Serwisy społecznościowe Podkategoria: Serwisy społecznościowe

1 · 2 · następna strona »
 • Ladiva.pl

  Internetowy portal dla kobiet. Odnajdziesz tu wiele praktycznych informacji w tematach takich jak uroda, kosmetyki, moda, zdrowie i fitness, matka i dziecko, przepisy, horoskopy, plotki, miłość i seks. Zasięgniesz porady ekspertów, skorzystasz z interaktywnych pomocy oraz forum dla aktywnych kobiet.

  Data dodania: 09 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Randki na give5.pl

  Szybka randka to krótkie kilkuminutowe czaty z osobą płci przeciwnej. W tak krótkim czasie możesz się dowiedzieć czy druga osoba przypadnie Twobie do gustu. Błyskawiczne randki zostały wymyślone w 1998 roku i zdobywają coraz większe grono uczestników. Pamiętaj, że nie jesteś skazany na nudne wieczory - wiele znajomości internetowych przekształciło się w poważne związki. Tak więc jeśli nie masz pomyslu na wieczór dołącz do give5 i poznaj ciekawych ludzi w 5 minut.

  Data dodania: 21 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • otoidol.pl - serwis społecznościowy

  Szukasz fajnego serwisu społecznościowego, w którym będziesz mogła poznać nowych, fajnych i interesujących ludzi z całej Polski? Jeżeli tak to zapraszamy do odwiedzin ninijeszego portalu społecznościowego, w którym oprócz tradycyjnych funkcji społecznościowych przygotowaliśmy dla naszych użytkowników bazę ulubionych artystów muzycznych wraz z ich twórczością, tzn. teksty piosenek oraz ich teledyski. Dodatkowo będziesz mogła podystkutować na specjalnie wyznaczonych do tego celu wątkach tematycznych na tematy związane z ulubionym artystą. Zapraszamy do odwiedzin i rozpoczęcia korzystania z serwisu już dziś.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Babskie Story

  Ciekawa strona z artykułami i opowiadaniami dla kobiet, internetowe pismo poruszające kobiece sprawy i opisujące rozterki dusz i serc. Znajdziesz tu prawdziwe historie pisane przez los, miłość, małżeństwo, macierzyństwo zdrada. Ciekawa galeria babskich zdjęć, tych zabawnych jak i szokującch, horoskop tygodniowy, listy od czytelniczek, porady i kobiece przemyślenia.
  Na chwilę relaksu zapraszam do "babskiego humoru" na sporą dawkę śmesznych opowiadaniań, oprócz tego ciekawe testy dla kobiet.
  Spora dawka ciekawej babskiej lektury!

  Data dodania: 28 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • tysiące marzeń - KOBIECE PASJE

  Tę stronę stworzyły kobiety takie jak Ty, którym nie wystarcza zwyczajne życie, bo chcą więcej... więcej poznawać i doznawać, głębiej poszukiwać i odkrywać, szerzej patrzeć i dostrzegać......., po prostu z pasją żyć.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piękniejsze - Serwis społecznościowy dla kobiet

  Bardzo wiele kobiet staje przed problemem a raczej pytaniem o swoją sylwetkę. Zastanawiają się, czy podobają się mężowi, chłopakowi, czy prezentują się dobrze w towarzystwie, czy nie są zbyt grube lub wręcz zbyt chude, czy nie należałoby nad ową sylwetką popracować...Rozwiązaniem dla takich osób często jest jakiś internetowy serwis dla kobiet, prasa kobieca, wizyta u lekarza, wykupienie karnetu do klubu fitness.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agregator społecznościowy dla kobiet - twój kobiecy wykop

  Kobiecy wykop w prawdziwym wydaniu. Tylko u nas plotki i komentarze znalezione w całej sieci. Podepnij ciekawe info a odpinaj nudy! Dowiesz się co aktorki i inni znani ludzie robią na co dzień. Nie wszystko jednak jest plotką ... Podepnij to świat sensacji. Zagłosuj, wymieniaj się informacjami i załóż własną grupe dyskusyjną. Lubimy, gdy coś jest na czas i w jednym miejscu. Na innych stronach chłopy się kłócą o dziurawych drogach, dwuśladach, broni, wojnach a my mamy tutaj podepnięte najfajniejsze plotki z życia bohaterów z małego ekranu. Co za wygoda i zyskanie na czasie gdy na jednej stronie i szczerze wam powiem - nie potrzebne mi kozaczki, plotki czy pudelek. Ponadto mogę podepnąć na samą górę to co uważam za interesujące dla nas samych i to jest właśnie to czego szukałam od dłuższego czasu.

  Data dodania: 09 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla kobiet

  Stworzyłyśmy tą stronę by móc podzielić się z wami naszymi przemyśleniami, smutkami i radościami. Jest to portal o kobietach i dla kobiet, szukajcie tu inspiracji, porad ale i oderwania od rzeczywistości.
  Zapraszamy wszystkie kobiety młode, starsze, panny, mężatki, rozwiedzione, matki by razem z nami tworzyły tą stronę. Swoimi artykułami wyrażały siebie dając upust wyobraźni, fantazji czy po prostu opisując własne życie! Oczywiście panowie również mogą wyrażać swe opinie i przemyślenia.
  Zapraszamy. Artykuły prosimy wysyłać na adres: kali@szminka.net
  I pamiętajcie, że przecież pięknie jest być kobietą!

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Randki Bank samotnych serc Serenada.pl ogloszenia towarzyskie

  Serwis Bank samotnych serc Serenada.pl ma ułatwić swobodne wybieranie osób wśród grona samotnych. Nie zawsze to musi być spotkanie matrymonialne jak w Biurze matrymonialnym Serenada. Portal ma za zadanie gromadzenie profili osób wyłącznie samotnych, którzy podobnie jak w biurze matrymonialnym mogą korzystać z naszych usług. W serwisie Serenada.pl ważnym etapem jest założenie swojego profilu i dodanie swojego zdjęcia. Wśród naszych użytkowników są osoby w różnych przedziałach wiekowych od 18 do 70 lat. Są to osoby wykształcone, w większości z wyższym wykształceniem o różnych zawodach i zainteresowaniach. Z portalu korzystają też osoby zamieszkałe zagranicą. Internet i nasz serwis matrymonialno-randkowy umożliwia osobom samotnym korzystanie z wielu możliwości a najważniejsze są randki internetowe. Powstają nowe jak grzyby po deszczu, mocno trzymają się dobre portale randkowe i towarzyskie. Wszystko to ma służyć osobom samotnym w poszukiwaniu w sieci nowych przyjaźni. W portalu poprzez wyszukiwarki możesz wyszukać profil użytkownika, zobaczyć zdjęcie oraz zapoznać się z ogłoszeniem lub anonsem wybranej przez Ciebie osoby.

  Data dodania: 05 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Babskimokiem.pl - Kobiety polecają kobietom!

  Serwis społecznościowy, gdzie Kobietym mogą polecać innym Kobietom ciekawe miejsca w internecie - linki, zdjęcia, artykuły, filmiki, itp. Dzięki temu Kobiety mają szansę trafić na atrakcyjne treści, których same mogłyby nie odnaleźć. Dodatkowo każda użytkowniczka może oceniać i głosować na polecane strony - te, które najbardziej się jej podobają i chciałaby je polecić innym Kobietom, jako warte przeczytania.

  Data dodania: 14 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • czatPOL.pl - dla nas jesteś ważny!

  Nasza strona, w ciekawy i efektywny sposób, zebrał i zgrupował dobre elementy integracyjne, znajdujące się w Internecie. Teraz w jednym miejscu, wyrazisz swoje uczucia, potrzeby i zaprezentujesz innym swój wizerunek. Każdy zarejestrowany użytkownik dostaje szereg narzędzi, dzięki którym słowo nuda, staje się puste! Rozbuduj samodzielnie swój profil, zaprezentuj zdjęcia, pisz swój internetowy pamiętnik i pisz na najlepszym czacie w naszym kraju! Wstąp, zobacz i zostań z nami do końca świata!

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • formalności po ślubie

  Pomożemy Ci zwinnie przeprowadzić formalności związanych ze zmiana nazwiska po slubie oraz wymiana dowodu osobistego. Zaoszczędzimy twój czas na szukaniu wiadomości. Otrzymasz wszystkie niezbędne formularze, które wypełnią się w zautomatyzowany sposób i wyraziste instrukcje gdzie, jak załatwić. Zmień z nami swoje nazwisko i sama zdecyduj w jaki sposób zagospodarować zaoszczędzony czas. Zapamiętaj, że pomagamy przy zrealizowaniu formalności po ślubie.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poznaj siebie - rozwój osobisty kobiet

  Poznaj siebie to psychozabawa zorganizowana w formie gry towarzyskiej, dzięki której możesz dowiedzieć się co o tobie myślą twoi znajomi. Wiedza na temat obrazu własnej osoby na tle opinii znajomych (uzyskanych anonimowo i przedstawionych statystycznie) może być punktem wyjścia twojego rozwoju osobistego.
  Czy byłoby to użyteczne gdybyś tak jak James Bond miał/a w głowie swoisty skaner, dzięki któremu widzisz myśli swoich znajomych na swój temat. Wiesz już do czego byś go zastosował/a jako pierwsze?

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • I love beauty - Uroda

  BEAUTY GUIDE Przewodnik Urody ma charakter kompleksowy – obok wersji na stronie przewodnikurody.pl pojawi się równolegle serwis internetowy oraz katalog stron, w którym znajdą się firmy z nami współpracujące. Nawiązując z nami współpracę inwestują Państwo w swój biznes, dając się poznać szerokiemu gronu odbiorców poprzez zaistnienie w kilku mediach jednocześnie, utrwalają Państwo przekonanie stałych klientów o wysokiej jakości państwa usług, a także zachęcają Państwo nowych do przyjścia właśnie do Państwa. Chcemy trafić do kobiet aktywnych zawodowo i dbających o swój wizerunek, a te są często stałymi użytkownikami Internetu, jak również odbiorcami tzw. prasy kobiecej z zakresu tematyki zdrowia i urody. Ze względu na brak czasu kobiety aktywne nastawione są na szybkie uzyskanie wiadomości na temat usług, które je interesują. Ze względu na pracę zawodową czy innego rodzaju aktywności, jak np. działalność w różnych stowarzyszeniach czy organizacjach, a także z powodu życia prywatnego nie mają one czasu na to, by spędzać godziny w poszukiwaniu informacji. BG zawsze mogą mieć przy sobie, w torebce, a także na ekranie komputera, ponieważ planowane jest również udostępnienie magazynu w wersji on-line.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro matrymonialne SERENADA serwis dla samotnych


  Biuro Serenada świadczy usługi wyłącznie osobom samotnym, którzy pragną poznać bliską osobę, sympatię, nową miłość i życiowego partnera. Aby zostać naszym klientem (członkiem) należy: Wypełnić ankietę członkowską i przesłać na adres naszego Biura. Dołączenie aktualnego zdjęcia jest mile widziane, bowiem zwiększa to atrakcyjność oferty i ułatwia nawiązanie pierwszego kontaktu. Następnie należy dokonać opłaty członkowskiej (wpisowej) zgodnie z podanym cennikiem. Członkostwo trwa 10 miesięcy, z możliwością przedłużenia. Po otrzymaniu ankiety i opłaty członkowskiej samotna osoba już korzysta z naszych usług. Naszym Klientom Biuro matrymonialne zapewnia:
  -aktualny biuletyn ofert krajowych zgodnie z deklarowanymi wymaganiami
  -na telefoniczne lub osobiste życzenie Klienta nowy biuletyn ofert, średnio raz w miesiącu
  -zamieszczenie oferty matrymonialnej Klienta w katalogu ofert na czas nieograniczony (lub do odwołania)
  -doradztwo, indywidualną, profesjonalną pomoc w doborze partnera/ki
  -dyskrecję, na przesyłkach nie stosujemy pieczątek ani logo oraz bezpieczeństwo danych teleadresowych
  -informacje o nowych promocjach i przedsięwzięciach Biura matrymonialnego Serenada(wieczorki, wczasy dla samotnych)
  -na stronie internetowej Biura ofertę, skrócone anonse zamieszczamy za darmo, wyłącznie za zgodą Klienta. Przekazywanie ofert i wybór partnera:
  Dla Klientów z całego kraju, którzy wybrali przynależność korespondencyjną, biuletyny ofert wysyłamy przez Internet lub listownie. Klient z otrzymanego biuletynu dokonuje samodzielnego wyboru ofert i kontaktuje się z Biurem (listownie, pocztą e-mail, telefonicznie) w celu otrzymania danych teleadresowych lub fotooferty wybranej przez siebie osoby. Do wybranych ofert zawsze dosyłamy zdjęcia (znak “fo” przy ofercie). Na stronie naszego Biura zamieszczono tylko część ofert Pań i Panów z kraju, natomiast oferty matrymonialne zagraniczne są ze zdjęciami i zamieszczono wszystkie. Polecamy nasze usługi matrymonialne dla każdego, który pragnie - wygrać z samotnością!

  Data dodania: 05 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Babska Rzecz - portla od kobiet dla kobiet.

  Dołącz do grona nowoczesnych kobiet.
  Twórz społeczność, komentuj produkty, twórz książkę kucharską i dyskutuj na forum.
  Twórz galerie swoich zdjęć i filmów, pokazuj je znajomym.
  Portal dopiero startuje, lecz to dzięki Tobie może stać się najfajniejszym miejscem w sieci.
  W najbliższym czasie dostępne będą blogi użytkowniczek i wiele innych atrakcji.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Twójkłopotek.pl – Twoje miejsce w sieci

  Tylko u nas spędzisz czas z uśmiechem na twarzy. Setki pytań które czekają na Twoją odpowiedź. Nie stój z boku – pomóż innym! Tylko teraz masz możliwość odkłopotkania wielu wątpliwości. Może to właśnie dzięki Tobie innym będzie łatwiej żyć. Twórz znajomości, przyjaźnie i miłości z portalem twojklopotek.pl.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niezadowoleni

  Serdecznie witamy wszystkich w serwisie NieCierpie.pl. Jest to serwis, gdzie każdy może wyrazić swoje niezadowolenie. Denerwuje Cię sąsiad, jakiś durnowaty przepis, nie rozumiesz jakiejś rzeczy, może tu o tym napisać. Jedyne o czym musisz pamiętać dodając swój wpis to dobry smak. Zapoznaj się z naszymi zasadami zanim dodasz wpis.

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis dla kobiet

  Serwis gazety Zwierciadło to punkt dla każdej inteligentnej kobiety, ale nie tylko. Zwierciadlo.pl to innowacyjny serwis z profesjonalną bazą rad, a także miejsce gdzie tworzy się internetowa społeczności. Można spotkać tu dużo znanych osobistości, które to udzielają się w naszym serwisie. Nasze plusy to profesjonalne artykuły, bezcenne porady, także delikatne tematy poruszane bardzo szeroko przez ekspertów jak i naszą społeczność. Zwierciadlo.pl to miejsce gdzie można odetchnąć i zrelaksować się przy ciekawym artykule, bo jedynie takie można przeczytać na łamach naszego portalu. Zapraszamy do nas.

  Data dodania: 25 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • WebMama.pl - portal społecznościowy dla mam - Akademia rodzica

  Portal społecznościowy dla mam, z akademią rodzica w postaci video e-learningu, a także strefą zabaw dla dziecka w technologii augmented reality. Webmama pomaga zawierać nowe znajomości, przyjaźnie, organizować wspólnie spotkania i zabawy, zachęca do wymiany doświadczeń i informacji które mogą pomoc innym mamom.
  Powstał on w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na zdobywanie przez Internet informacji na temat ciąży, porodu i samego macierzyństwa. W serwisie zawarte są nie tylko treści edukacyjne, informacyjne czy rozrywkowe, ale również grupy dyskusyjne, co umożliwia szybką wymianę informacji między użytkownikami. Do artykułów cieszących się największym zainteresowaniem należą w szczególności te omawiające objawy ciąży w pierwszych tygodniach, badania prenatalne i jadłospis przedszkolaka.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy społecznościowe

Serwisy społecznościowe - nowa strona:

Adres: