Antykoncepcja Podkategoria: Antykoncepcja

 • Antykoncepcja, praktyczne informacje

  Dowiedz się więcej o antykoncepcji. Metody antykoncepcji bez hormonów, metody naturalne, metody mechaniczne, antykoncepcja dla mężczyzn i kobiet. Wiesz jak prawidłowo założyć prezerwatywę? Najczęściej wybierane środki antykoncepcji przez kobiety. Praktyczne informacje o bezpiecznym seksie. Komentuj, bierz czynny udział w dyskusji.

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezerwatywy

  Sklep internetowy onaion69.pl to portal dla tych, którzy dbają o bezpieczeństwo dosłownie w chwilach wielkiej rozkoszy i namiętności. To dla nich go stworzyliśmy i dla nich cały czas go unowocześniamy. I z wielką radością patrzymy na popularność naszego sklepu internetowego. Znajdziesz tu prezerwatywy najlepszej marki durex w zaskakująco niskich cenach, które nie doprowadzą Cię do bankructwa, a zapewnią bezpieczeństwo niemal 100%, seksowną i skąpą bieliznę, która pozwoli rozpalić zmysły partnerki i na nowo wprowadzić ogień do waszego długotrwałego związku. Prezerwatywy Durex są uznawane przez 99% polaków, jako najlepsze prezerwatywy jakie zostały wykonane, i twierdzą że nie ma lepszych. Sklep z prezerwatywami to przyszłościowy metodę ich zakupu. Od teraz nie powinieneś wychodzić z mieszkania żeby zakupić je na stacji paliw czy też w sklepie albo hipermarkecie. Demonstrowane przez moją firmę produkty, są nowe i pochodzą bezpośrednio od polskiego dystrybutora. Wszelkie przesyłki są wnikliwie, a oprócz tego dyskretnie zapakowane. Nie posiada tu mowy o jakimkolwiek uszkodzeniu paczki.

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wczesne objawy ciąży

  Jakie są pierwsze wczesne objawy ciąży? Kiedy mieć absolutną pewność że to ciąża? Jakie są rodzaje testów ciążowych? Fakty i mity ciążowe. Strona poświęcona szeroko pojętej tematyce wczesnych objawów ciąży, w sposób przystępny i rzeczowy pozwala poszerzyć swoją wiedzę z wyżej wymienionych zagadnień.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sposoby antykoncepcji

  Do wyboru masz różne środki antykoncepcji. Każda z nich ma inną skuteczność. Należy je dobrać według indywidualnych potrzeb. Na naszej stronie poznasz najróżniejsze metody, dowiesz się o ich zaletach i wadach. Serdecznie zapraszamy do pogłębienia swej wiedzy.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Antykoncepcja i inne

  Tabletka antykoncepcyjna, zwana też pigułką antykoncepcyjną, uważana jest za najbardziej niezawodną metodę zapobiegania ciąży. Jej skuteczność określa się na 99,7%. Wraz z prezerwatywą są to najpowszechniejsze i najskuteczniejsze środki antykoncepcyjne. Na naszej stronie dowiesz się również jaki urlopy macierzyński i wychowawcze ci przysługują oraz jaki jest czas ich trwania. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Antykoncepcja - tabletki antykoncepcyjne, test ciążowy, dni płodne

  Zapraszamy na naszą stronę która porusza sprawę antykoncepcji oraz tematów z nią związanych. Poznacie min. niemal wszystkie metody antykoncepcji, szczególnie dużo miejsca poświęciliśmy tabletkom antykoncepcyjnym. Przeczytacie również wiele informacji na temat testów ciążowych oraz owulacyjnych które pozwolą określić dni płodne a nawet dzień owulacji. Zapraszamy.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Antykoncepcja

  Antykoncepcja - szczery poradnik dla rozsądnych pań, odnoszący się do dzisiejszych sposobów zapobiegania ciąży. Opis funkcjonowania oraz skuteczności poszczególnych sposobów antykoncepcji, zaczynając od najstarszej antykoncepcji naturalnej, po prekursorskie metody hormonalnej antykoncepcji, jak plastry czy implanty. W opracowanym przez nas kompendium wiedzy znajdziesz sumienne odpowiedzi na wszystkie dylematy odnoszące się do metod skutecznej antykoncepcji, co więcej wszystko zebrane jest na jednej witrynie. Jeżeli męczą cię kwestie z dziedziny zapobiegania ciąży oraz sposobów antykoncepcji, nie szukaj już więcej. Jedynie w naszym poradniku znajdziesz to wszystko przedstawione łatwym językiem, bez pouczania oraz próby sprzedania ci czegokolwiek. Dzięki wspomnianej witrynie będziesz w stanie zdecydować się na metodę zapobiegania ciąży odpowiadającą ci najbardziej.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Antykoncepcja

Antykoncepcja - nowa strona:

Adres: