Fotografia dzieci Podkategoria: Fotografia dzieci

 • lolofoto.pl fotografia dzieci i rodziców w studio

  Fotografia dzieci i rodziców. Zdjęcia pełne słońca i spontanicznej radości. Portrety pań w ciąży, dzieci z rodzicami, dziadkami, wujkami i fotografie całych rodzin. Nasze studio jest specjalnie przygotowane do pracy z dziećmi. Mają tu sporo miejsca do swobodnego ruchu i zabawy.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna i ciążowa

  Zapraszamy na stronę firmy All in White Photography, zajmującej się profesjonalną fotografią ślubną i ciążową. Chętnie wykonujemy również plenerowe sesje dla zakochanych, nowożeńców oraz sesje rodzinne.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • fotografia ślubna Łódź

  Fotograf ślubny w nowoczesnych czasach to coraz to trudniejszy i niezwyke mozolny zawód chociaż dla kogoś kto zawiązał pasję fotograficzą z fotografią zawodową to przyjemność. Teraz fotograf to nie tylko jednostka ludzka która robi zdjęcia to także artysta który musi zmierzać do przodu i wymyślać nowatorskie scenariusze do zdjęć plenerowych. W mieście Łódź, Michał Jankowski bo właśnie o tym fotografie ślubnym mówimy, przynależy do łódzkiej czołówki w tej branży. Fotografia ślubna stała się czymś nadzwyczaj artystycznym, śmiałe pomysły młodych, wybitnych fotografów są coraz bardziej atrakcyjne, dlatego powinno się iść do przodu i być pionierem na rynku. Fotograf ślubny Michał Jankowski zajmuje się również zdjęciami z chrztu i komunii świętej, są to tak istotne uroczystości rodzinne że coraz nagminniej zaprasza się fotografa do udokumentowania tych ważnych dni.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fototyija - fotografia ślubna i okolicznościowa

  "Patrz oczyma, fotografuj sercem. Trzeba nam więcej zdjęć pełnych pasji, a nie więcej zdjęć perfekcyjnych technicznie." Zapraszam serdecznie na www.fototyija.pl gdzie zobaczą Państwo moje prace fotograficzne oraz poznają mnie bliżej. Podczas plenerów czy sesji zdjęciowych najważniejszy jest dla mnie to aby dać z siebie wszystko i aby zdjęcia były wyjątkowe i zapadły w pamięci jak najdłużej.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fotografia dzieci

Fotografia dzieci - nowa strona:

Adres: