Ciąża Podkategoria: Ciąża

« poprzednia strona · 4
 • Ginekolog 24 Kraków

  Zapraszam na stronę ginekologa w Krakowie, dowiedzą się Panie na niej jak i przede wszystkim gdzie wykonać USG badanie zarówno brzucha jak i tarczycy. Zachęcam do zapoznania się z informcajami odnośnie tabletki po stosunku.

  Data dodania: 11 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Test na wyciek wód płodowych

  Jest łatwym w użyciu domowym testem in vitro do wykrywania wycieku płynu owodniowego, dzięki któremu można wykryć wyciek płynu owodniowego w przypadku ryzyka takiego wycieku.Podwyższone ryzyko wycieku płynu owodniowego występuje w ciagu 48 godzin po amniopunkcji, kiedy pojawiają się upławy nieznanego pochodzenia lub u mlodych mam w przypadku wcześniejszych incydentow przedwczesnego pękania błon płodowych.

  Data dodania: 29 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rozstępy w ciąży

  Mustela to dziesiątki lat doświadczeń w pielęgnacji skóry niemowląt i dzieci, kobiet ciężarnych oraz skóry z problemami. Wszystkie produkty Mustela są tworzone z uwzględnieniem specjalnych potrzeb delikatnej i wrażliwej skóry. Są to preparaty hipoalergiczne, sprawdzone w testach pod względem bezpieczeństwa i skuteczności, produkowane zgodnie ze standardami obowiązującymi w produkcji środków farmaceutycznych.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozstępy w ciąży

  Twoim chronicznym problemem są rozstępy jednakże niezbyt wiesz jak im zaradzić? Stosowałaś już bardzo dużo medykamentów ale żaden z nich nie był dość efektywny jakbyś tego oczekiwała? Jeśli wszystko się zgadza to w takim razie mamy Ci do zaproponowania coś prawdziwie stosownego. Zobacz prezentowaną stronę oraz wybierz dla siebie optymalny krem usuwający rozstępy w czasie ciąży, dzięki któremu wreszcie będziesz w stanie cieszyć się na nowo z gładkiej skóry. Nie zwlekaj tylko już dziś sprawdź jakie olejki oraz kremy na rozstępy umieszczone są w naszej ofercie.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ciąża

Ciąża - nowa strona:

Adres: