Humor Podkategoria: Humor

 • Czy on mnie kocha, czy on mnie zdradza i inne

  Strona z badaniami on-line którego odbiorcami są kobiety, ale nie tylko, poświęcając pięć minut na odpowiedzenie na przygotowane pytania możesz dowiedzieć się kilku ważnych rzeczy takich jak: Czy on mnie kocha, Czy on mnie zdradza, Co czeka Cię w życiu, Ile będziesz miała dzieci, Jak będzie wyglądało Wasze dziecko czy jaka jest idealna dieta dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy do zabawy.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja przyjęć dla dzieci i dorosłych.

  Pozytywka jest Fabryką Dobrych Pomysłów, która zajmuje się organizacją imprez w Bielsku-Białej. Oferta skierowana jest zarówno do dorosłych jak i dla dzieci. Realizujemy przyjęcia z każdej okazji zarówno w domu jak i w różnym, wskazanym miejscu. Zabawy dla dzieci w Bielsku prowadzone są przez animatorów, w dowolnej tematyce na przykład bajkowej. Z kolei rozrywki firmowe w Bielsku to pikniki i festyny.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filmy i Kabarety Online

  Witryna myflims.pl jest skierowana do osób, które interesują się filmami. Zezwala ona znaleźć w tym miejscu wszelkie produkcje na które obecnie mamy chętkę. Dla dzieci, filmy dokumentalne i wiele innych. To kino online jest bardzo chętnie odwiedzane przez internautów, dlatego że mogą oni tam miło spędzić czas. Ponadto są to darmowe filmy, co nie jest bez znaczenia dla mnóstwa z was.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • atrakcje na imprezie

  Działamy na rynku Polskim od 2000 roku. Oferujemy wszelkiego rodzaju atrakcje na imprezy. Nasza oferta jest ciągle uaktualniana o nowe urządzenia i inne atrakcje na imprezy. Oferujemy również nasze urządzenia rekreacyjne do wykorzystania w centrach handlowych, halach targowych, dyskotekach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej strony www.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal społecznościowy www.rajbox.pl

  Przyjazny Portal Społecznościowy www.rajbox.pl, wszystko bez limitu! Serwis randkowo-społecznościowy, zaproś znajomych kolegów lub rodzinę. Stwórz konto prywatne i dziel się razem nowymi wiadomościami, filmami, fotkami, publikuj swojego bloga, forum, twórz grupy dodawaj wydarzenia ogłoszenia komentarze i wiele innych nowości. Randki, znajomi. Społeczność która czeka na Ciebie.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia imieninowe

  PutFace to zabawny serwis internetowy umożliwiający robienie fotożartów. Za pośrednictwem PutFace można przesłać śmieszne życzenia urodzinowe i życzenia imieninowe. Zdjęcia można doklejać do zabawnych rysunków oraz scen ze znanych filmów. Oferta serwisu obejmuje możliwość zmontowania zabawnej animacji. Opisywana oferta dopuszcza umieszczenie własnego tekstu w danym materiale. Specjalnością serwisu jest możliwość zrobienia zabawnego fotomontażu. Wykonane życzenia można publikować bezpośrednio na portalach społecznościowych.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabawne życzenia urodzinowe

  Zbliżają się dni świąteczne? Nie zapomnij o swoich najbliższych, którym dobrze życzysz! Każdy z nas lubi odbierać życzenia świąteczne, to się nie zmienia. Pamiętaj o tym i wstąp na stronę zyczliwosci.com.pl aby wyszukać życzenia na przydatną okazję. Świąteczne życzenia podzielone na wiele sensownych kategorii, ocenionych i skomentowanych przez naszych odbiorców.

  Wejdź i przekonaj się, że nasze życzenia są świetną paczką materiałów na wszelką okazję! Pamiętaj, że każdy lubi dostawać życzenia i z pewnością dotyczy to także Twoich znajomych. Pamiętaj o tym kiedy nastanie dzień ich urodzin, czy imienin. Dowcipne życzenia na każdą okazję

  Zapraszamy na naszą stronę wszystkich chcących dokonać przyjemność swoim najbliższym!.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • SmilFa - Smile Factory Wielotematyczny Portal Rozrywkowy

  SmilFa to wielotematyczny portal rozrywkowy, znajdziesz u nas śmieszne filmy, teledyski, zwiastuny najnowszych filmów oraz ogromną ilość innych ciekawych i interesujących filmów. Codzienne aktualizacje zapewniają dużą dawkę rozrywki i emocji, odwiedzając nas raz na pewno będziesz nas odwiedzał częściej. Możesz oczywiście u nas dodać swoje filmy, co więcej nawet liczymy na to! Możesz korzystać ze SmilFy jako niezarejestrowany użytkownik, możesz się zarejestrować i poza własnym profilem zyskać właśnie możliwość dodawania filmów i komentowania ich! Odwiedź SmilFę, oglądaj filmy, oceniaj je, komentuj je i baw się świetnie bo SmilFa to najbardziej SmilFastyczny ubaw w sieci ;)

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Humor

Humor - nowa strona:

Adres: