program partnerski Diores

W USA to już standard - w Polsce trend, który od kilku lat gości na przyjęciach weselnych i cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród dzieciaków i łasuchów - dajcie się ponieść wyobraźni i wyczarujcie na swojej imprezie najpiękniejszy słodki bufet!

Chyba nikt z Nas nie wyobraża sobie przyjęcia, na którym zabrakłoby słodkości - dziś zachęcamy Was do odejścia od standardowych ciast i i tradycyjnego weselnego tortu.

Słoje z kolorowymi makaronikam, pnące się po paterach pięknie udekorowane babeczki, lizaki z białej czekolady, wazy pełne pysznych ciasteczek, szklane kule pełne kolorowych draży, pralinki, pianki, pierniczki, mini-deserki...słodki zawrót głowy! Wszystko pięknie wyeksponowane, w kolorach przewodnich przyjęcia - cieszy oko i pieści podniebienie!!!

Przy słodkim bufecie toczą się słodkie rozmowy oczarowanych kolorami, smakiami i czekoladowym aromatem gości?

Dzielimy się z Wami zdjęciami z magicznego motylowego ślubu gdzie królował kolor różowy i fioletowy, a słodki bufet oczarował gości - może będzie dla Was inspiracją??

Zachęcamy Was również do odejścia od typowych weselnych tortów - warto zaskoczyć gości czymś niebanalnym. Gwarantujemy, że cukiernicy są w stanie stworzyć najpyszniejsze torty w najdziwniejszych kształtach!

Tort? szybowiec wierna kopia Puchacza z przepięknego ślubu w jesiennych Bieszczadach.

Kolejna słodkość, która może uatrakcyjnić Wasze przyjęcie to Tort Pana Młodego. Mimo, że większość weselnych trendów przychodzi do nas z zachodu - tak ta tradycja nawiązuje do wiktoriańskiej Anglii.

Drogie Panie Młode: pomyślcie o swoich ukochanych, zorganizujcie niespodziankę - słodki kącik Pana Młodego, a w nim jako główna atrakcję umieśćcie tort Pana Młodego, który może nawiązywać do hobby waszych wybranków. Dla miłośników gier RPG ogromy smok, który na końcu przyjęcia stracił głowę!

Ekspert portalu abcslubu.pl - Justyna Buczak Memory Makers / www.memorymakers.pl

Źródło: abcslubu.pl

www.abcslubu.pl

www.facebook.com/abcslubu