Czekoladowe fontanny Podkategoria: Czekoladowe fontanny

 • Czekoladowa fontanna

  Oficjalna strona firmy zajmującej się wynajmem, obsługą czekoladowych fontann. Firma posiada bardzo duże doświadczenie zdobyte podczas wielu imprez i uroczystości, na których gościły ich czekoladowe fontanny. Oferuje dwa rodzaje czekoladowych fontann służących idealnie na weselach i innych większych imprezach. Oferta firmy skierowana jest do osób prywatnych oraz firm z terenu woj. mazowieckiego. Na stronie znajduje się pełna oferta, galeria oraz inne.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czekoladowa fontanna

  Jesteśmy firmą która zajmuje się szeroko pojętym dekorowaniem kościołów, aut, sal, a także innych rzeczy i pomieszczeń na potrzeby ślubów i wesel. Nasze dekoracje tworzone są z pasją, pomysłem oraz pełną starannością, dlatego też wszystkie przygotowane przez nas dekoracje wzbudzają zachwyt i podziw. Jeśli i Ty podczas swojego wesela chcesz widzieć piękne ozdoby z balonów, wspaniale ustrojony stół, piękne krzesła, czy też wspaniale ustrojony kościół to zgłoś się do nas. Działamy w Warszawie. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zgłoś się do nas już teraz ? zapewnimy Ci wspaniałą imprezę za małą cenę. Nasze wcześniejsze prace dostępne są na naszej stronie internetowej - tam znajdziesz obszerną galerię i na jej podstawie ocenisz, czy trafiamy w twoje gusta.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fontanny czekoladowe- CZEKOLADOWA FONTANNA

  FONTANNA CZEKOLADOWA
  Wypożyczalnia czekoladowych fontann.
  Zaskocz swoich gości niecodzienną atrakcją. Czekoladowa fontanna to największy hit.
  Fontanny czekoladowe stały się wielką atrakcją na przyjęciach w USA i Europie Zachodniej. Najwyższy czas by ta niespotykana atrakcja dotarła do Polski.
  Obsługujemy wesela, bankiety, komunie, studniówki i przyjęcia z każdej innej okazji.
  Do dyspozycji różnego rodzaju czekoladowe fontanny w różnych pakietach obsługi.
  Działamy na obszarze całego kraju, siedem dni w tygodniu, głównie w Małopolsce i na Śląsku.

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fontanny czekoladowe

  Wiesz, że z czekolady można zrobić nie tylko pyszne smakołyki, ale też... fontanny czekoladowe? Są one doskonałą ofertą dla wszystkich tych, którzy bezskutecznie poszukują pomysłu na to, jak uatrakcyjnić swoje przyjęcie. W kilka minut możesz zamówić takie fontanny na własną imprezę – czy to wesele, przyjęcie urodzinowe, kinderbal czy nawet studniówka, takie czekoladowe pyszności nadają się dosłownie wszędzie.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Czekoladowe fontanny

Czekoladowe fontanny - nowa strona:

Adres: