Hostessy Podkategoria: Hostessy

 • Agencja hostess

  Gorąco zapraszam do odwiedzenia strony agencji modelek. Moja agencja mieści się w Warszawie jednak obsługujemy klientów z całego kraju. Jeśli poszukujesz hostess na imprezy to znakomicie trafiłeś. Jesteśmy w stanie zorganizować również pokazy mody, jeśli chcesz poznać poznać ofertę naszej agencji hostess to gorąco Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszej strony już dzisiaj. Z naszą agencją Twoja firma łatwiej osiągnie sukces. Gorąco Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess

  Targi, konferencje, wydarzenia międzynarodowe – na wszystkich imprezach potrzebna jest profesjonalna obsługa. W tym celu powstała agencja modelek, hostess i animatorek Hostessima. Kompleksowość usług obejmująca całą Polskę sprawia, że każdy klient chcący mieć fachowy personel na daną okazję, powinien skorzystać z oferty tej agencji. Pragnę zaprosić wszystkich Państwa do zapoznania się z profilem strony oraz wszechstronną propozycją firmy Hostessima.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy Kraków, Zakopane, Katowice

  Agencja Hostessy InPlus od 2006 roku zapewnia wyjątkowe hostessy w południowej Polsce.
  Naszą ofertę kierujemy do firm, które chciałyby skorzystać z profesjonalnej pomocy hostess podczas targów, konferencji, bankietów czy akcji promocyjnych.
  Hostessy InPlus to czarujące, młode kobiety, które swoją osobowością i urodą sprawią, że Państwa event będzie udany!

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy Gdańsk

  Jeżeli poszukujecie państwo usługi w zakresie kolportażu ulotek bądź też innych materiałów reklamowych to Media Dystrybucja będzie dla Was najlepszą firmą. Jesteśmy firma z wieloletnim bagażem doświadczeń na rynku, a naszymi głównymi przedmiotami działalności są prenumeraty gazet, plakatowanie, kolportaż ulotek, wynajem hostess także inne usługi dystrybucyjne. Bardzo istotne dla naszej firmy jest tak zwana regionalizacja, polegająca na tym że zatrudniamy pracowników z określonych rejonów, z którymi są do szczętu obeznani. Jakość tworzonych przez naszych ludzi zleceń jest nieustająco monitorowana i kontrolowana a to wszystko w efekcie sprawia, iż możemy oferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Przez lata konstruowaliśmy swoje doświadczenie w zakresie wynajmu hostess czy też takich usług jak kolportaż ulotek. Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, Rumia, Reda i okolice to główne miejscowości naszych działań.
  Jesteśmy przekonani, iż szanowni Państwo uznają naszą ofertę za ogromnie atrakcyjną i skontaktujecie się z nami w celu zapoznania się z szczegółową bazą ofertową.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hostessy

Hostessy - nowa strona:

Adres: