Sklep Starania

Usługi sklepu internetowego sklepstarania.pl przeznaczone są dla wszystkich osób starających się o dziecko. W jego ofercie znaleźć można bowiem bogaty asortyment różnego rodzaju testów owulacyjnych i suplementów diety wspomagających zapłodnienie.


Szczegóły strony www.sklepstarania.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.sklepstarania.pl:

Sklep Starania

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 22
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Wśród czynników wpływających na rozwój dziecka wymienia się zwykle trzy grupy: genetyczne, paragenetyczne (tzw. matczyne) oraz środowiskowe. Istnieje także podział na czynniki natury biologicznej, środowiska zewnętrznego i społecznego. Na naszej stronie dowiesz się wszystkiego na temat rozwoju twojego dziecka, czynnikach genetycznych, badaniach na ów temat, warunkach dorastania. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niemowlę jest nastawione na odbieranie z otoczenia wszystkiego co nowe i co się porusza, wydaje dźwięki, zmienia się. Więc jego rozwój jest ściśle zależy od rodziców i otoczenia. Na naszej stronie dowiesz się o aktywności poznawczej dziecka, jak je wychować, o mózgu noworodka, opóźnieniu rozwojowym, rozwoju psychosomatycznym, wpływie środowiska na niemowlę. Serdecznie zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bardzo ważne podczas zakładania rodziny jest zapewnienie jej odpowiedniej opieki zdrowotnej, systematycznych kontroli lekarskich, zaplanowanie rodziny i ochrona jej zdrowia. Na naszej stronie dowiesz się również o ciąży, ciężarnej kobiety zatrudnionej, sprawowaniu właściwej opieki nad dzieckiem i wielu innych. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Włożoną do ręki zabawkę natychmiast wypuszcza. Następuje wzrost koncentracji słuchowej- niemowlę wsłuchuje się przez chwilę w dźwięki wydawane przez zabawki, np. grzechotanie, piszczenie, odgłosy pozytywki. Poprze takie sytuacje dziecko się rozwija. U nas dowiesz się także o dalszym rozwoju gaworzenia, pojawianiu się płaczu, kontakcie z rodzicami, reagowaniu dziecka, śmianiu się, potrzebie obecności najbliższych. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podstawową rolą rodziny jest wychowanie dzieci i zapewnienie im bezpieczeństwa. Dochodzi wtedy do ich prawidłowego rozwoju. Na naszym serwisie przeczytasz również p: konfliktach w rodzinie, niedojrzałości uczuć, nieporadnych czynnościach, pierwszych krokach dziecka, poczuciu bezpieczeństwa, potrzebie psychicznej, poznawaniu wysiłków, wspólnoty psychicznej matki. Koniecznie przeczytaj.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podczas dojrzewanie zarówno w ciele i w umyśle chłopaka, jak i dziewczyny zachodzi wiele istotnych zmian. U nas dowiesz się o byciu dorosłym, drogach rodnych, różnicą między chłopakiem a dziewczyną, gruczołach płciowych, jądrach, miesiączkowaniu, okazywaniu uczuć, prąciu, wzwodzie, wydobywaniu się nasienia, założeniu domu, łonie, życiu późniejszym. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnie proces pełnego rozwoju psychicznego, jaki dokonuje się na przestrzeni 21 lat, można podzielić na okres dzieciństwa-do 11 lat i okres młodości- od 11 do 21 lat. Na naszej stronie poczytasz o fazach rozwoju psychicznego, okresie dojrzewania, przeżyciach uczuciowych młodzieży, uczuciach i pragnieniach dziecka, życiu uczuciowym i wielu innych. Zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jedną z podstawowych ról rodziny jest wychowanie dziecka, to od nas zależy jego przyszłe życie. U nas dowiesz się o aspektach etycznych i społecznych, dojrzewaniu, młodym człowieku, nieufności do osób starszych, pobudzeniu fantazji, problemach wychowawczych, wychowaniu seksualnym, przyczynach niepokoju, roli wychowawczej, rozkwicie życia i pytaniach najczęściej zadawanych przez dzieci. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • W chwili gdy matka dziecka ma już za sobą poród i stres z nim związany minął, oboje z ojcem dziecka rozpoczynają zupełnie nowy rozdział w życiu jako rodzice. Po powrocie z porodówki cała rodzina jest już w domu. Musi minąć kilka, czasem kilkanaście dni zanim rodzice do końca uświadomią sobie, że ta nowa malutka osoba to ich dziecko. Świeżo upieczeni rodzice są bardzo szczęśliwi i z optymizmem spoglądają w przyszłość, ale niekiedy ogarnia ich niepokój. Z wielu przyczyn wpadają czasem w popłoch i szukają informacji oraz odpowiedzi na nurtujące ich pytania, pytania dotyczące wychowania, rozwoju i zdrowia dziecka.
  Z pomocą przychodzi poradnik dla rodziców znajdujący się pod adresem Rodzice.net

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jesteśmy grupą matek, którym zawsze zależało, by pytania dotyczące ich dzieci nie pozostawały bez odpowiedzi. Ten portal powstał po to, by ułatwić nam wszystkim życie. Znajdziesz tu wypróbowane sposoby na wszystkie mamine
  bolączki, w zamian możesz podzielić się swoimi doświadczeniami. To nie jest miejsce na suche porady z książek ale skuteczne, bo sprawdzone metody związane z wychowaniem dzieci. Naszą misją jest rozwiązywanie wszystkich Waszych problemów i stworzenie najlepszego w sieci poradnika dla mam.
  Dołącz do nas. Pytaj śmiało, dziel się radą!

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »