Intensywne kursy języka niemieckiego

Zapraszam młodzież oraz dorosłych na wyspecjalizowane i efektywne zajęcia z języka niemieckiego w przyjemnej atmosferze. Harmonogram szkoleń dostosowuję do Twojego poziomu i potrzeb. Stawiam na efektywność, dlatego na moich zajęciach stosuję metody szybkiego uczenia się dla tych najbardziej zapracowanych. Oferuję: intensywne kursy języka ogólnego, przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, przygotowanie do matury, przygotowanie do wyjazdów zagranicznych, niemiecki dla opiekunek, po zakończeniu kursu dostajesz certyfikat w wersji polskiej oraz dodatkowo niemieckiej. Serdecznie zapraszam na kurs.


Szczegóły strony www.niemieckiszkolenia.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.niemieckiszkolenia.pl:

Intensywne kursy języka niemieckiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 106
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Szkoła academic prowadzi korepetycje na wszystkich poziomach z przedmiotów takich jak: język polski, język angielski, język niemiecki, matematyka, fizyka, chemia. Ponadto szkoła prowadzi zajęcia indywidualne przygotowujące do zdawania certyfikatów z języka niemieckiego i angielskiego oraz zajęcia indywidualne z języków specjalistycznych - angielski biznesowy, prawniczy, medyczny na każdym poziomie, prowadzone przez profesjonalnych trenerów korzystających z materiałów autentycznych.
  W ofercie szkoły academic są również kursy maturalne i gimnazjalne, które prowadzone są w ekskluzywnych 5-osobowych grupach.
  Szkoła oferuje również kursy językowe dla firm, zarówno języka codziennego, jak i języków specjalistycznych. Każda oferta jest zindywidualizowana i przygotowana zgodnie z życzeniem i potrzebami Klienta.

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa w Legnicy oferuje szeroki wybór kursów i szkoleń. Uczymy przede wszystkim języka angielskiego.
  Zapewniamy wysoki poziom w konkurencyjnych cenach.
  Prowadzimy między innymi kursy maturalne. Przygotowują one maturzystów do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu. Do wyboru są kursy przygotowujące do matury podstawowej i rozszerzonej.
  Ponadto szkoła oferuje korepetycje. Pozwalają one dostosować metody nauki do potrzeb danego ucznia.
  W okresie wakacji oferujemy kolonie językowe dla dzieci i młodzieży.
  Uczniowie naszej szkoły mogą liczyć na zniżki przy zakupie podręczników i książek językowych.

  Data dodania: 26 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • BRITISH eHOUSE to Centrum Języka Angielskiego, które oferuje usługi w zakresie języka angielskiego. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania dla młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Chciałbyś zainwestować swój czas w wiedzę, ale nie wiesz jak? Zapraszamy na kurs angielskiego bez wychodzenia z domu. Kurs języka angielskiego jest dostępny bezpłatnie dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Zapewnione na kursie angielskiego wysokiej jakości materiały edukacyjne sprawią że nie będziesz bał się mówić w obcym języku. Najlepsze efekty w nauce języka angielskiego osiągniesz tylko w www.wiedza24.net

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi kursami online. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy takie jak: angielski online czy kursy ćwiczące konwersacje, które pozwolą aby w szybki i efektywny sposób poszerzyć swoją wiedzę z różnych języków, a w szczególności z języka angielskiego. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stornie internetowej. Serdecznie Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Supermemo to najintensywniejsza propozycja nauki języka angielskiego. Celność, trafność oraz różnorodność w przedstawianiu wiedzy daje niesamowitą skuteczność nauki. Szkolimy z mowy oraz pisowni, angielski to dla nas ciągły dialog, przedstawiamy naukę w formie prezentacji, audycji oraz interaktywnych gier i zabaw. Skarbem Naszej firmy są tysiące zadowolonych użytkowników. Efektywność nauki i skuteczność charakteryzuje współpracę z Supermemo.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hello Rozmówki Angielskie Online darmowa nauka języka angielskiego online. Kursy jezyka angielskiego z wymową i mp3, nauka słówek i zwrotów angielskich, rozmówki, testy i ćwiczenia, gramatyka angielska, złote myśli po angielsku, Business English oraz inne pomoce dla uczących się jezyka angielskiego są tu za darmo.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona internetowa, centrum kształcenia i doskonalenia kompetencji menadżerskich i pracowniczych. Vademecum, Konferencje i Kursy to jedna z nie wielu marki szkoleniowych na rynku, która rok do roku szkoli ponad 3 tysiące osób. W serwisie firmy znajdziemy bogatą ofertą zarówno najpopularniejszych na rynku szkoleń takich jak warsztaty miękkie i warsztaty sprzedażowe, niemniej jednak także bardzo profesjonalnych kursów takich jak warsztaty z prawa celnego czy prawa zleceń publicznych. Marka Vademecum jest mocno rozpoznawalna na rynku, między innymi dlatego, że funkcjonuje sukcesywnie od 1995 roku i jest kluczowym współzałożycielem Polskiej Izby marki szkoleniowych.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Na stronce internetowej zaprezentowano niezwykle ciekawą ofertę szkoleniową. Szkoła językowa Poznań gwarantuje wysoki poziom nauczania w miłej atmosferze. Prowadzimy interesujące spotkania biznesowe z zakresu relacji interpersonalnych. W ofercie naszej firmy znajdują się kursy językowe Poznań dla różnych grup. Ogromny nacisk kładziemy na skuteczność i wysoką jakość oferowanych szkoleń. Wybierz naszą ofertę edukacyjną i przekonaj się, jak zadowalające są nasze kursy.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy na kursy języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz rosyjskiego w centrum Warszawy. Stawiamy na komunikację dlatego też 90% czasu na lekcji poświęcamy szkoleniu umiejętności mówienia. Nauka języka angielskiego dodatkowo jest wzmocniona ćwiczeniami na platformie internetowej. Wszystkich rodziców, którzy sprawują opiekę nad dziećmi – zapraszamy do naszej szkoły – zapewniamy bezpłatną opiekę nad dziećmi podczas trwania kursu. Szczegóły – www.jtm.com.pl

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »