Przedszkola Podkategoria: Przedszkola

 • Prywatne przedszkole Łódź

  Instytucja „Weekendowego Przedszkola” jest rozwiązaniem dla rodziców, którzy nie zawsze mają możliwość sprawować opiekę nad swoimi milusińskimi w weekend, którzy muszą pracować także w soboty i niedziele, lub zwykle nie mają z kim pozostawić dzieci by załatwiać swoje sprawy. Oferujemy także terapie pedagogiczne naszych specjalistów oraz zachęcamy rodziców do wspólnego spędzania czasu ze swoimi dziećmi w sposób twórczy i stymulujący.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Wrocław

  Domek Puchatka, który istnieje od dłuższego czasu i zdobył już swoją renomę i uznanie wśród klientów. Klub malucha Wrocław Domek Puchatka stanowi idealne miejsce dla każdego dziecka w wieku do trzech lat, ponieważ jest prowadzony przez profesjonalną i wyedukowaną kadrę pedagogiczną oraz osoby posiadające doświadczenie w opiece nad dziećmi.
  Obecnie dynamiczny rozwój żłobka Domek Puchatka spowodował również możliwość otworzenia nowego punktu i dzięki temu sprostaniu zapotrzebowaniu na usługi związane z opieką nad dziećmi i zmniejszenie również luki istniejącej na rynku wrocławskim na tego typu usługi.
  Domek Puchatka prowadzi działalność opieki nad dziećmi Wrocław i jest to miejsce w którym dziecko otrzymuje ciepło, radość, kreatywne zabawy i doskonale się rozwija. Domek Puchatka jako żłobek we Wrocławiu, oferującym usługi na bardzo wysokim poziomie, świadczone przez doświadczone opiekunki i pedagogów.

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dla dzieci

  Jeżeli pragniemy, aby nasze mające kilka lat dziecko rozpoczęło naukę języka angielskiego już od najmłodszych lat, zdecydowanie warto zapisać je do niepublicznego przedszkola językowego, gdzie angielski dla dzieci jest bardzo ważną rzeczą. Dzięki nauce języków obcych w przedszkolu, można być pewnym, iż nasze dziecko, gdy już pójdzie do normalnej szkoły, będzie miało znaczną przewagę nad kolegami i koleżankami z klasy i po prostu będzie znało bardzo dobrze język angielski.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy sieć przedszkoli uczących angielskiego w całej Polsce.

  Nie należy również zapomnieć o tym, iż człowiek najefektywniej przyswaja swoją wiedzę właśnie w wieku kilku lat, dzięki czemu, angielski dla dzieci będzie zdecydowanie prędko wchodził.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne w Poznaniu

  Niepubliczne przedszkole Maja w Poznaniu to przedszkole domowe ukierunkowane na rozwój artystyczny i intelektualny dziecka. Wychowanie przez sztukę stymuluje wszechstronny rozwój osobowości dziecka. Wykorzystujemy w codziennej pracy wychowawczo-dydaktycznej metody wielostronnego kontaktu ze sztuką, dzięki czemu inspirujemy dziecko do działania, przeżywania oraz budowania własnego systemu wartości. Sztuki plastyczne pozwalają dzieciom badać i odkrywać otaczający je świat. Czasami proces ten jest tylko odczuwaniem śliskiej farby na palcach, innym razem obserwacją cudownego mieszania kolorów na kartce papieru. Może też być zdziwieniem, gdy przypadkowe krople farby układają się w realistyczny obrazek. Rozmawiamy w języku angielskim i niemieckim. Niepubliczne przedszkole artystyczne Poznań.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa Ursynów

  Centrum Rozwoju Malucha Żuczki Warszawa Ursynów jest idealnym miejscem dla Twojego dziecka. Dbamy o to, żeby dzieci spędzające czas w naszej placówce były zawsze uśmiechnięte, zaradne oraz ciekawe świata. Nasza oferta to żłobek dla najmłodszych oraz przedszkole dla starszych dzieci. Osoby, które chcą zapisać swoje dziecko do żłobka, mogą skorzystać z bezpłatnego jednego m-ca próbnego. Nasz żłobek ulokowany jest w dużym domu o powierzchni 350 m2. Do dyspozycji dzieci są dwie duże sale edukacyjne, a prócz tego mogą one korzystać z bawialni, sali odpoczynku i pokoju spotkań z logopedą. Nasze sale edukacyjne wyposażyliśmy w najlepsze meble, które uzyskały wszelkie wymagane atesty. Wszystkie inne pomieszczenia, w tym również łazienki są bezpieczne i dostosowane do potrzeb dzieci. Nasz obiekt posiada również duży ogród wraz z placem zabaw.
  W naszym klubie malucha prowadzimy także przedszkole. Realizujemy w nim autorskie programy nauczania, których zadaniem jest rozwijanie kreatywności i samodzielności dzieci. Naszym maluchom w ramach atrakcji przedszkola, proponujemy ciekawe wyprawy do rezerwatów przyrody oraz gospodarstw agroturystycznych, koncerty, a także przedstawienia teatralne. W ramach programu dostępne są zajęcia, takie jak: rytmika, gimnastyka korekcyjna, matematyka dziecięca, zajęcia przyrodnicze, przedstawienia teatralne, zajęcia plastyczne. Jest parę możliwości korzystania z opieki naszego przedszkola. Do wyboru są karnety: przedpołudniowy, podstawowy i rozszerzony. Proponujemy Państwu profesjonalną opiekę nad dziećmi oraz konkurencyjne ceny. Zapisy przyjmowane są telefonicznie, jak też przez Internet.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Brwinów

  Bardzo często stajemy przed wyborem, jaki przedszkole lub żłobek dobrać dla naszego dziecka. Oczywiście najważniejsze jest, aby był on w miarę niedaleko mieszkania i aby cena nie przekraczała rozsądnych granic. Naturalnie najczęściej decydujemy się na posłanie naszych dzieci do przedszkoli i żłobków prywatnych, co nie tylko podnosi bezpieczeństwo, ale również daje radość dziecku. Aby dziecko czuło się jak w mieszkaniu musimy zapoznać się, jaki program przedstawia dany żłobek, czy przedszkole. W wielu sytuacjach jest to dobrze przygotowana i wykwalifikowana kadra oraz dobry kontakt z rodzicami, którzy także powinni uczestniczyć w rozwoju pociechy. Kolejnym atutem są zajęcia dydaktyczno-wychowawcze prowadzone nie tylko w salach, ale także na powietrzu oraz właściwa liczba posiłków w ciągu dnia. Aby usprawnić organizację w żłobku/przedszkolu niezbędny jest odpowiedni plan dnia, który jest ustalany zgodnie z indywidualnymi zapotrzebowaniami dziecka na sen, zabawę oraz posiłek. Istotnym atutem każdego żłobka lub przedszkola jest zapewnienie odpowiedniej opieki medycznej oraz psychologicznej.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa

  Językowe, niepubliczne przedszkole zwane Magic Fish w warszawskim Wilanowie to miejsce skutecznej edukacji oraz zabawy Twojego dziecka. Chcemy w profesjonalny a przy tym miły dla dzieci sposób nauczać już od najmłodszych lat, korzystając z programu nauki w formie zabawy językiem angielskim oraz tematami artystycznymi

  Nie wykorzystujemy powielanych form edukacyjnych. Dzięki naszemu programowi, szkraby w bezstresowy sposób wchodzą w świat języka obcego. Dajemy maluchom możliwość swobodnej ekspresji muzycznej czy ruchowej.

  Aby język obcy został częścią wiedzy dzieci, w Magic Fish stosujemy go każdego nowego dnia podczas zajęć edukacyjnych, zabaw czy posiłków.

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyspa Marzeń - Przedszkole Konstancin

  Przedszkole Wyspa Marzeń Konstancin to miejsce, gdzie dbamy o odpowiedni oraz wszechstronny rozwój dzieci. Troszczymy się także o bezpieczeństwo i dobrą zabawę naszych podopiecznych. Pracujemy na podstawie autorskiej metody, sprawdzonej na przestrzeni wielu lat jej stosowania. Zasadnicze jej założenia, to indywidualne podejście do każdego dziecka, wszechstronny rozwój, czas na własną zabawę, zajęcia plastyczne, możliwość pracy z dziećmi w różnym wieku i współpraca z rodzicami. Nasze przedszkole oddaje do dyspozycji dzieci: przestronną salę ogólną, salę edukacyjną, salę plastyczno-muzyczną, kuchnię z jadalnią i ogród dostosowany do zabaw dzieci na powietrzu. Dbamy również o prawidłowy rozwój dzieci, współpracujemy z najlepszymi specjalistami z dziedziny: logopedii, psychologii, stomatologii, a także mamy stały kontakt z terapeutą kinezjologiem.
  Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że rodzice cenią sobie długo otwarte przedszkola, dlatego również nasz ośrodek pracuje w wydłużonych godzinach. Zapisy do naszej placówki trwają cały rok. Przyjmujemy dzieci od drugiego do piątego roku życia. Dzieci, które dopiero zaczną chodzić do przedszkola, mogą skorzystać z udziału w zajęciach adaptacyjnych. Cennik usług jest widoczny na naszej witrynie. Informujemy także, że w okresie letnim prowadzimy zajęcia wakacyjne. Zapraszamy do nas rodziców, których obiektem poszukiwań nie jest już dobry żłobek, tylko takie przedszkole. W naszym ośrodku zatrudniamy dobrze przygotowanych i oddanych pracowników, którzy odnajdują mnóstwo satysfakcji w pracy z dziećmi. Poza typowymi zajęciami ogólnymi, dzieci mogą u nas skorzystać też z nauki angielskiego, tańca, plastyki i wziąć udział w zajęciach ortograficznych, gimnastyce mózgu, jak również dogoterapii.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Tarnów

  Pałacyk Malucha jest niepublicznym przedszkolem w Tarnowie. Gwarantujemy miłą i przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do
  każdego dziecka oraz wykwalifikowaną kadrę, dla której praca z małym dzieckiem to przyjemność.

  Przedszkole Pałacyk Malucha w Tarnowie to wspaniałe miejsce, miła atmosfera i doświadczona kadra. Dla twojego dziecka to
  gwarancja bezpieczeństwa i rozwoju, dla Ciebie pewność, że zostawiasz swoją pociechę odpowiednich rękach.

  Niepubliczne przedszkole w Tarnowie - Pałacyk Malucha zaprasza. Miła atmosfera i wykwalifikowana kadra to nasze atuty.

  Data dodania: 30 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Szczecin

  Kraina Uśmiechu to przedszkole niepubliczne mieszczące się na Prawobrzeżu Szczecina. Kadrę pedagogiczną tworzy grono kreatywnych nauczycieli, dbających o przyjazną dla dzieci atmosferę. Dzięki nowoczesnym metodom pracy, przedszkole Kraina Uśmiechu gwarantuje nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Zindywidualizowany tok nauczana daje szanse rozwijania pasj i umiejętności dziecka. Podopieczni uczą się zarówno pracy w grupie jak i samodzielnego podejmowania decyzji.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa Wilanów

  Przedszkole językowe Baby English Academy znajdujące się na warszawskim Wilanowie to kameralna placówka prowadzona z pasją i zaangażowaniem przez grono posiadających wysokie kwalifikacje nauczycieli. Baby English Academy oprócz zajęć w języku angielskim oferuje swoim wychowankom szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, w tym między innymi: zabawy z mową mające na celu usprawnienie narządu mowy malucha i poprawę wymowy; warsztaty plastyczne mające za zadanie poprawę umiejętności manualnych dziecka; zajęcia z muzyką kształtujące zdolności językowe przedszkolaka. Lokal, w którym mieści się przedszkole został specjalnie przystosowany do potrzeb dzieci, uzyskał też pozytywne opinie sanepidu i Straży Pożarnej. Jest ponadto wyposażony w system monitoringu podłączony do Internetu co sprawia, że rodzice mogą oglądać dziecko on-line w logowanej Strefie Rodzica na stronie www przedszkola. Nabór prowadzony jest zarówno do grup przedszkolnych, jak i grup przed-przedszkolnych, do których mogą uczęszczać dzieci w wieku minimum półtora roku.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Artystyczna "Kuźnia Talentów"

  Zajęcia twórcze dla dzieci w wieku przedszkolnym by rozwijać ich pasje i talenty – przemyślenia z Krakowa.
  Agencja Artystyczna "Kuźnia Talentów" to firma wspierająca rozwój dzieci w wieku przedszkolnym. Proponuje zajęcia cykliczne prowadzone przez wykwalifikowane osoby w przedszkolach prywatnych i samorządowych. W swojej ofercie posiada ponad 15 różnych zajęć. Zajęcia okazjonalne są organizowane zazwyczaj raz w miesiącu i są związane z nadchodzącym świętem.Kuźnia Talentów zapewnia wszystkie niezbędne materiały potrzebne do realizacji zajęć.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole w Krakowie

  Przedszkole Tuptusiowa Kraina to niepubliczne przedszkole o profilu językowym, stworzone z koncepcją o prawidłowym rozwoju i bezpieczeństwie podopiecznych. Przedszkole proponuje szeroką paletę zajęć wychowawczych, które pozwalają aktywować myślenie, pokazywać nowe zdolności, a co więcej przekazywać wiedzę. Tuptusiowa Kraina dysponuje bogaty program nauki języka angielskiego. Nauka poprzez zabawę to perfekcyjna forma wzrostu biegłości językowej malucha. W związku z tym nasze sposoby polegają w szczególności na zabawach ruchowych, wierszykach, piosenkach i przedstawieniach teatralnych. W przedszkolu dziecko ma także okazję nauczyć się współpracowania w grupie poprzez różne zabawy dydaktyczne. Sprawdź kompletną ofertę przedszkola na naszej stronie internetowej!

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola

Przedszkola - nowa strona:

Adres: