Wieczór panieński Podkategoria: Wieczór panieński

 • CATERING POZNAŃ

  Szalenie mobilna ekipa cateringowa Bogoty dotrze wszędzie tam, gdzie zechcecie spróbować naszych dań. Najwyższe kwalifikacje i doświadczenie pracujących dla nas kucharzy gwarantują wyborny smak i najwyższą jakość serwowanych potraw. Zapewniamy także profesjonalną obsługę kelnerską.

  Obsłużymy imprezy firmowe, biesiady plenerowe, spotkania rodzinne i okolicznościowe. Przygotujemy i zaserwujemy potrawy na imprezy targowe, konferencje i szkolenia. Wszystko smacznie i sprawnie, czyli profesjonalnie. Chcemy sprostać każdemu wyzwaniu i spełnić wszystkie Wasze oczekiwania.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bogota w Poznaniu

  W Bogocie zasmakujecie nie tylko świetnej zabawy. Do ciepłych i niepowtarzalnych wnętrz klubu zwabią Was apetyczne zapachy i wyśmienite smaki serwowanych przez nas potraw.  Nasze specjały to kontrabanda z obu Ameryk: fajita, paella, tortille na wszelkie sposoby skąpane w pikantnej salsie.

  Kulinarnym tradycjonalistom, zakochanym w kuchni Starego Kontynentu proponujemy wyborne dania znane z europejskich stołów z akcentem á la Bogota.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • integracja dla firm

  Zawsze dbamy o to, żeby efektem naszej pracy nie był zwykły event, konferencja czy bankiet, ponieważ zależy nam, aby klient korzystający z oferowanych przez nas usług, znalazł element artyzmu w każdym, organizowanym przez Nas wydarzeniu.To już najwyższy czas aby przekroczyć próg firmy, wyjść na zewnątrz by odpocząć i zebrać siły, aby być gotowym na kolejne wyzwania. Naszym głównym celem jest pełna satysfakcja i zadowolenie klienta.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • WIECZORY PANIEŃSKIE

  W Bogocie przemycamy doskonałą zabawę w oszałamiających ilościach. Nasi DJ’e rezydenci kuszą na parkiecie mnóstwo wirujących ciał w rytmach hitów ostatnich 30 lat oraz latino.

  W przytulnych wnętrzach sali kameralnej zapewniamy miejsce dla 30 osób. Tym, którzy wolą tętniące gwarem miejsca proponujemy zabawę w sali głównej klubu, gdzie pomieści się 200 gości.

  Od naszych najwymyślniejszych drinków zakręci się Wam w głowie, a nasza obsługa będzie służyć Wam nieustającą pomocą. Jesteśmy już znani z rewelacyjnych imprez organizowanych – firmowych, jak i prywatnych.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Eventowa Edino - Organizacja Imprez Kraków

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Zajmujemy się kompleksową organizacją między innymi: imprez integracyjnych i motywacyjnych, konferencji, bankietów, wieczorów tematycznych, pikników, imprez okolicznościowych, eventów marketingowych oraz wielu innych wydarzeń. Posiadamy świetnie zgrany zespół przebojowych i ambitnych ludzi, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i odpowiednim kwalifikacjom sprawią, że Twoja impreza będzie strzałem w dziesiątkę! Nasze głowy są pełne ciekawych pomysłów, dzięki czemu nie kierujemy się gotowymi scenariuszami. Lubimy wyzwania, dlatego jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu. Jeśli chcesz, by Twój event osiągnął zamierzony cel a Twoi Goście jeszcze przez długi czas wspominali świetną zabawę podczas Twojej imprezy - zwróć się do nas! Stworzymy dla Ciebie imprezę na miarę Twoich oczekiwań i możliwości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej www.edino.pl

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe

  Świetny i oryginalny sposób na wieczór panieński. Skoki spadochronowe są marzeniem wielu osób, często niestety nie spełnianym nigdy w życiu. Już teraz jesteś w stanie wykonać swój pierwszy skok ze spadochronem pod opieką zawodowego instruktora nazywanego również tandem pilotem. Skok odbywa się przy pomocy spadochronu dwuosobowego nazywanego tandemem. Za przebieg skoku odpowiada instruktor. 100% naturalnej adrenaliny przy możliwie pełni bezpieczeństwa bez zbędnych szkoleń ani badań – dla każdego i w dowolnym wieku.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • WIELKOPOLSKIE CENTRUM TAŃCA BESTIME

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Centrum Tańca - Bestime, które niebawem może stać się ulubionym miejscem spędzania wolnego czasu, rozwijania swoich umiejętności, dbania o kondycję, a także poznawania nowych, ciekawych ludzi.

  Podstawą naszej szkoły są Instruktorzy. Dobraliśmy ich bardzo starannie stawiając na wysokie kwalifikacje i przygotowanie metodyczne. W Centrum Bestime pracuje największa ilość instruktorów z krajów latynoamerykańskich w Poznaniu

  Współpracujemy z klubem Cuba Libre. Każdy posiadacz karnetu Bestime, ma wstęp wolny do Cuba Libre.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • firmowe imprezy integracyjne

  Wyjście na imprezę firmową to znakomity sposób na poprawę samopoczucia zarówno swojego jak i swoich współpracowników. Firmowe imprezy integracyjne wpływają b.dobrze na atmosferę wśród ludzi pracujących w zamkniętym środowisku. Zazwyczaj firmowe balety są połączone z krótkimi prezentacjami bądź szkoleniami łatwo przyswajalnymi. Integracja osób w jednym gronie, które realizuje wspólnym projekt bądź cel – to postawienie tylko i wyłącznie na korzyść która zaowocuje w następnych latach.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wieczór panieński

Wieczór panieński - nowa strona:

Adres: