WebMama.pl - portal społecznościowy dla mam - Akademia rodzica

Portal społecznościowy dla mam, z akademią rodzica w postaci video e-learningu, a także strefą zabaw dla dziecka w technologii augmented reality. Webmama pomaga zawierać nowe znajomości, przyjaźnie, organizować wspólnie spotkania i zabawy, zachęca do wymiany doświadczeń i informacji które mogą pomoc innym mamom.
Powstał on w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na zdobywanie przez Internet informacji na temat ciąży, porodu i samego macierzyństwa. W serwisie zawarte są nie tylko treści edukacyjne, informacyjne czy rozrywkowe, ale również grupy dyskusyjne, co umożliwia szybką wymianę informacji między użytkownikami. Do artykułów cieszących się największym zainteresowaniem należą w szczególności te omawiające objawy ciąży w pierwszych tygodniach, badania prenatalne i jadłospis przedszkolaka.


Szczegóły strony www.webmama.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.webmama.pl:

WebMama.pl - portal społecznościowy dla mam - Akademia rodzica

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 69
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Serenada świadczy usługi wyłącznie osobom samotnym, którzy pragną poznać bliską osobę, sympatię, nową miłość i życiowego partnera. Aby zostać naszym klientem (członkiem) należy: Wypełnić ankietę członkowską i przesłać na adres naszego Biura. Dołączenie aktualnego zdjęcia jest mile widziane, bowiem zwiększa to atrakcyjność oferty i ułatwia nawiązanie pierwszego kontaktu. Następnie należy dokonać opłaty członkowskiej (wpisowej) zgodnie z podanym cennikiem. Członkostwo trwa 10 miesięcy, z możliwością przedłużenia. Po otrzymaniu ankiety i opłaty członkowskiej samotna osoba już korzysta z naszych usług. Naszym Klientom Biuro matrymonialne zapewnia:
  -aktualny biuletyn ofert krajowych zgodnie z deklarowanymi wymaganiami
  -na telefoniczne lub osobiste życzenie Klienta nowy biuletyn ofert, średnio raz w miesiącu
  -zamieszczenie oferty matrymonialnej Klienta w katalogu ofert na czas nieograniczony (lub do odwołania)
  -doradztwo, indywidualną, profesjonalną pomoc w doborze partnera/ki
  -dyskrecję, na przesyłkach nie stosujemy pieczątek ani logo oraz bezpieczeństwo danych teleadresowych
  -informacje o nowych promocjach i przedsięwzięciach Biura matrymonialnego Serenada(wieczorki, wczasy dla samotnych)
  -na stronie internetowej Biura ofertę, skrócone anonse zamieszczamy za darmo, wyłącznie za zgodą Klienta. Przekazywanie ofert i wybór partnera:
  Dla Klientów z całego kraju, którzy wybrali przynależność korespondencyjną, biuletyny ofert wysyłamy przez Internet lub listownie. Klient z otrzymanego biuletynu dokonuje samodzielnego wyboru ofert i kontaktuje się z Biurem (listownie, pocztą e-mail, telefonicznie) w celu otrzymania danych teleadresowych lub fotooferty wybranej przez siebie osoby. Do wybranych ofert zawsze dosyłamy zdjęcia (znak “fo” przy ofercie). Na stronie naszego Biura zamieszczono tylko część ofert Pań i Panów z kraju, natomiast oferty matrymonialne zagraniczne są ze zdjęciami i zamieszczono wszystkie. Polecamy nasze usługi matrymonialne dla każdego, który pragnie - wygrać z samotnością!

  Data dodania: 05 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawa strona z artykułami i opowiadaniami dla kobiet, internetowe pismo poruszające kobiece sprawy i opisujące rozterki dusz i serc. Znajdziesz tu prawdziwe historie pisane przez los, miłość, małżeństwo, macierzyństwo zdrada. Ciekawa galeria babskich zdjęć, tych zabawnych jak i szokującch, horoskop tygodniowy, listy od czytelniczek, porady i kobiece przemyślenia.
  Na chwilę relaksu zapraszam do "babskiego humoru" na sporą dawkę śmesznych opowiadaniań, oprócz tego ciekawe testy dla kobiet.
  Spora dawka ciekawej babskiej lektury!

  Data dodania: 28 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Poznaj siebie to psychozabawa zorganizowana w formie gry towarzyskiej, dzięki której możesz dowiedzieć się co o tobie myślą twoi znajomi. Wiedza na temat obrazu własnej osoby na tle opinii znajomych (uzyskanych anonimowo i przedstawionych statystycznie) może być punktem wyjścia twojego rozwoju osobistego.
  Czy byłoby to użyteczne gdybyś tak jak James Bond miał/a w głowie swoisty skaner, dzięki któremu widzisz myśli swoich znajomych na swój temat. Wiesz już do czego byś go zastosował/a jako pierwsze?

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko dla kobiet: macierzyństwo i kariera, kuchnia i zdrowie, moda i uroda, informacje z kraju i ze świata, plotki i fakty na temat gwiazd. Serwis dla kobiet - tutaj każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kobiecy wykop w prawdziwym wydaniu. Tylko u nas plotki i komentarze znalezione w całej sieci. Podepnij ciekawe info a odpinaj nudy! Dowiesz się co aktorki i inni znani ludzie robią na co dzień. Nie wszystko jednak jest plotką ... Podepnij to świat sensacji. Zagłosuj, wymieniaj się informacjami i załóż własną grupe dyskusyjną. Lubimy, gdy coś jest na czas i w jednym miejscu. Na innych stronach chłopy się kłócą o dziurawych drogach, dwuśladach, broni, wojnach a my mamy tutaj podepnięte najfajniejsze plotki z życia bohaterów z małego ekranu. Co za wygoda i zyskanie na czasie gdy na jednej stronie i szczerze wam powiem - nie potrzebne mi kozaczki, plotki czy pudelek. Ponadto mogę podepnąć na samą górę to co uważam za interesujące dla nas samych i to jest właśnie to czego szukałam od dłuższego czasu.

  Data dodania: 09 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stworzyłyśmy tą stronę by móc podzielić się z wami naszymi przemyśleniami, smutkami i radościami. Jest to portal o kobietach i dla kobiet, szukajcie tu inspiracji, porad ale i oderwania od rzeczywistości.
  Zapraszamy wszystkie kobiety młode, starsze, panny, mężatki, rozwiedzione, matki by razem z nami tworzyły tą stronę. Swoimi artykułami wyrażały siebie dając upust wyobraźni, fantazji czy po prostu opisując własne życie! Oczywiście panowie również mogą wyrażać swe opinie i przemyślenia.
  Zapraszamy. Artykuły prosimy wysyłać na adres: kali@szminka.net
  I pamiętajcie, że przecież pięknie jest być kobietą!

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tę stronę stworzyły kobiety takie jak Ty, którym nie wystarcza zwyczajne życie, bo chcą więcej... więcej poznawać i doznawać, głębiej poszukiwać i odkrywać, szerzej patrzeć i dostrzegać......., po prostu z pasją żyć.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis gazety Zwierciadło to punkt dla każdej inteligentnej kobiety, ale nie tylko. Zwierciadlo.pl to innowacyjny serwis z profesjonalną bazą rad, a także miejsce gdzie tworzy się internetowa społeczności. Można spotkać tu dużo znanych osobistości, które to udzielają się w naszym serwisie. Nasze plusy to profesjonalne artykuły, bezcenne porady, także delikatne tematy poruszane bardzo szeroko przez ekspertów jak i naszą społeczność. Zwierciadlo.pl to miejsce gdzie można odetchnąć i zrelaksować się przy ciekawym artykule, bo jedynie takie można przeczytać na łamach naszego portalu. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 25 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dołącz do grona nowoczesnych kobiet.
  Twórz społeczność, komentuj produkty, twórz książkę kucharską i dyskutuj na forum.
  Twórz galerie swoich zdjęć i filmów, pokazuj je znajomym.
  Portal dopiero startuje, lecz to dzięki Tobie może stać się najfajniejszym miejscem w sieci.
  W najbliższym czasie dostępne będą blogi użytkowniczek i wiele innych atrakcji.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • BEAUTY GUIDE Przewodnik Urody ma charakter kompleksowy – obok wersji na stronie przewodnikurody.pl pojawi się równolegle serwis internetowy oraz katalog stron, w którym znajdą się firmy z nami współpracujące. Nawiązując z nami współpracę inwestują Państwo w swój biznes, dając się poznać szerokiemu gronu odbiorców poprzez zaistnienie w kilku mediach jednocześnie, utrwalają Państwo przekonanie stałych klientów o wysokiej jakości państwa usług, a także zachęcają Państwo nowych do przyjścia właśnie do Państwa. Chcemy trafić do kobiet aktywnych zawodowo i dbających o swój wizerunek, a te są często stałymi użytkownikami Internetu, jak również odbiorcami tzw. prasy kobiecej z zakresu tematyki zdrowia i urody. Ze względu na brak czasu kobiety aktywne nastawione są na szybkie uzyskanie wiadomości na temat usług, które je interesują. Ze względu na pracę zawodową czy innego rodzaju aktywności, jak np. działalność w różnych stowarzyszeniach czy organizacjach, a także z powodu życia prywatnego nie mają one czasu na to, by spędzać godziny w poszukiwaniu informacji. BG zawsze mogą mieć przy sobie, w torebce, a także na ekranie komputera, ponieważ planowane jest również udostępnienie magazynu w wersji on-line.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »