Intensywne kursy języka niemieckiego

Zapraszam młodzież oraz dorosłych na wyspecjalizowane i efektywne zajęcia z języka niemieckiego w przyjemnej atmosferze. Harmonogram szkoleń dostosowuję do Twojego poziomu i potrzeb. Stawiam na efektywność, dlatego na moich zajęciach stosuję metody szybkiego uczenia się dla tych najbardziej zapracowanych. Oferuję: intensywne kursy języka ogólnego, przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, przygotowanie do matury, przygotowanie do wyjazdów zagranicznych, niemiecki dla opiekunek, po zakończeniu kursu dostajesz certyfikat w wersji polskiej oraz dodatkowo niemieckiej. Serdecznie zapraszam na kurs.


Szczegóły strony www.niemieckiszkolenia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.niemieckiszkolenia.pl:

Intensywne kursy języka niemieckiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 109
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Szkoła językowa w Legnicy oferuje szeroki wybór kursów i szkoleń. Uczymy przede wszystkim języka angielskiego.
  Zapewniamy wysoki poziom w konkurencyjnych cenach.
  Prowadzimy między innymi kursy maturalne. Przygotowują one maturzystów do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu. Do wyboru są kursy przygotowujące do matury podstawowej i rozszerzonej.
  Ponadto szkoła oferuje korepetycje. Pozwalają one dostosować metody nauki do potrzeb danego ucznia.
  W okresie wakacji oferujemy kolonie językowe dla dzieci i młodzieży.
  Uczniowie naszej szkoły mogą liczyć na zniżki przy zakupie podręczników i książek językowych.

  Data dodania: 26 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jeżeli poszukują Państwo szkoły języka angielskiego znajdującej się w Krakowie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Językowego Lingua Expert, znajdującego się w samym sercu Krakowa - na Starym Mieście - przy ul. Mikołajskiej.
  Kursy organizowane przez tę szkołę obejmują grupy nie większe niż osiem osób, o odpowiednim poziomie do stopnia znajomości języka angielskiego przez uczęszczającego.
  Szkoła przygotowana jest na naukę każdego poziomu angielskiego w tym specjalistycznych kursów - np. prawniczych, finansowych, itp.
  Oferta Lingua Expert obejmuje również dzieci, w tym grupy składające się z przedszkolaków.
  Nauczyciele w szkole Lingua Expert są specjalistami z języka angielskiego, ale i mają wykształcenie pedagogiczne konieczne do prawidłowego nauczania w grupie.
  Na stronie www Centrum Językowego znajdą Państwo m.in. spis organizowanych kursów, cennik usług oraz dane kontaktowe. Serdecznie zapraszamy do szkoły Lingua Expert!

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • BRITISH eHOUSE to Centrum Języka Angielskiego, które oferuje usługi w zakresie języka angielskiego. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania dla młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Platforma Edukacyjna Wielkopolskie Edumix.pl dostarcza kompleksowe informacje o tym jak i gdzie się kształcić - posiada bazę produktów edukacyjnych z regionu Wielkopolskiego, katalog firm i instytucji związanych z szeroko pojętą oświatą i nauką działających na terenie województwa wielkopolskiego oraz ranking najlepszych ofert firm z Poznania, Konina, Kalisza oraz pozostałych miast województwa, stworzony na podstawie ocen i komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Dla ułatwienia poszukiwań, portal został podzielony na 6 sekcji tematycznych: Szkolenia i Kursy, studia, Firmy i Instytucje, szkoły, Ośrodki Szkoleniowe i ogłoszenia drobne typu korepetycje, czy tłumaczenia. Każda szkoła, uczelnia, firma szkoleniowa, czy też ośrodek konferencyjny ma możliwość bezpłatnej prezentacji swojej oferty. Portal Edukacyjny Wielkopolskie Edumix jest pewnym źródłem informacji dla osób poszukujących ofert edukacyjnych z woj. wielkopolskiego.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Znajomość języków obcych otwiera perspektywy wyjazdów, studiów za granicą, podjęcia lepszej pracy. Jeśli chcesz zainwestować w swoją przyszłość i rozwój, wykorzystaj kursy, które oferują szkoły językowe. Dzięki nim zdobędziesz umiejętności oraz pokonasz barierę językową.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Learnfun to platforma z ogłoszeniami o korepetycjach w Lublinie. Ogłoszeniodawcy mogą wybierać spośród dwunastu kategorii, w których można zamieścić swoją ofertę – między innymi język polski, język rosyjski, chemia, matematyka. Zarówno dodawanie, jak i przeglądanie ogłoszeń jest darmowe. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość edycji swoich ofert, które pozostają w serwisie tak długo, jak chce ogłoszeniodawca.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hello Rozmówki Angielskie Online darmowa nauka języka angielskiego online. Kursy jezyka angielskiego z wymową i mp3, nauka słówek i zwrotów angielskich, rozmówki, testy i ćwiczenia, gramatyka angielska, złote myśli po angielsku, Business English oraz inne pomoce dla uczących się jezyka angielskiego są tu za darmo.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Espaneo.pl oferuje materiały do nauki hiszpańskiego w Internecie. Na stronie znajdziesz słownictwo hiszpańskie, materiały na temat gramatyki języka hiszpańskiego oraz porady i wskazówki przydatne w nauce hiszpańskiego. Opisy matury na wszystkich poziomach z odnośnikami do przykładowych egzaminów oraz dział z opisem egzaminu DELE. Jeśli uczysz się języka hiszpańskiego to warto abyś skorzystał z www.espaneo.pl.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski Kraków gwarantuje Ci możliwość poznania angielskiego w zdecydowanie szybszym niż do tej pory, gdziekolwiek spotykanym tempie. Zapoznaj się z naszą ofertą!

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy na kursy języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz rosyjskiego w centrum Warszawy. Stawiamy na komunikację dlatego też 90% czasu na lekcji poświęcamy szkoleniu umiejętności mówienia. Nauka języka angielskiego dodatkowo jest wzmocniona ćwiczeniami na platformie internetowej. Wszystkich rodziców, którzy sprawują opiekę nad dziećmi – zapraszamy do naszej szkoły – zapewniamy bezpłatną opiekę nad dziećmi podczas trwania kursu. Szczegóły – www.jtm.com.pl

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »