.
  Dostosowujemy tryb nauczania do potrzeb klienta, uczymy w małych grupach lub indywidualnie.
  Specjalizujemy się wyłącznie w języku angielskim. Wiedza i doświadczenie naszych lektorów zapewniają profesjonalizm.
  Prowadzimy szkolenia specjalistyczne w zakresie biznesu.

  Kurs zapewni Państwu swobodne porozumiewanie się w życiu codziennym.
  Zachęcamy do nauki indywidualnej. Kursy prowadzone indywidualnie pozwalają na efektywne wykorzystanie czasu prowadzonych zajęć, lektor całą swoją uwagę poświęca jednej osobie.
  Oferujemy szkolenia tematyczne - np. dla osób wyjężdżających za granicę.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość szkoleń.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Edukus to profesjonalne centrum Edukacyjne. Czytelniczki portalu lilja.pl znajdą w nim ofertę zarówno dla siebie jak i dla swoich pociech. W siedzibie firmy mieszczącej się w sercu krakowskiego Kazimierza można zapisać się na kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania. Bardzo szeroką ofertę edukacyjną uzupełniają kursy dla uczniów w każdym wieku. Korepetycje na każdym poziomie, kursy przed egzaminem gimnazjalnym, kursy przygotowawcze do matury. Wszystko z uznanymi w krakowskim środowisku pedagogicznym nauczycielami, w multimedialnie wyposażonych nowoczesnych salach, w mało liczebnych grupach i za rozsądną cenę. Polemcamy: www.edukus.edu.pl

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strona internetowa, centrum kształcenia i doskonalenia kompetencji menadżerskich i pracowniczych. Vademecum, Konferencje i Kursy to jedna z nie wielu marki szkoleniowych na rynku, która rok do roku szkoli ponad 3 tysiące osób. W serwisie firmy znajdziemy bogatą ofertą zarówno najpopularniejszych na rynku szkoleń takich jak warsztaty miękkie i warsztaty sprzedażowe, niemniej jednak także bardzo profesjonalnych kursów takich jak warsztaty z prawa celnego czy prawa zleceń publicznych. Marka Vademecum jest mocno rozpoznawalna na rynku, między innymi dlatego, że funkcjonuje sukcesywnie od 1995 roku i jest kluczowym współzałożycielem Polskiej Izby marki szkoleniowych.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Espaneo.pl oferuje materiały do nauki hiszpańskiego w Internecie. Na stronie znajdziesz słownictwo hiszpańskie, materiały na temat gramatyki języka hiszpańskiego oraz porady i wskazówki przydatne w nauce hiszpańskiego. Opisy matury na wszystkich poziomach z odnośnikami do przykładowych egzaminów oraz dział z opisem egzaminu DELE. Jeśli uczysz się języka hiszpańskiego to warto abyś skorzystał z www.espaneo.pl.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »