Leczenie niepłodności Podkategoria: Leczenie niepłodności

 • Urolog

  Prywatny Gabinet Urologiczny we Wrocławiu. Nowa jakość usług urologicznych. Jako nieliczni w Polsce leczymy problemy kobiet związane z nietrzymaniem moczu. Elektrostymulacja oraz leczenie prostaty. Urolog Wrocław proponuje leczenie stacjonarne oraz ambulatoryjne dla pacjętów z problemami takimi jak, zaburzenie erekcji, skrzywienie prącia, leczenie prostaty, stulejka. Jesteśmy liderami w Polsce w leczeniu nietrzymania moczu.

  Dzięki nowym technikom wykorzystywanym w medycynie uzyskujemy wspaniałe rezultaty. Wykorzystanie laserowego leczenie prostaty w sposób niezwykle istotny zmieniło podejście do leczenia problemów urologicznych. Urolog - to trudny zawód, gdyż musi opierać się na danych z różnych dziedzin medycyny. Zanim postawimy diagnozę najpierw konsultujemu nasze przypuszczenia z konsylium naukowym. W imieniu lek. med. Piotra Kluca serdeczenie zapraszamy do naszej kliniki we Wrocławiu jak również na naszą stronę internetową, gdzie można znaleźć artykuły ze zdjęciami umieszczonymi na stronie. W najbliższym czasie umieścimy pliki multimedialne, które będą pokazywać zabiegi z wykonywanych operacji urologicznych.

  Urolog - męska rzecz.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kliniki leczenia niepłodności

  Portal eKliniki to katalog kliniki leczenia niepłodności to zbiór nowoczesnych Klinik spełniających międzynarodowe standardy w zakresie usług medycznych. Kliniki Wyposażene w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, który zmniejsza ryzyko błędu przy rozpoznaniu choroby. eKliniki to katalog lekarzy, położnych, pielęgniarek i genetyków, którzy zrobią co w ich mocy, aby pomóc pacjentom w spełnieniu ich marzeń związanych z rodzicielstwem. Poprzez wprowadzanie innowacyjnych zabiegów i procedur Polskie kliniki leczenia niepłodności dążą do coraz to wyższej skuteczności i już dziś osiągają wyniki, na miarę najlepszych światowych Klinik. Wprowadzony został podział na województwa, duże miasta a także specjalizacje klinik co ułatwi Państwu poszukiwania najbardziej pożądanej placówki. Portal posiada w swojej bazie zbiór prywatnych jak i publicznych klinik oraz ośrodków medycznych z całej Polski. Kliniki okulistyczne, ginekologiczne tylko nieliczne prezentowane na łamach naszego portalu.

  Data dodania: 06 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Endometrioza - Leczenie niepłodności

  Endometrioza: endometrioza objawy i leczenie endometriozy. Pierwszy Polski Portal o Endometriozie po¶więcony chorobie o nazwie endometrioza. W serwisie można uzyskać informacje na temat leczenia endometriozy. W Polsce jest to pierwszy taki serwis, który oferuje pacjentom, porady, forum endometriozy, zawiera listę lekarzy specjalistów endometriozy, diagnoza endometriozy. Znajd± tam Państwo również informacje oraz najnowsze artykuły z różnych serwisów oraz portali.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie niepłodności.

  Zapłodnienie in vitro, inseminacja, ivf, imsi, icsi to niektóre metody oferowane przez lecznicę leczenia niepłodności. Bezpłodność stała się sprawą wielu par jednakże dzięki badaniom naukowym jest wyleczalna. Klinika niepłodności wykonuje in vitro, badanie nasienia a także stosuje nowoczesne i skuteczne formy leczenia niepłodności niosąc pomoc wielu parom.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Leczenie niepłodności

Leczenie niepłodności - nowa strona:

Adres: