Opiekunki Podkategoria: Opiekunki

  • Agencja Niań i Opiekunek NANNY TIME

    Profesjonalna agencja niań, opiekunek i pomocy domowych "NANNY TIME" Agencja Niań i Opiekunek "NANNY TIME" założona została przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "PRZYTUL MNIE", które działa od 1998r.
    Celem działania Stowarzyszenia jest niesienie pomocy dzieciom z rodzin ubogich zagrożonych patologią społeczną. Polega ona na wsparciu całej rodziny oraz na animacji czasu wolnego w Świetlicy Socjoterapeutycznej. Oprócz pomocy najuboższym świadczymy usługi rehabilitacyjne dzieciom po licznych hospitalizacjach psychiatrycznych i pediatrycznych, pomagamy dzieciom z pierwszym epizodem schizofrenii, z autyzmem, z zaburzeniami depresyjnymi, upośledzonymi umysłowo z nadpobudliwością psychoruchową, tym, które uwikłane są w przemoc domową oraz osobą niepełnosprawnym, które z różnych przyczyn nie mogą przebywać we własnym domu.
    Celem działania Agencji "NANNY TIME" JEST pomoc rodzicom, aby mogli uniknąć niepotrzebnych zmartwień, trudności i obaw, jakie im towarzyszą w momencie podejmowania tej niezwykle trudnej decyzji JAKIM JEST ZATRUDNIENIE NIANI BĄDŹ OPIEKUNKI.

    Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Opiekunki

Opiekunki - nowa strona:

Adres: