Poradniki Podkategoria: Poradniki

 • Klub Miłośników Wina - www.Nasze-Wina.pl

  Chcesz dobrać sprawdzone wino do romantycznej kolacji? Skorzystaj z "doboru win do potraw", który został przygotowany przez naszego eksperta! A oprócz tego ponad 3000 ocen win wprowadzonych przez naszych Klubowiczów, wywiady z importerami, felietony sommelierów, a także kalendarium degustacji i nie tylko. Zapraszamy!

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Desery

  Deser to zazwyczaj nieodzowny element dnia każdego z nas. Najczęściej sięgamy po niego po obiedzie, aby odpocząć i na chwilę zapomnieć o wszystkich problemach. Ich przyrządzenie zazwyczaj nie trwa długo, a jeśli zrobimy ciasto, to starcza ono zazwyczaj na kilka dni. Jeżeil szukasz ciekawych przepisów na desery, możesz zajrzeć na mojego bloga, gdzie znajdziesz także różne ciekawostki i porady.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady żywieniowe - żyję zdrowo

  Zajmuję się poradami dietetycznymi. Dla zainteresowanych klientów w zależności od potrzeb i stylu życia dopasowuję rodzaj diety, opartej na założeniach Instytutu Żywności i Żywienia.
  W ofercie można odnaleźć wachlarz usług w zakresie doradztwa dietetycznego i żywieniowego dla: dorosłych i dzieci z nadwagą, otyłością i niedowagą, osób ze zdiagnozowaną przez lekarza dolegliwością, kobiet w ciąży i karmiących, ludzi ze zwiększoną aktywnością fizyczną,jaroszy, w zmianie nawyków żywieniowych, wszystkim tym, którzy chcą zadbać o swoją formę i wygląd, oferuję również edukację w zakresie mądrego odżywiania w przedszkolach szkołach,domach wczasowych itp.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dieta białkowa

  W zalewie różnorakich diet, nie jest łatwo wyszukać tę odpowiednią. Praktycznie każda obiecuje cuda a zazwyczaj kończy się jak zawsze. Najpierw zrzucamy zbędne kilogramy, niejednokrotnie niedojadając, a potem pojawia się efekt jo-jo. Zapewne korzystałaś już z niektórych diet jednakże skutek był właśnie taki. Dlatego też zachęcamy cię do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdziesz wiadomości i opinie o Diecie białkowej. Jest to efektywna, białkowa dieta, która gwarantuje długofalowy wynik bez wielkich wyrzeczeń. Na stronie znajduje się też historia powstania tej diety.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zupy - grzybowa, ogórkowa i inne

  Serwis gospodynka.pl zawiera zbiór przepisów na różne zupy, ale także inne dania, w tym kuchni azjatyckiej. Prowadzony jest w formie bloga kulinarnego, niemniej jednak łatwo odnaleźć w nim interesujący nas przepis. Zapraszamy do odwiedzenia, jak też do dodania swoich własnych przepisów kulinarnych - na zupy i nie tylko.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tajska kuchnia

  Smakowałeś tajskie przysmaki? Jeżeli nie, to już niedługo możesz być jednym z nielicznych takich. Tajska kuchnia zdobywa Europę! Dzieje się tak z powodu paru jej sekretów. Pragniesz zidentyfikować jej tricki? To nic wielkiego! Z łatwością samodzielnie poradzisz sobie z jej przepisami! Najfajniejsze tajskie posiłki możesz zrobić sam i zaskoczyć wszystkich. Uważasz, że to kwestia przypraw? Jakich? Możesz je dostać? Nic nie jest niemożliwe! Spróbuj sam. Sprawdź naszą stronę i zaszalej z tajskimi sekretami!

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poradniki

Poradniki - nowa strona:

Adres: