Mamy mamom dobrze radzą!

Jesteśmy grupą matek, którym zawsze zależało, by pytania dotyczące ich dzieci nie pozostawały bez odpowiedzi. Ten portal powstał po to, by ułatwić nam wszystkim życie. Znajdziesz tu wypróbowane sposoby na wszystkie mamine
bolączki, w zamian możesz podzielić się swoimi doświadczeniami. To nie jest miejsce na suche porady z książek ale skuteczne, bo sprawdzone metody związane z wychowaniem dzieci. Naszą misją jest rozwiązywanie wszystkich Waszych problemów i stworzenie najlepszego w sieci poradnika dla mam.
Dołącz do nas. Pytaj śmiało, dziel się radą!


Szczegóły strony www.mamy-mamom.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.mamy-mamom.pl:

Mamy mamom dobrze radzą!

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 29 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny googlebot 72
Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Jeżeli szukasz ciekawych informacji na temat dziecka i jego rozwoju to serwis specjalnie dla Ciebie! Znajdziesz tu m.in.: periodyzacja rozwoju, eksperymenty i obserwacje na dzieciach, fakty w rozwoju psychoseksualnym, fundamenty uczuć, kształtowanie stosunku do ciała, okres niemowlęcy, okres niemowlęcy i po niemowlęcy, przebieg reakcji seksualnych u obu płci, przejawy życia psychicznego, pytania dzieci, rozwój uczuciowy u dziecka, trening emocjonalny, wzbogacanie relacji uczuciowych, złe wzajemne traktowanie
  Serdecznie zapraszamy. Poszerz swą wiedzę.

  Data dodania: 14 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wśród czynników wpływających na rozwój dziecka wymienia się zwykle trzy grupy: genetyczne, paragenetyczne (tzw. matczyne) oraz środowiskowe. Istnieje także podział na czynniki natury biologicznej, środowiska zewnętrznego i społecznego. Na naszej stronie dowiesz się wszystkiego na temat rozwoju twojego dziecka, czynnikach genetycznych, badaniach na ów temat, warunkach dorastania. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bardzo ważne podczas zakładania rodziny jest zapewnienie jej odpowiedniej opieki zdrowotnej, systematycznych kontroli lekarskich, zaplanowanie rodziny i ochrona jej zdrowia. Na naszej stronie dowiesz się również o ciąży, ciężarnej kobiety zatrudnionej, sprawowaniu właściwej opieki nad dzieckiem i wielu innych. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pod względem rozwoju fizycznego obserwuje się przede wszystkim intensywny przyrost długości i wagi ciała. W organizmie dziecka zachodzi wiele przemian. NA naszej stronie dowiesz się m.in. o narządzie słuchu, ocenie rozwoju fizycznego, odpowiedniej wadze ciała, proporcjach, rozwoju zdolności ruchowych, wyrzynaniu ząbków, wydłużających się kończynach. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Znajomość podstawowych praw rządzących rozwojem dziecka- od jego poczęcia do chwili urodzenia- powinna przyczynić się do jak najlepszej jego ochrony, a tym samym zapewnienia mu warunków prawidłowego rozwoju. Jest to bardzo ważne, gdyż od tego zależy jego przyszłe życie. U nas dowiesz się również na temat bliźnią jednojajowych, ciemiączka, gruczołów łzowych, okresie noworodkowym, czy roli matki i wiele innych. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kontakt dziecka z rodzicem jest niezwykle ważny. To on pomaga dziecku rozwijać się, daje mu poczucie bezpieczeństwa i komfortu psychicznego. Przeczytasz tu również o bodźcach rozwojowych, czynnościach pielęgnacyjnych, kontakcie rodzica z dzieckiem, posiłku, prowokacjach zabawką, spostrzegawczości malca, zabawach nóżkami i wielu innych. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podczas dojrzewania w ciele dziewczynki zachodzi wiele zmian. Zaczyna ona miesiączkować, pojawia się owłosienie w okolicach intymnych i pod pachami, powiększa się talia. Na naszej stronie poczytasz o czasie trwania miesiączki, dojrzałości płciowej dopływie krwi do macicy, hormonach płciowych, jajnikach, komórce żeńskiej, narządach płciowych, okresie dojrzewania i dojrzałości, samopoczuciu w czasie miesiączki, wargach sromowych. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ogólnie proces pełnego rozwoju psychicznego, jaki dokonuje się na przestrzeni 21 lat, można podzielić na okres dzieciństwa-do 11 lat i okres młodości- od 11 do 21 lat. Na naszej stronie poczytasz o fazach rozwoju psychicznego, okresie dojrzewania, przeżyciach uczuciowych młodzieży, uczuciach i pragnieniach dziecka, życiu uczuciowym i wielu innych. Zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 03 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • W chwili gdy matka dziecka ma już za sobą poród i stres z nim związany minął, oboje z ojcem dziecka rozpoczynają zupełnie nowy rozdział w życiu jako rodzice. Po powrocie z porodówki cała rodzina jest już w domu. Musi minąć kilka, czasem kilkanaście dni zanim rodzice do końca uświadomią sobie, że ta nowa malutka osoba to ich dziecko. Świeżo upieczeni rodzice są bardzo szczęśliwi i z optymizmem spoglądają w przyszłość, ale niekiedy ogarnia ich niepokój. Z wielu przyczyn wpadają czasem w popłoch i szukają informacji oraz odpowiedzi na nurtujące ich pytania, pytania dotyczące wychowania, rozwoju i zdrowia dziecka.
  Z pomocą przychodzi poradnik dla rodziców znajdujący się pod adresem Rodzice.net

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jeśli tak jak wielu innych rodziców masz problem z wyborem odpowiedniego wózka dla swojej pociechy, najwyższy czas odwiedzić portal gondolka.pl. Znajdziesz tam recenzje wszystkich najpopularniejszych modeli wózków dostępnych obecnie w sklepach. Dowiesz się, które z nich są warte polecenia, a z których lepiej zrezygnować. Każdy wózek przedstawiony jest w osobnym artykule, dzięki czemu możesz łatwo porównywać między sobą poszczególne modele, znajdując różnice między nimi. Często zdarza się przecież, że spora różnica w cenie nie ma odbicia w wyższej jakości czy większych możliwościach wózka. Portal gondolka.pl pomoże ci sprawdzić, czy dany wózek rzeczywiście wart jest swojej ceny. W artykułach przedstawione są rzeczywiste walory poszczególnych wózków. Dużą wagę przywiązują one również do dodatkowego wyposażenia, takiego jak parasolki czy wyciągane budki oraz do kwestii bezpieczeństwa. Oprócz ocen poszczególnych modeli wózków portal gondolka.pl przygotował dla swoich użytkowników również sylwetki większości renomowanych firm zajmujących się produkcją wózków dziecięcych dostępnych obecnie w polskich sklepach, takich jak Mothercare, Chicco czy ABC Design.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »