Żłobki Podkategoria: Żłobki

 • Żłobek Warszawa

  Wszystkich maluchów w wieku od 5 miesiąca do 5 roku życia zapraszamy do wspólnej przygody z edukacją i świetnązabawą w naszej placówce w Warszawie.

  Przedszkole dwujęzyczne zostało stworzone z myślą o rodzicach i dzieciach którzy nader wszystko cenią sobie najlepszą jakość edukacji, a jednocześnie pragną, chcą aby ich pociecha opanowało znajomość języka angielskie zanim rozpocznie kształcenie w szkole
  Waszym dzieciom gwarantujemy:

  * Zabawy z językiem angielskim na co dzień - nauczanie języka metodą wychowania jak w rodzinach dwujęzycznych - co umożliwia stały kontakt z językiem umożliwiającym osłuchanie się z językiem i nabycie naturalnego rozumienia angielskich słów i operowania nimi.
  * Rozwijanie talentów plastycznych.
  * Opiekę wysoko wykwalifikowanej kochającej dzieci kadry nauczycielskiej.
  * Edukację i zabawę w niewielkich grupach.
  * Super warunki do zabawy i edukacji (kolorowe sale wyposażone w najnowocześniejsze zabawki i pomoce dydaktyczne)
  * Cztery smaczne i zdrowe posiłki
  * Okres adaptacyjny ułatwiający dziecku rozstanie z mamą.
  * Codzienne zajęcia artystyczne
  * Ciekawe zajęcia ruchowe oraz taneczne
  * Atrakcyjny kalendarz imprez przedszkolnych
  * Opiekę logopedy,
  * Spotkania z rodzicami w formie lekcji pokazowych

  Nasze przedszkole w Warszawie jest otwarte 12 miesięcy w roku w dni powszednie od godziny 7.00 do 18.00.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Wrocław

  Domek Puchatka, który istnieje od dłuższego czasu i zdobył już swoją renomę i uznanie wśród klientów. Klub malucha Wrocław Domek Puchatka stanowi idealne miejsce dla każdego dziecka w wieku do trzech lat, ponieważ jest prowadzony przez profesjonalną i wyedukowaną kadrę pedagogiczną oraz osoby posiadające doświadczenie w opiece nad dziećmi.
  Obecnie dynamiczny rozwój żłobka Domek Puchatka spowodował również możliwość otworzenia nowego punktu i dzięki temu sprostaniu zapotrzebowaniu na usługi związane z opieką nad dziećmi i zmniejszenie również luki istniejącej na rynku wrocławskim na tego typu usługi.
  Domek Puchatka prowadzi działalność opieki nad dziećmi Wrocław i jest to miejsce w którym dziecko otrzymuje ciepło, radość, kreatywne zabawy i doskonale się rozwija. Domek Puchatka jako żłobek we Wrocławiu, oferującym usługi na bardzo wysokim poziomie, świadczone przez doświadczone opiekunki i pedagogów.

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek w Gdańsku

  Każde dziecko jest wyjątkowe jeszcze czerpie charakterystyczną radocha z poznawania świata, a my mamy mu w tym pomagać. Satysfakcja prowadzona w języku angielskim metodą Musical Babies. Język angielski prowadzony jest Metodą Musical Babies. Jest to bardzo atrakcyjna dodatkowo dynamiczna forma zajęć w trakcie których dzieci słuchają piosenek, oglądają historyjki obrazkowe, biorą udział w grach i zabawach. Zajęcia te odbywają się pod okiem wykwalifikowanych lektorów, mających praktykę w pracy z najmłodszymi. Również dzieci mają dodatkowy kontakt z językiem angielskim, gdyż słuchają tekstów także piosenek nagranych na płytach CD. Taka forma edukacji języka angielskiego jest naturalna w przyswajaniu. Dzieci nie muszą poświęcać aktywnej uwagi, ani usiłować zrozumieć tekstów.

  Data dodania: 30 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Gdańsk

  Stryluś jest prywatnym żłobkiem, mieszczącym się w Gdańsku –Wrzeszczu. W naszej placówce opiekę nad waszymi dziećmi sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogów, pielęgniarek oraz opiekunek. Otwierając prywatny żłobek pragniemy stworzyć Państwa pociechom drugi dom. Nasz żłobek zapewnia dzienną opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3 lat w godzinach od 7.00 do 17.30. Posiadamy monitoring online dla rodziców oraz szeroką ofertę zajęć dla dzieci. Każde dziecko jest u Nas traktowane indywidualnie z dużą troską i oddaniem, co minimalizuje tęsknotę rozstania z rodzicami.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa Ursynów

  Centrum Rozwoju Malucha Żuczki Warszawa Ursynów jest idealnym miejscem dla Twojego dziecka. Dbamy o to, żeby dzieci spędzające czas w naszej placówce były zawsze uśmiechnięte, zaradne oraz ciekawe świata. Nasza oferta to żłobek dla najmłodszych oraz przedszkole dla starszych dzieci. Osoby, które chcą zapisać swoje dziecko do żłobka, mogą skorzystać z bezpłatnego jednego m-ca próbnego. Nasz żłobek ulokowany jest w dużym domu o powierzchni 350 m2. Do dyspozycji dzieci są dwie duże sale edukacyjne, a prócz tego mogą one korzystać z bawialni, sali odpoczynku i pokoju spotkań z logopedą. Nasze sale edukacyjne wyposażyliśmy w najlepsze meble, które uzyskały wszelkie wymagane atesty. Wszystkie inne pomieszczenia, w tym również łazienki są bezpieczne i dostosowane do potrzeb dzieci. Nasz obiekt posiada również duży ogród wraz z placem zabaw.
  W naszym klubie malucha prowadzimy także przedszkole. Realizujemy w nim autorskie programy nauczania, których zadaniem jest rozwijanie kreatywności i samodzielności dzieci. Naszym maluchom w ramach atrakcji przedszkola, proponujemy ciekawe wyprawy do rezerwatów przyrody oraz gospodarstw agroturystycznych, koncerty, a także przedstawienia teatralne. W ramach programu dostępne są zajęcia, takie jak: rytmika, gimnastyka korekcyjna, matematyka dziecięca, zajęcia przyrodnicze, przedstawienia teatralne, zajęcia plastyczne. Jest parę możliwości korzystania z opieki naszego przedszkola. Do wyboru są karnety: przedpołudniowy, podstawowy i rozszerzony. Proponujemy Państwu profesjonalną opiekę nad dziećmi oraz konkurencyjne ceny. Zapisy przyjmowane są telefonicznie, jak też przez Internet.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • żłobki w Gdańsku

  Klub Wesołego Smyka to żłobek mieszczący się w Gdańsku. zapraszamy dzieci w wieku od jednego do czterech lat. Oferujemy profesjonalną opiekę nad dzieckiem, naukę poprzez zabawę, moc zajęć dodatkowych (muzycznych, plastycznych i ruchowych)
  Każde dziecko, aby mogło się wszechstronnie rozwijać i odkrywać swoje talenty, powinno otrzymywać dużo różnorodnych bodźców, które będą stymulować różne obszary jego umysłu.

  Właśnie dlatego w naszym żłobku (Klubie Wesołego Smyka) staramy się wprowadzać bardzo zróżnicowane zabawy i zajęcia, np. ćwiczenia edukacyjne, prace manualne, słuchanie bajek, wspólne śpiewanie czy spacery ( staramy się dokumentować poczynania naszych Dzieci dlatego zapraszamy do odwiedzania galerii ze zdjęciami i do oglądania filmów na których są uwieczniane Nasze Pociechy).

  Z zajęć dodatkowych wypada wyróżnić:

  * Efekt Mozarta
  * Rusz głową
  * zajęcia plastyczne

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Żłobek Kubusiowy Raj Warszawa-Targówek

  KUBUSIOWY RAJ-Żłobek Warszawa Targówek to miejsce przeznaczone dla dzieci od 4 miesiąca życia do 3 lat.
  Jest miejscem gdzie można zostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Nasza placówka znajduje się w prywatnej willi o powierzchni 300 m.kw. w tym 250 m.kw. plus ogródek jest przeznaczone wyłącznie na potrzeby naszych Maluchów.
  Unikalną cechą "Kubusiowego Raju", której nie zapewniają publiczne żłobki i przedszkola jest kameralna atmosfera - dzieci bawią się i odpoczywają w małych grupach. Staramy się aby dla najmłodszych nasz Klub Malucha był przedłużeniem domu, a dla starszych dzieci miejscem, które oferuje atrakcje, zabawę i radosne spędzanie czasu.

  Data dodania: 03 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Poznań

  Opieka nad dzieckiem polega przede wszystkim na zapewnianiu mu bezpieczeństwa,niemniej jednak również na tworzeniu atmosfery, w której Maluch rozwija przejawiające się zainteresowania.
  Klub Maluch ?Bąbelki? jest nie tylko alternatywą dla żłobka czy przedszkola. Jest
  także miejscem, gdzie pod czujnym okiem wykwalifikowanych opiekunów Dzieci poznają
  otaczający je świat.
  Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców i opiekunów, dostosowując zarówno godziny pracy jak również programy zajęć w oparciu o ich wskazówki. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Żłobki

Żłobki - nowa strona:

Adres: