Ogłoszenia towarzyskie Podkategoria: Ogłoszenia towarzyskie

 • Randki Bank samotnych serc Serenada.pl ogloszenia towarzyskie

  Serwis Bank samotnych serc Serenada.pl ma ułatwić swobodne wybieranie osób wśród grona samotnych. Nie zawsze to musi być spotkanie matrymonialne jak w Biurze matrymonialnym Serenada. Portal ma za zadanie gromadzenie profili osób wyłącznie samotnych, którzy podobnie jak w biurze matrymonialnym mogą korzystać z naszych usług. W serwisie Serenada.pl ważnym etapem jest założenie swojego profilu i dodanie swojego zdjęcia. Wśród naszych użytkowników są osoby w różnych przedziałach wiekowych od 18 do 70 lat. Są to osoby wykształcone, w większości z wyższym wykształceniem o różnych zawodach i zainteresowaniach. Z portalu korzystają też osoby zamieszkałe zagranicą. Internet i nasz serwis matrymonialno-randkowy umożliwia osobom samotnym korzystanie z wielu możliwości a najważniejsze są randki internetowe. Powstają nowe jak grzyby po deszczu, mocno trzymają się dobre portale randkowe i towarzyskie. Wszystko to ma służyć osobom samotnym w poszukiwaniu w sieci nowych przyjaźni. W portalu poprzez wyszukiwarki możesz wyszukać profil użytkownika, zobaczyć zdjęcie oraz zapoznać się z ogłoszeniem lub anonsem wybranej przez Ciebie osoby.

  Data dodania: 05 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • O-randki.pl - randki internetowe

  Randki w wyjątkowym serwisie. Milion szans na flirt, randkę, miłość. Szukaj randki, znajomych, czatuj, wysyłaj, rozmawiaj online, pisz bloga i maile, zamieszczaj fotki. Darmowa rejestracja

  Nowoczesne i fajne, darmowe randki w serwisie pełnym super ludzi. Szukaj miłości romansu ekscytujących przeżyć, umieszczaj zdjęcia, dodawaj komentarze.

  Polecamy profile osób samotnych, którzy poszukują miłości, przyjaciela i partnera życiowego w celu matrymonialnym lub partnersko-towarzyskim

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro matrymonialne Warszawa

  Con Te Studio Warszawa to biuro matrymonialne oferujące bardzo ważną usługę jaką jest znalezienie swojej drugiej połówki. W naszej bazie posiadamy wiele atrakcyjnych ofert zarówno dla pań jak również dla panów. Chcemy, aby wszyscy nasi klienci czuli się komfortowo, dlatego też zapewniamy pełną dyskrecję. Spotkania w naszym biurze wyznaczane są indywidualnie na określoną godzinę, abyście nie czuli się Państwo skrępowani. Jeżeli więc zależy Ci na udanym związku, chcesz kochać i być kochanym biuro matrymonialne Con te Studio Warszawa jest rozwiązaniem dla Ciebie.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro matrymonialne SERENADA serwis dla samotnych


  Biuro Serenada świadczy usługi wyłącznie osobom samotnym, którzy pragną poznać bliską osobę, sympatię, nową miłość i życiowego partnera. Aby zostać naszym klientem (członkiem) należy: Wypełnić ankietę członkowską i przesłać na adres naszego Biura. Dołączenie aktualnego zdjęcia jest mile widziane, bowiem zwiększa to atrakcyjność oferty i ułatwia nawiązanie pierwszego kontaktu. Następnie należy dokonać opłaty członkowskiej (wpisowej) zgodnie z podanym cennikiem. Członkostwo trwa 10 miesięcy, z możliwością przedłużenia. Po otrzymaniu ankiety i opłaty członkowskiej samotna osoba już korzysta z naszych usług. Naszym Klientom Biuro matrymonialne zapewnia:
  -aktualny biuletyn ofert krajowych zgodnie z deklarowanymi wymaganiami
  -na telefoniczne lub osobiste życzenie Klienta nowy biuletyn ofert, średnio raz w miesiącu
  -zamieszczenie oferty matrymonialnej Klienta w katalogu ofert na czas nieograniczony (lub do odwołania)
  -doradztwo, indywidualną, profesjonalną pomoc w doborze partnera/ki
  -dyskrecję, na przesyłkach nie stosujemy pieczątek ani logo oraz bezpieczeństwo danych teleadresowych
  -informacje o nowych promocjach i przedsięwzięciach Biura matrymonialnego Serenada(wieczorki, wczasy dla samotnych)
  -na stronie internetowej Biura ofertę, skrócone anonse zamieszczamy za darmo, wyłącznie za zgodą Klienta. Przekazywanie ofert i wybór partnera:
  Dla Klientów z całego kraju, którzy wybrali przynależność korespondencyjną, biuletyny ofert wysyłamy przez Internet lub listownie. Klient z otrzymanego biuletynu dokonuje samodzielnego wyboru ofert i kontaktuje się z Biurem (listownie, pocztą e-mail, telefonicznie) w celu otrzymania danych teleadresowych lub fotooferty wybranej przez siebie osoby. Do wybranych ofert zawsze dosyłamy zdjęcia (znak “fo” przy ofercie). Na stronie naszego Biura zamieszczono tylko część ofert Pań i Panów z kraju, natomiast oferty matrymonialne zagraniczne są ze zdjęciami i zamieszczono wszystkie. Polecamy nasze usługi matrymonialne dla każdego, który pragnie - wygrać z samotnością!

  Data dodania: 05 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia matrymonialno - towarzyskie

  Samotność to wielki problem dla wielu z nas. Internet jest świetnym miejscem dla ludzi żyjących samotnie na szukanie drugiej połówki.
  Strona www.SamotneSerca.pl to serwis anonsów towarzysko-matrymonialnych. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które żyją samotnie do darmowego dodania swojego ogłoszenia matrymonialnego. Odnajdziesz w naszym serwisie osoby samotne z naszego kraju oraz zagranicy. Masz możliwość skorzystania z przesyłania do nich wiadomości oraz dyskusji na czacie.

  Data dodania: 10 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro matrymonialne-Godiva

  Biuro kojarzy osoby zkraju oraz zagranicy. doswiadczenie  oraz osobisty kontakt z kandydatami pozwala latwiej  zasugerowac trafna oferte . Mezczyzn z Europy sklaniamy do przyjazdu do Polski co ulatwia poznanie sie . Przy pomocy biura Godiva  jestescie panstwo na dobrej drodze poznania osoby z Europy. Spotkanie mozemy zorganizowac  w Czestochowie lub u Panstwa w miejscu zamieszkania jesli ku temu sa warunki. Ze wzgledu na oplaty mezczyzn z Europy kobiety korzystaja z uslug biura gratis (darmo).Chce Panstwu powiedziec ze kandydaci biura  to osoby w roznym wieku  o rozym statusie spolecznym z subiektywnymi doswiadczeniami zyciowymi ale bedace zdecydowane na poznanie kobiety. Mysle ze warto jest poznawac ludzi, inna kulture, inne subiektywne spostrzezenia drugiego czlowieka. Jesli Panstwo wiecie czego od zycia oczekujecie to biuro Godiva jest dobrym partnerem do drogi w dobrym kierunku.

  Data dodania: 20 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszeniowiec – ogłoszenia drobne, reklama, praca rzeszów, nieruchomości, domy

  Jeśli szukasz pracy, mieszkania, auta, chcesz sprzedać dom, zareklamować swoją firmę lub usługi - zrób to skutecznie w Ogłoszeniowcu : Rzeszów, Krosno, Mielec Przemyśl, Stalowa Wola . Bezpłatne ogłoszenia drobne, tanie reklamy, wysoka oglądalność. Doskonałe narzędzie do promocji Twojej firmy.
  Jesteśmy najszybciej rozwijającym się serwisem ogłoszeniowo-reklamowym na Podkarpaciu.

  W wysokim tempie rośnie ilość osób odwiedzających oraz zamieszczających ogłoszenia i reklamy. Naszym celem jest zajęcie pozycji lidera wśród podkarpackich serwisów ogłoszeniowych.

  Prowadzimy intensywne kampanie reklamowe naszego serwisu, dlatego też ogłoszenia, reklamy w nich zawarte docierają do bardzo wielu Waszych obecnych jak i naszych klientów.

  Ogłoszeniowiec to doskonałe narzędzie do budowy wizerunku, a w szczególności do pozyskiwania nowych klientów na Wasze towary i usługi.

  W ogłoszeniowcu mieszkańcy Podkarpacia znajdą największą ilość ogłoszeń dotyczących pracy, nieruchomości, samochodów, usług.

  Biorąc pod uwagę tempo rozwoju ogłoszeniowca, szeroką zewnętrzną promocję serwisu, ilość odwiedzających ogłoszeniowca w relacji do ceny ogłoszeń i reklam to z dumą możemy stwierdzić, że jesteśmy najtańsi. (opracowano na podstawie porównania cen z 5 innymi serwisami).

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tylkopiekni.pl - Randki Bez Rozczarowań!

  Jedyny serwis randkowy wyłącznie dla atrakcyjnych ludzi. Randki online dla najpiękniejszych singli w Polsce. Przejdź przez selekcję, flirtuj, umów się na wyjątkową randkę!

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Randki w Twoim mieście - bezpłatny serwis randkowy

  - Zarejestruj się i stwórz swój profil, następnie opisz swoją osobę i dodaj zdjęcia.
  - Szukaj miłości, przyjaźni lub luźnej znajomości.
  - Dodawaj znajomych do profilu, wysyłaj i otrzymuj prywatne wiadomości oraz prezenty,
  dodawaj informację o imprezach, sprawdź kto jest online i pisz komentarze.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Randki, anonse, oferty matrymonialne, ogłoszenia matrymonialne, ogłoszenia towarzyskie

  Randki, anonse, oferty matrymonialne, ogłoszenia matrymonialne, ogłoszenia towarzyskie - nie czekaj dodaj swoje ogłoszenie już dziś!!! Znajdziesz tu również setki ogłoszeń matrymonialnych z całego Kraju.

  Data dodania: 13 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Anonse kobiet

  Serwis towarzysko erotyczny cyberrandka.eu zawiera darmowe anonse matrymonialne kobiet i panów z całej Polski szukających romansu bądź erotyki. Portal jest przeznaczony dla ludzi potrzebujących mocnych wrażeń i sporej dawki erotyki w sieci. Każde ogłoszenie zawiera wiarygodne zdjęcie oraz dane kontaktowe umożliwiające umówienie się na randkę lub spotkanie towarzyskie.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Towarzyskie anonse dla panów i pań

  Strona sympatyczni.pl oferuje sprawdzone oferty i ogłoszenia towarzyskie ze zdjęciami. W bazie anonsów widnieje wiele tysięcy ofert erotycznych użytkowników chcących się dobrze rozerwać oraz znaleźć kogoś w celu towarzyskim. Portal oferuje darmowe przeglądnie fotek ogłaszających się kobiet oraz bezpłatne dodawanie ofert. Dodawane są tylko prywatne anonse amatorów ze zdjęciem.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Kalisz.

  Portal ogłoszeń kaliszak to niedościgniona zamieszczanie prywatnych ogłoszeń całkowicie darmowo. Z serwisu mogą skorzystać osoby z całego
  województwa postanawiające zamieszczać ogłoszenia typu oddam oraz oferty wycieczek turystycznych i również innych w zakresie drobnychusług hydraulicznych czy korepetycji. Z portalu mogą takżeskorzystać poszukujący pracowników lokalni przedsiębiorcy i gotowi przyjąć pracę kandydaci w różnych zawodach. Nowe ogłoszenia dodawane są ciągle. Uprzejmie zapraszamy do dodawania ogłoszeń. Najszybciej nas znaleźć wpisując w wyszukiwarce słowo ogłoszenia Kalisz.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia dla Kielczan.

  Ten Serwis ogłoszeniowy powstał po to, aby każdy mieszkaniec miasta Kielce mógł dodawać swoje ogłoszenia bezpłatnie.
  Dodawanie ogłoszeń jest niesamowicie proste, wystarczy że poprawnie uzupełnimy formularz wysyłki nowych ogłoszeń. Po właściwym wypełnieniu, należy zaczekać z reguły do 20 godzin na zaakceptowanie go przez administratora strony. Najszybciej nas znaleźć wpisując w wyszukiwarce słowo ogłoszenia Szczecin.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogłoszenia towarzyskie

Ogłoszenia towarzyskie - nowa strona:

Adres: