Diety Podkategoria: Diety

« poprzednia strona · 4
 • Plus 5 kg - czyli jak przytyć?

  "+5 kg" to blog, który ma zaprezentować walkę autorki z treningami i dietą, służącymi do realizacji nietypowego celu autorki bloga - zwiększenie wagi o 5 kg. Autorka bloga rozpoczyna swoją przygodę z dietą i treningami przy wzroście 178cm od wagi 61 kg, a jej celem jest osiągnięcie co najmniej 66 kg, gdyż ze swoją obecną wagą czuje się niekomfortowo. Jak wyglądają jej treningi i dieta? Zapraszamy do kibicowania i obserwowania poczynań na blogu.

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Przepisy dietetyczne

  Dietologia to serwis, w którym można znaleźć zarówno szczegółowe opisy diet, jak i przepisy, w tym przepisy w dietach specjalnych (przepisy bezglutenowe, przepisy bez laktozy, przepisy wegetariańskie, przepisy wegańskie).Wszystkie nasze przepisy zawierają zdjęcia, a ich dokładne opisy sprawiają, że w prosty sposób, krok po kroku, można zapoznać się z recepturami na przyrządzenie danej potrawy.

  Data dodania: 24 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie odchudzanie

  Nowoczesna kawa odchudzająca. Preparat eliminuje rozterki: szybkie chudnięcie lub trwałe chudnięcie. Jego systematyczne spożywanie powoduje gubienie wagi w szybkim czasie. Do wyboru są różne aromaty oraz wersja do spożycia na zimno. Otrzymane dzięki temu napoje na odchudzanie są pyszne i efektywne zarazem. Nie posiada także nienaturalnych pierwiastków i nie powoduje negatywnych efektów.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dieta dukan

  Przedstawiony na naszej stronie harmonogram żywienia, który czytelnik będzie mógł powoli przeanalizować pokazuje bardzo profesjonalne podejście do racjonalnego odżywiania. Poprzez cztery fazy, jakie obecne będą przy osobie korzystającej z diety przez cały czas jej stosowania mamy przygotować organizm do życia po zakończeniu kuracji. W 1 fazie, która jest najcięższa zbijamy jak największą liczbę kilogramów. W 2 fazie wykorzystując nieco słabszą kurację dochodzimy do zaplanowanej przez nas wagi. Faza trzecia powinna ustabilizować nasz organizm i w trakcie jej stosowania pozbywamy się efektu jojo. Ostatnią fazę można natomiast stosować praktycznie do końca życia, ponieważ nie jest ona zanadto utrudniająca funkcjonowanie na co dzień.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak schudnąć

  Jeśli szukasz odpowiedzi na nurtujące wiele kobiet pytanie jak łatwo schudnąć, to chcielibyśmy polecić nasz blog, który jest właśnie poświęcony skutecznym sposobom odchudzania. Artykuły w nim opublikowane wspomogą Cię w walce z największym problemem dużej liczby kobiet, jakim jest nadwaga i otyłość. Jeśli próbowałaś już różnorodnych sposobów i żadna z nich nie okazała się na tyle zadowalająca, byś mogła odetchnąć z ulgą, to koniecznie odwiedź nasz blog i zapoznaj się ze wszystkimi treściami w nim zawartymi. Za ich sprawą dowiesz się jak schudnąć szybko bez narażania się na wyczerpujące głodówki i ćwiczenia, które z reguły przyczyniają się do osłabienia organizmu.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dieta

  Ilu ludzi mamy na świecie, tyle również może istnieć różnorodnych diet. W zależności więc z jakim człowiekiem posiadamy do czynienia, taka również dieta jest mu potrzebna. Wiadomo, że jeden ma możliwość pozwolić sobie na niektóre słodycze, a inny w żadnym wypadku, nie może do tego dopuścić. Jedne zatem składniki mogą tez być dobre dla jednej grupy osób, inne zaś dla drugiej grupy. To należy wiedzieć i dzięki naszej stronie, właściwie każdy dowie się, co dla niego jest dobre.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dieta Owocowo-Warzywna

  Firma Cichosza ofiaruje urlopy odchudzające na Lubelszczyźnie. Miejsce to idealnie odziałujowuje na witalne samopoczucie. Alternatywę przejażdżki na rowerze w reprezentatywnym uspokajającym zobaczeniem strefie Lublina. Chudnąc w ośrodku masz szansę witalnego odżywiania się. Nasz ośrodek opracował słuszne diety owocowo – warzywne które idealnie oddziaływają na stan odchudzania i na system danego grubasa. Egzekwujemy zabiegi pielęgnacyjne i masaże słynnych lekarzy. Jedną ze specjalistycznych posiłków są właściwie dobrane substancje odchudzające polecane przez Dr Ewę Dąbrowską. Specjalistycznego dietetyka w kurowaniach nadwyżki u dojrzałych jak i u dzieci. Więcej na witrynie internetowej www.cichosza.com.pl

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Spis stron o tematyce zdrowotnej

  Serwis dietowo.net daje możliwość swym użytkownikom na oglądanie tylko najbardziej interesujących serwisów. Wszystko to za sprawą reguł których się trzymamy podczas dobierania stron do grona naszego katalogu witryn. Duża ilość diet i serwisów piszących o odchudzaniu udowadnia, że należy dokładnie sprawdzać ich treści, by uniknąć reklamowania „pustych” stron. Na łamach naszego serwisu możemy uzyskać szczegółowe informacje odnośnie takich regulaminów żywieniowych jak dieta kopenhaska, lub1000 kalorii. Tego rodzaju diety są dokładnie rozpisane i rzetelnie ukazane. Tak jak być powinno w tego typu serwisach.

  Data dodania: 18 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dieta niskowęglowodanowa

  Dieta Atkinsa na pewno należy do spornych programów żywieniowych. Z jednej strony ułatwia nam utratę zbędnych kilogramów, z drugiej zaś naraża nasze zdrowie. Jest to dieta niskowęglowodanowa, która polega na wyeliminowaniu z menu węglowodanów i zastąpieniu ich produktami białkowymi i tłuszczowymi. Zanim zaczniemy tę dietę, musimy przemyśleć wszystkie jej złe strony i zalety . Wybór należy jedynie do nas.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dieta Dukana

  Strona internetowa o bardzo znanej i skutecznej w działaniu diecie proteinowej dr Dukana. Dieta ta nie zmusza do ograniczenia ilości spożywanych posiłkówlecz na wypracowaniu i przyzwyczajeniu się do nowych, lepszych nawyków żywieniowych. Na portalu znajduje się szeroka gama przepisów. Sporym sukcesem cieszą się tu przepyszne desery. Przeczytać można tu również o zasadach i etapach diety, z którymi warto się zapoznać. Dieta dukana pomogła schudnąć już wielu osobom. Zapraszamy na dieta-dukana.pl

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bulimia

  Psychologia to jedna z najciekawszych dziedzin nauki z zakresu zachowania ludzkiego oraz stanów umysłu. Autorzy tej strony poruszają tematy z zakresu chorób psychologicznych, problemów w stosunkach między ludzkich. Tępo naszego życia powoduje u nas wiele zmian i warto wiedzieć jak dbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Z pozoru małe problemy mogą być początkiem poważnej choroby. Warto już dziś odmienić złe nawyki by nie żałować w przyszłości. Zachęcam do zapoznania się z tą witryną internetową.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Diety

Diety - nowa strona:

Adres: