Macierzyństwo Podkategoria: Macierzyństwo

« poprzednia strona · 2
 • Wszystko o dzieciach

  Wszystko otaczające dziecko ma na nie bardzo duży wpływ. Powinniśmy specjalnie stymulować jego mózg odpowiednimi barwami, czy zabawkami. Na naszej stronie dowiesz się o barwach pokoju niemowlęcia, chronieniu dziecka, dojrzałości ojca, monotonnym otoczeniu i co powoduje, niespodziewanych hałasach, organizacji czasu, pojawieniu się dziecka, usytuowaniu pokoju, wymogi do przebywania niemowlęcia oraz jego zadowoleniu. Serdecznie zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Być mężem i rodzicem

  Decydując się na dziecko podejmujemy bardzo ważną decyzję. Oboje rodziców powinno się podzielić obowiązkami i przyjąć taką samą odpowiedzialność. Regulują to specjalne dokumenty prawne. Na naszej stronie dowiesz się o obowiązku alimentacyjnym, władzy rodzicielskiej oraz o tym jak przygotować się na przyjście na świat dziecka. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 02 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dalszy rozwój dziecka

  Czwarty kwartał to okres kształtowania sprawności ręki, która staje się teraz podstawowym organem poznawczym. Zdolności manipulacyjne ręki i palców są już znacznie zaawansowane. Później dziecko zaczyna chodzić. Na naszym serwisie możesz oczytać również o rozwoju dziecka, wygięciu kręgosłupa, wadze urodzeniowej, postawie dziecka rocznego, stanowisku wychowawczym i wielu innych. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matka i dziecko

  Żywienie ma duży wpływ na zdrowie dziecka i jego prawidłowy rozwój, a szczególną rolę odgrywa we wczesnym okresie życia. Stwierdzono, że żywienie matki w okresie ciąży w znacznym stopniu decyduje o rozwoju płodu, dlatego serdecznie zapraszamy na nasz serwis, gdzie dowiesz się o dolegliwościach piersi, karmieniu piersią, odżywianiu się kobiet, kolce, krzyku na dziecko, ilości pokarmu, nienasyconym głodzie, wadze oraz wpływie żywienia na jego zdrowie.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o dziecku

  Kontakt dziecka z rodzicem jest niezwykle ważny. To on pomaga dziecku rozwijać się, daje mu poczucie bezpieczeństwa i komfortu psychicznego. Przeczytasz tu również o bodźcach rozwojowych, czynnościach pielęgnacyjnych, kontakcie rodzica z dzieckiem, posiłku, prowokacjach zabawką, spostrzegawczości malca, zabawach nóżkami i wielu innych. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kobiety

  Na podstawie swoich obliczeń możesz wyliczyć swe dni płodne. Może wtedy dojść do zapłodnienia. Na naszej stronie poczytasz o dniach krwawienia, historii rozwoju, trzyletnim dziecko, noworodku, objawach śluzu, o rozwoju i wzroście człowieka, okresie przejściowym, pierwszych krokach, siedmiomiesięcznym dziecku. serdecznie zapraszamy do lektury.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Noworodek

  Znajomość podstawowych praw rządzących rozwojem dziecka- od jego poczęcia do chwili urodzenia- powinna przyczynić się do jak najlepszej jego ochrony, a tym samym zapewnienia mu warunków prawidłowego rozwoju. Jest to bardzo ważne, gdyż od tego zależy jego przyszłe życie. U nas dowiesz się również na temat bliźnią jednojajowych, ciemiączka, gruczołów łzowych, okresie noworodkowym, czy roli matki i wiele innych. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik jak wybrać wózek dla dziecka

  Jeśli tak jak wielu innych rodziców masz problem z wyborem odpowiedniego wózka dla swojej pociechy, najwyższy czas odwiedzić portal gondolka.pl. Znajdziesz tam recenzje wszystkich najpopularniejszych modeli wózków dostępnych obecnie w sklepach. Dowiesz się, które z nich są warte polecenia, a z których lepiej zrezygnować. Każdy wózek przedstawiony jest w osobnym artykule, dzięki czemu możesz łatwo porównywać między sobą poszczególne modele, znajdując różnice między nimi. Często zdarza się przecież, że spora różnica w cenie nie ma odbicia w wyższej jakości czy większych możliwościach wózka. Portal gondolka.pl pomoże ci sprawdzić, czy dany wózek rzeczywiście wart jest swojej ceny. W artykułach przedstawione są rzeczywiste walory poszczególnych wózków. Dużą wagę przywiązują one również do dodatkowego wyposażenia, takiego jak parasolki czy wyciągane budki oraz do kwestii bezpieczeństwa. Oprócz ocen poszczególnych modeli wózków portal gondolka.pl przygotował dla swoich użytkowników również sylwetki większości renomowanych firm zajmujących się produkcją wózków dziecięcych dostępnych obecnie w polskich sklepach, takich jak Mothercare, Chicco czy ABC Design.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reagowanie dziecka

  Włożoną do ręki zabawkę natychmiast wypuszcza. Następuje wzrost koncentracji słuchowej- niemowlę wsłuchuje się przez chwilę w dźwięki wydawane przez zabawki, np. grzechotanie, piszczenie, odgłosy pozytywki. Poprze takie sytuacje dziecko się rozwija. U nas dowiesz się także o dalszym rozwoju gaworzenia, pojawianiu się płaczu, kontakcie z rodzicami, reagowaniu dziecka, śmianiu się, potrzebie obecności najbliższych. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dojrzewanie

  Podczas dojrzewanie zarówno w ciele i w umyśle chłopaka, jak i dziewczyny zachodzi wiele istotnych zmian. U nas dowiesz się o byciu dorosłym, drogach rodnych, różnicą między chłopakiem a dziewczyną, gruczołach płciowych, jądrach, miesiączkowaniu, okazywaniu uczuć, prąciu, wzwodzie, wydobywaniu się nasienia, założeniu domu, łonie, życiu późniejszym. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Starania

  Usługi sklepu internetowego sklepstarania.pl przeznaczone są dla wszystkich osób starających się o dziecko. W jego ofercie znaleźć można bowiem bogaty asortyment różnego rodzaju testów owulacyjnych i suplementów diety wspomagających zapłodnienie.

  Data dodania: 22 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ciemieniucha

  Jeśli Twoje niemowlę ma problem z łuszczącą się skórą główki, pewnie zmaga się z ciemieniuchą. W takiej sytuacji wymaga Twojej troski. Wypada znaleźć perfekcyjny sposób na ciemieniuchę. Najczęściej rodzice używają oliwki dla dzieci, ale nie zawsze przynosi ona zadowalające efekty. Wtedy musi się zmienić metodę. Ciemieniucha nie jest tak bardzo ciężka, niemniej jednak nie można jej bagatelizować! Lepiej przekonaj się jak się poprawnie zachowywać już dziś. Nic Cię to nie kosztuje. Istnieje mnóstwo lektur o ciemienusze, lecz jeśli nie masz czasu na czytanie, poszukaj w sieci. Ciemieniucha jest niegroźna, a więc możesz zaufać tym informacjom. Odwiedź naszą stronę i dowiedź się więcej o tej dolegliwości.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój człowieka

  Podczas rozwoju dochodzi do zmiany budowy ciała, rośnięcia kości rąk i nóg, pojawia się owłosienie, dziewczynkom tworzy się talia. Poczytasz tu również o gruczołach płciowych, hormonach, identycznych rysach twarzy, innych grupach gruczołów, krostach na twarzy, męskich gruczołach, widzeniu dziecka, wydzielinach z gruczołów. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Macierzyństwo

Macierzyństwo - nowa strona:

Adres: