Coaching Podkategoria: Coaching

1 · 2 · następna strona »
 • .: Kursy Poznań

  Platforma Edukacyjna Wielkopolskie Edumix.pl dostarcza kompleksowe informacje o tym jak i gdzie się kształcić - posiada bazę produktów edukacyjnych z regionu Wielkopolskiego, katalog firm i instytucji związanych z szeroko pojętą oświatą i nauką działających na terenie województwa wielkopolskiego oraz ranking najlepszych ofert firm z Poznania, Konina, Kalisza oraz pozostałych miast województwa, stworzony na podstawie ocen i komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Dla ułatwienia poszukiwań, portal został podzielony na 6 sekcji tematycznych: Szkolenia i Kursy, studia, Firmy i Instytucje, szkoły, Ośrodki Szkoleniowe i ogłoszenia drobne typu korepetycje, czy tłumaczenia. Każda szkoła, uczelnia, firma szkoleniowa, czy też ośrodek konferencyjny ma możliwość bezpłatnej prezentacji swojej oferty. Portal Edukacyjny Wielkopolskie Edumix jest pewnym źródłem informacji dla osób poszukujących ofert edukacyjnych z woj. wielkopolskiego.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe

  International Coaching Certification. Realizujemy szkolenia biznesowe oraz szkolenia z coachingu zakończone międzynarodowym certyfikatem IICD. Oferujemy Państwu również indywidualne procesy typu business coaching i executive coaching.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zespołem

  Biznes to wspaniała sprawa, jeżeli jest nasz, ale nie możemy utknąć w martwym punkcie, a więc korzystamy ze szkoleń takich jak szkolenia biznesowe, które podnoszą nasze umiejętności. Ośrodki szkoleniowe są bardzo popularne, a więc budowanie zespołu staje się łatwiejsze. Zarządzanie zespołem to wyzwanie ale po szkoleniu staje się łatwe.coaching, bizes, szkolenia, zaspół

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad budżetem finansowym domeną kobiet

  Mówi się, że to mężczyźni pracują na utrzymanie domu a kobiety się nim opiekują. Nawet jeśli to jest prawda to kobiety jeszcze opiekują się domowym budżetem. Dlatego każda pani powinna spotkać się wraz z mężem z doradcą finansowym, aby dowiedzieć się czegoś więcej o planowaniu finansowym.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i Kobiece biuro rachunkowe katowice

  Interesuje Cię dobre Biuro Rachunkowe lub szkolenia w branży finansowej które zagwarantuje Ci dobra pracę i obsługę podatkową na wysokim poziomie? Pozwoli zaoszczędzić Ci comiesięcznej pracy związanej z dostarczeniem i odbiorem dokumentów od Twojego księgowego. Zapewniamy bezpłatny odbiór dokumentów od klienta, dzięki czemu będziesz miała więcej czasu dla siebie. Skoncentruj się na własnym rozwoju. Podatki zostaw nam.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia - negocjacje

  Szkoła negocjatorów to projekt szkoleń z dziedziny umiejętności biznesowych. Negocjacje mają na celu osiągnięcie porozumienia pomiędzy stronami, z których przynajmniej jedna inaczej wyobraża sobie kształt tego porozumienia. Proces negocjacyjny jest naturalnym i bardzo częstym elementem kontraktów biznesowych, dlatego od wielu lat umiejętność negocjacji jest pożądana na rynku pracy i przydaje się również w codziennym życiu. Zapraszamy na szkolenia z negocjacji w biznesie, a także na nasze inne kursy np. coaching.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty komunikacji

  Strona zawiera ofertę warsztatów z zakresu szeroko rozumianego PR prowadzonych przez zespół ekspertów, praktyków kształtowania wizerunku oraz promocji w internecie. Wśród oferowanych szkoleń znajduje się m.in. kurs zarządzania kryzysowego i szkolenie z prowadzenia negocjacji. Na stronie można znaleźć również opis usługi audyt komunikacji wewnętrznej firmy. Na łamach serwisu przedstawione zostały również sylwetki ekspertów prowadzących szkolenia i warsztaty.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business coaching

  Oferujemy business coaching, executive coaching, szkolenia z coachingu zakończone międzynarodowym certyfikatem organizacji coachingowej IICD oraz szkolenia biznesowe z obszaru przywództwa i zarz±dzania, negocjacji i sprzedaży oraz perswazji i rozwoju osobistego.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia coaching

  Beneficium Mens jest firmą z tradycjami, która zajmuje się szkoleniami i kursami przede wszystkim z zakresu marketingu, zamówień publicznych, pr, hr oraz coachingu. Naszym celem jest kształcenie ludzi po to by dać im wiedzę i motywację niezbędną do odniesienia sukcesu na każdej płaszczyźnie życia. Nasi trenerzy przekazują uczestnikom kursów i szkoleń swoją wiedzę, doświadczenie oraz pasję. Swoją postawą życiową pobudzają do działania, ponieważ umiejętnie realizują się zarówno w sferze zawodowej jak i w życiu prywatnym.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Panie stoją na straży finansów rodzinnych

  Wiele osób uważa, że to mężczyźni opiekują się finansami rodzinnymi. Jednak takie opienie wyrażają tylko mężczyźni. To panie stoją na straży finansów rodzinnych i to one powinny powiększać swoją świadomość finansową, bo to w większości one podejmują decyzje finansowe.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Barcelona - Polska

  Coaching jest procesem pomagania ludziom i zespołom w wykonaniu zadań w możliwie najbardziej skuteczny sposób. Obejmuje on wydobywanie mocnych stron ludzi, pomaganie w omijaniu wewnętrznych barier i ograniczeń w celu osiągnięcia osobistej doskonałości oraz ułatwianie im bardziej efektywnego funkcjonowania w zespole. Skuteczny coaching wymaga zatem nacisku zarówno na zadanie, jak też i na relację.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia początkująca kadra zarządzająca

  Witryna internetowa AMB training experts z Wielkopolski. Oferujemy kursy szkoleniowe z zakresu obsługi klienckiej oraz menedżerskie. Dzięki uzyskanej edukacji w Wielkiej Brytanii możemy obrócić godziny teorii w efektywną wiedzę, gotową do użytku. Aby nasze kursy edukacyjne szły w słuszną stronę przeprowadzamy wiele działań mających na celu analizę wymagań klienta oraz przygotowanie i możliwości rozwinięcia naszych szkoleń. Szkolenia AMB są pełne wielu skutecznych i użytecznych metod, które uczynią z naszych klientów pewnych liderów czy kierowników.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła trenerów

  Firma Integra Consulting zajmuje się profesjonalnym doradztwem i szkoleniem dla firm na terenie całego kraju, a nasza siedziba znajduje się w mieście Poznań. Oprócz specjalistycznych szkoleń i diagnoz wdrażamy również systemy zarządzania zasobami ludzkimi zarówno w małych, jak i dużych przedsiębiorstwach. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, przez co cieszymy się ich zaufaniem. Nasze projekty szkoleniowe oraz doradcze są realizowane kompleksowo i rzetelnie.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs coach

  Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest dziedziną psychologii, która zajmuje się dążeniami do wytyczonych celów. Coach jest osobistym trenerem, z przygotowaniem do tej roli, który pomaga odkryć wspólnie z zainteresowaną osobą najskuteczniejszą drogę do obranego celu. Kurs coach pozwala nabyć wiedzę z dziedziny psychologii i psychoanalizy, które pozwalają opanować sztukę korygowania zachowań osoby, przed którą stoją określone przez nią zadania. Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania - zapraszamy na szkolenia coaching oraz na inne szkolenia np. negocjacje. Mamy również inne propozycje kursów, jednym z nich są negocjacje.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching

  Proponujemy kursy z zakresu coachingu, a więc programowania neurolingwistycznego. Jeśli Twoje kolacje biznesowe nie nie owocują nowymi kontraktami, a prezentacje które organizujesz spotykają się z złym odbiorem i znużeniem słuchaczy, przyjdź do nas. W naszej firmie nauczysz się jakim sposobem możesz zmienić bieżącą sytuację i jak sprawić, aby te kolacje były zdecydowanie bardziej efektywne.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching

  Coaching to słowo staje coraz bardziej widoczne w naszej kulturze. Znalazło ono doskonałe zastosowanie w przekazywaniu wiedzy w zakresie na przykład szkoleń menedżerskich czy zarządzaniu zespołem. Szkolenia są dostępne na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zespołem

  Budowanie zespołu to nie lada wyzwanie, ponieważ źle ułożony zespół nie będzie się dobrze sprawował, a więc musimy połączyć w nim wiele cech reprezentowanych przez pracowników. Zarządzanie zespołem jest również ważne co na pewno będzie polepszane poprzez szkolenia menedżerskie, które organizujemy.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia

  Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe z ponad 1000 polskich firm. Już od wielu lat nasz zespół wspiera firmy w drodze do sukcesu. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu naszej pracy. Zajmujemy się organizacją szkoleń twardych, miękkich, efs, informatycznych biznesowych. Podczas szkoleń ogromną wagę przywiązujemy do ich praktycznego aspektu dlatego niemal osiemdziesiąt procent każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń oraz dodatkowo scenek. Tematyka: zarządzanie, umiejętności osobiste, prawo, sprzedaż, marketing i reklama, rachunkowość i finanse, informatyka, języki i wiele innych. Szkolenia nf.pl to największe narzędzie rozwoju osobistego w polskim internecie.

  Data dodania: 24 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Coaching NLP

  NLP Coaching to organizacja oferująca szeroki wachlarz szkoleń i coaching. Posiada międzynarodowe certyfikaty, bogate doświadczenie wśród znanych firm jak również klientów indywidualnych. Wszystko za sprawa wykwalifikowanych specjalistów i światowego standardu. Serwis oferuje m.in.: Certyfikat Master Coach i Trener NLP, coaching biznesowy, motywacyjny, zdrowia, a nawet sport coaching. Dobra propozycja dla Pań prowadzących przedsiębiorstwa i kobiet biznesu. Nie trać czasu- zajrzyj na stronę!

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Team Personal - Budowanie zespołu, wyjazdy integracyjne, eventy,

  Budowanie zespołu to ciągły proces. Imprezy integracyjne czy wspólne wyjazdy motywacyjne nieustannie budują relacje w zespole, co zawsze przekłada się na jego efektywność. W tym procesie nie można iść na skróty. Zaufanie, komunikacja i współpraca wymagają czasu i przemyślanych rozwiązań. Dlatego też w zależności od etapu życia zespołu, jest miejsce na szkolenie biznesowe, ale również Event, wieczorną zabawę, czy konferencję tematyczną służącą podsumowaniu lub inauguracji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe rozwiązania: od wieczorów tematycznych po obsługę techniczną.
  Zapraszamy na naszą stronę www.TeamAndPersonal.pl, która pomoże zdiagnozować na jakim etapie jest twój zespół i jakich rozwiązań potrzebuje. (Grupa www.HRComplex.pl )

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Coaching

Coaching - nowa strona:

Adres: