Szkoły rodzenia Podkategoria: Szkoły rodzenia

 • Family Care -szkoła rodzenia, fitness, kawiarnia dla mam Kraków

  Firma FamilyCare to zupełna nowość na Krakowskim rynku. Oddajemy do Państwa dyspozycji szereg ściśle powiązanych ze usług. Mają one na celu poprawę jakości życia wszystkich rodzin na terenie Krakowa. W skład proponowanych przez nas usług wchodzą m.in.: szkoła rodzenia, kawiarnia, fitness dla kobiet i dzieci, kursy językowe, niania na godziny z dojazdem do domu klienta, kraina zabaw dla dzieci. Nasza firma usytuowana jest na pograniczu Poradnika Białego i Prądnika Czerwonego. Zapraszamy serdecznie codziennie od 8 do 20.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkoła rodzenia Poznań

  FAMILIJKA jest to szkoła rodzenia w Poznaniu. W ofercie naszej znajdziecie Państwo rozbudowane kursy przed i po porodowe, warsztaty krótkie, rehabilitacja oraz ciekawe zajęcia dla rodziców.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Położna Warszawa

  Szkoła rodzenia Jeannette to najlepsze szkoła przygotowująca przyszłe mamy oraz ojców na przyjście ich dziecka. Dzięki nam, będziecie Państwo rzetelnie przygotowani praktycznie i teoretycznie do porodu, poznacie realne możliwości redukcji bólu porodowego, podamy Ci wiele rad odnośnie karmienia piersią oraz pielęgnacji noworodka. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 29 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia w Poznaniu

  Spółka Matka, tatuś i ja powstała dla par które szanują sobie założenie rodziny i przyszłe poprawne rodzicielstwo. W naszej szkole rodzenia zaprzątamy się przygotowywaniami spodziewanych rodziców do pielęgnacji i karmienia noworodka. Przygotowujemy niewiasty do porodu, radzimy, uczestniczymy i podtrzymujemy. Zlecenia kierowane są pod okiem wyspecjalizowanej położnej i doktora którzy reagują na przeróżne pytania spodziewanych rodziców. Szkoła rodzenia to nie tylko wiedza o niemowlaku dla przyszłych matek lecz i dla tatów którzy chcą czynnie uczestniczyć przy porodzie jak i dalszym progresu ich dziecka. Zlecenia odbywają się w nastroju stacjonarnym dotyczą spotkań i wizyt na oddziale porodowym gdzie ewentualne mamy dowiedzą się z jakich sprzętów w wiadomym szpitalu zdołają korzystać podczas porodu. Zapraszamy na witrynę internetową www.szkola-mamatataija.pl
  w celu zyskania ogromniejszej ilości wiadomości.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły rodzenia w Bydgoszczy

  Dzieci dla rodziców to największy skarb na świecie jednak mieszkając w takim mieście jak Bydgoszcz nie wszyscy wiedzą gdzie spędzić wolny czas w weekend, gdzie szukać szkoły rodzenia czy też jak poprawnie pielęgnować dziecko zaraz po narodzinach. Te wszystkie informacje znajdziesz na stronie poświęconej najmłodszym mieszkańcom Bydgoszczy. Rodzice po przeczytaniu lektury serwisu będą wiedzieli gdzie najlepiej pobawić się ze swoim dzieckiem oraz w jaki sposób rozwijać swojego maluszka ruchowo i intelektualnie. Myślę, że lektura serwisu zaspokoi nawet najbardziej wymagającego rodzica a informacje, w niej zawarte pomogą mu w wychowaniu dziecka. Serdecznie zapraszam na stronę znajdującą się pod adresem http://www.junior.bydgoszcz.pl.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły rodzenia

Szkoły rodzenia - nowa strona:

Adres: