Bajki i kolorowanki Podkategoria: Bajki i kolorowanki

 • Kreskowki do pobrania

  Najnowsze bajki i kreskówki do pobrania dla dzieci. Wszystkie kreskówki są w bardzo dobrej jakości. Każdą bajkę można całkowicie za darmo pobrać na dysk twardy komputera. Codziennie przybywają kolejne bajki.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki online

  Tutaj wszystkie małe jak i trochę starsze dzieciaki mają możliwość pokolorowania wielu ciekawych obrazków. Zarówno w wersji online, jak i mogą je jeżeli tylko chcą wydrukować. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Was samych. Każdego dnia strona ta jest aktualizowana na bieżąco. Odnajdziemy tu wiele ciekawych i interesujących kategorii. Najpopularniejszymi są kolorowani kopciuszek oraz te z samochodami. Możesz je komentować, jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się na naszym kolorowym portalu dla dzieci.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki i bajki z Kubusiem Puchatkiem

  Portal kubus-puchatek.com jest stworzony dla wszystkich dzieci zarówno tych malutkich jak i większych. Wszyscy miłośnicy Kubusia odnajdą tutaj ciekawe informacje do poczytania na temat tej postaci. Możemy także pograć w wiele ciekawych gier jak i zabaw z Kubusiem Puchatkiem. Możemy także pokolorować kolorowanki Kubuś Puchatek jak i też poukładać puzzle z Kubusiem Puchatkiem. Co dzień nowe rzeczy na stronie.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bajki dla dzieci

  Proszę zajrzeć już teraz na tę stronę internetową. Jest to olbrzymia baza najlepszych gier dla dzieci posegregowanych w intuicyjnym katalogu tematycznym. Właśnie tutaj znajdują się wyłącznie darmowe bajki, które otworzysz za pomocą jednego kliknięcia i to bez zobowiązań i bez ograniczeń. Możesz oglądać ile chcesz, a do wyboru masz między innymi Smerfy, Teletubusie, Kubusia Puchata i Blatazara Gąbkę. Zapraszamy.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki z bajek

  Dbamy o dobro ludzi, którzy kolorują kolorowanki właśnie na naszej stronie ze wspaniałymi kolorowankami nie tylko dla małych dzieci kolorować na tej stronie może każdy człowiek nie ma żadnej reguły . Dodajemy co dziennie po pięć bardzo ładnych kolorowanek aby dzieci i inni gracze mogli co dziennie kolorować różne nowo dodane kolorowaneczki Disney i nie tylko.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki online

  Darmowa kolorowa rozrywka dla dzieciaków. Na tej stronie wszystkie małe dzieci znajdą to co lubią najbardziej czyli darmowe i bezpieczne obrazki do kolorowania na komputerze. Jedyne co musimy zrobić to wybrać jakąś kolorowankę. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią kategorię a z niej kolorowany przez nas obrazek. Możemy je oczywiście komentować jak i oceniać. Na tej stronie nie można się nudzić.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki dla dzieci

  Kolorowanki w wersji online jakie kolorujemy używając do tego myszki komputerowej odnajdziemy na kolorowanki dzieci.pl. Wszystkie te obrazki odnajdziemy oczywiście całkowicie za darmo. Posegregowane są one do poszczególnych kategorii. Dlatego też dla dziewczyn polecamy w szczególności kolorowanki z Barbie dla chłopców natomiast malowanki z samochodami czy też statkami.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki dla dzieci Disneya

  Ten mini portal powstał z myślą o wszystkich miłośnikach obrazków do kolorowania w sieci. Obrazki takie podzielone są na określone kategorie dzięki czemu z łatwością odnajdziemy malowanki których poszukujemy. Odnajdziemy tu między innymi kolorowanki z Myszką Miki, Kaczorem Donaldem, psem Pluto i innymi postaciami z bajek Disneya. Kolorowanki te możemy komentować i oceniać. Wystarczy tylko, że się zarejestrujemy na stronie.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bajki

  Bajki czytane przez rodziców na dobranoc są chyba najpiękniejszym wspomnieniem z dziecinnych lat. Nie pozwól, aby twoje dziecko było uboższe w te doświadczenia. Obecnie coraz mnie czasu mam dla siebie, a coraz więcej pracujemy. Nasze dzieciaki z pewnością na tym cierpią, a przecież tak bardzo potrzebują kontaktu z nami. Opowiadania rozbudzają dziecięcą wyobraźnie, powodując, iż stają się bardziej wrażliwsze na otaczający ich świat. Na tej stronie znajdziesz zbiór najciekawszych bajek. Bajek, których z pewnością nie znajdziesz w żadnej popularnej książce dla dzieciaków.

  Data dodania: 04 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bajki

  Celem portalu bajki-animowane.pl jest stworzenie społeczności która będzie na stronie dodawała swoje ulubione kreskówki. Dzięki temu uda się na jednej witrynie znaleźć ulubione bajki rodziców takie jak Bolek i Lolek czy te oglądane przez ich dzieci np. Świnka Peppa, Olinek Okrąglinek. Zbiór bajek prezentowany na stronie to kilkaset kreskówek pogrupowanych w kilkudziesięciu kategoriach - każdy począwszy od dziecka a na jego rodzicach skoczywszy powinien na portalu powinien znaleźć swoje ulubione bajki animowane.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki Ben 10

  Portal ten został skierowany przede wszystkim do wszystkich dzieciaków, którzy interesują się postacią Ben 10. Ponieważ na tej stronie pogrywaj.pl odnajdziemy zarówno gry przygodowe i sportowe jak i strzelani z postacią Ben 10, możemy się w nich wcielić w postać Ben 10 i pokonać wrogów. Możemy także pomalować obrazki dzięki znajdującej się na stronie kategorii kolorowanki Ben10, wystarczy tylko wybrać interesujący nas obrazek i pokolorować go przy pomocy myszki komputerowej i dostępnych kolorów.

  Data dodania: 29 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki samoloty

  Specjalnie dla wszystkich małych chłopców stworzyliśmy tą stronkę gdzie będą miały możliwość pokolorowania samochodowych kolorowanek. Obrazki takie są opisane dzięki temu kolorując dany samochód, będziemy mieli możliwość poznania wielu ciekawych faktów na jego temat. Coraz bardziej popularne na naszej stronie kolorowanki-samochody.pl stają się kolorowanki statki. Zachęcamy wszystkie osoby również do komentowania i oceniania wszystkich kolorowanek znajdujących się na naszej stronie dla dzieci. Niemal każdego dnia pojawiają się nowe obrazki do kolorowania, dodawane specjalnie dla Was.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Malowanki

  Wszystkie dzieciaki, którzy są miłośnikami malowanek online dla dzieci powinny wejść na tą stronkę gdzie odnajdą blisko dwieście wyselekcjonowanych obrazków do pomalowania. Zanim jakaś malowanka trafi na naszą stronę jest weryfikowana przez administratora strony pod względem bezpieczeństwa. Popularne gry kolorowanki na stronie to te z postaciami Disneya. Dlatego odnajdziemy tutaj tylko bezpieczne malowanki dla dzieci. Wszystkie z nich przypisane są oczywiście do odpowiednich kategorii, dzięki temu szybko odnajdziemy to czego akurat poszukujemy.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bajki dla dzieci

  Na pewno lubicie od czasu do czasu pooglądać sobie jakieś ciekawe bajki w wersji dla najmłodszych. Bajki na naszym portalu zostały podzielone na wiele ciekawych i interesujących kategorii. Odnajdziemy tutaj Bajki, Disneya czy też z Kubusiem Puchatkiem. Na portalu znajdują się też bajki polskie, do tych najpopularniejszych zaliczyć tutaj należy Bolek i Lolek czy też Reskio. Każdy znajdzie tutaj ciekawe rzeczy dla Siebie.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki dla dzieci

  Poszukujesz strony gdzie możesz wydrukować a następnie pokolorować obrazki, nic bardziej prostszego wszystko to odnajdziemy na naszym portalu drukowanka.pl on da Ci gwarancję doskonalej i darmowej zabawy dla wszystkich. Znajdziemy tutaj między innymi kolorowanki bajki do których należy zaliczyć postacie Pinokio, Myszki Miki czy też Kubusia Puchatka. Co dzień dodawane są przez nas nowe ciekawe kolorowanki, które możemy co dzień drukować i kolorować.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Bajki i kolorowanki

Bajki i kolorowanki - nowa strona:

Adres: